0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde (1,071 puan) tarafından
Biraz önceki postumda anlatamdm derdimi simdi esi bir hafta bir ay vs göreve giden arkadaslarim illa ailenizle veya anneniz kayınvalidenizle mi kalıyrsnz yani bi kadın cocuklariyla kalamaz mi ya tek basina 

16 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ben 14 gün kaldım ama birde bana sor. Başka ildeyim tekim ama tek olmakta sıkıntı yokru ben genel sevmiyorum yoksaa gayet kalınır 
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Neden kalınmasın kalınır tabıkı
(1,071 puan) tarafından
Yani kalınir da esim farkli dusunuyr
(1,575 puan) tarafından
Guven sorunumuz var demıstın boyle bırıne 2 cocuk vermen hata az öncede yazdım resmen hakaret benim İcin
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben çocuklarla tek kalıyorum 
(1,071 puan) tarafından
Ya esimin zihniyeti böyle arkadaslarinin hanımalrinda vs böyle görmüs ailesi de öyle yani kocaman kadiniz niye tek kalamaycakmsz anlamdm ki
(5,406 puan) tarafından
Bizim de arkadaşların eşi giden oluyor. Ben teksem hiç gitmem =))) bir kerelik değil ki, hele bu sene deprem sel mülteciler derken sürekli gidiyor.
(5,406 puan) tarafından
Çocuklar kaç yaşında
0 oy
(462 puan) tarafından
Evlenmeden önce oturduğumuz evde 5 ay kaldım eşimin tayini çıkana kadar evlendikten sonra da 2 yıldır gece gündüz nöbetleri var hep tek kaldım gurbetteyim 
(1,071 puan) tarafından
Ben bunu anlatamyrm iste esime
(462 puan) tarafından
Yalnızken daha rahatım kendi evim kendi düzenim daha iyi kimseyle kalmak istemiyorum de
(1,071 puan) tarafından
Söylüyrm canım kendi de biliyor annemle veya annesigille rahat olmadigimi ama baska baska seylere cekiyor konuyu anlatamyrm
0 oy
(3,447 puan) tarafından
15 gün kalmistim 1 yasindaydi oglum uzun gorevlerde anne babam geliyo yanima 6aylik filan cikimca bu sana bagli yasadigin yer rahatsa ehliyetin falan da varsa gayet rahat kalirsin ben oglumu arabasina koyup ekmegimizi suyumuzu ihtiyaclari alip geliyordum eve bi sorun yasamamistm
0 oy
(163 puan) tarafından
Sürekli kalıyorum 1 ay bile kaldım zor oluyor ama yapacak birşey yok en rahat evim
0 oy
(9,967 puan) tarafından
Gorev degil ama esim gemide calisiyo. Mesela bu sozlesme 6 aylik. 2 bebegim var evimde kaliyorum esim gelene kadar. Annemde gelir kayinvalidemde bana ama surekli degil. Gwlir giderler. Isteyen kalir
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Kaç kış 3 ay boyunca işe giderdi de hep yalnızdım ben. Aileler de burda değil. Bazı zorlukları var. Ama biriyle kalmaktansa tek kalmayı tercih ederim ben. Seninki 10 gün bişey galiba ne olcak on günden yaa
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Kalıyoruz mecburen alıştık artık. Tatil olduğu zamanlar ailemin yanına gidiyorum ama çoğunlukla çocuklarla yalnızız 
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Cocuk musun bacim neden kalinmasin yanina illa bir buyuk mu lazim?

He sen tercih etmez istemezsin o ayri ama kalmaya kalinir tabi.
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Esim vardiyali calisiyo ve ornegin 1 ayda 30 gunun icerisinde yaklasik 20 gun gece tek kaliyorum. Cocuklarla. Cok korktugum zamanlar oluyo ama yapcak bisey yok. Nadiren kaynanama giderim.
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Eşim şehir dışına gutti evimdeyim ben oğlumla kalıyoruz ne olcakki 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim komşumun eşi deprem bölgesine gitti 1 bucum ay gelmedi bu yüzden annesi geldi yanına kalırsın ama zor oluyor yani destek şart psikolojik olarakta ama kısa zaman için bisey olmaz uzun olunca gelmesi gerek bence
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Ben küçük bir ilçede tek başımayım. Eşim göreve gidince ister istemez korkuyorum. Ki altımda arabam var imkanım var ama insanın basina ne geleceği belli olmuyor. Kimseye de guvenemezsin. 1 ay göreve gitse kimse bilmiyor görevde olduğu. Bildiğin kamufle olmak zorunda kaliyorum
0 oy
tarafından
Kalan kalır bence nereye kadar aile yanında olunacak ki 
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Benim eşim 2 haftada bir gelir bazen ayda bir hem kendi ailem hem de eşimin ailesi yaşadığım şehirden çok uzaktalar. Ben 14 aylık bebeğinle yalnız kalıyorum eşim geldiğinde 3 gün kalır döner.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap 101 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pekiyasimdi (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 241 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 286 göst.