0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Kizlar esim polis depremden dolayi göreve gtti depremden hemen soraki gun sizce ne zamn gelir Aksaraya 

11 Cevaplar

+1 oy
(692 puan) tarafından
Depremin olduğu gün burdan askerler gitti 22 sinde doneceklermis 15 gün ediyor,onlar gelince eşimin timi gidecekmiş onlara da 1 Ay sürer demişler ama bilmiyorum canim değişim yapa yapa ilerleyeceklermis
(92 puan) tarafından
Esimde ayin 7 sinde ordaydi ne zamn gelir bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ohal 3 ay ama bilemiyorum nasil olur
0 oy
(12,895 puan) tarafından
Eşimin ark osmaniyeye gitti asker timdekilerden de gidecek varmış 2 ay kadar süre vermişler 
(92 puan) tarafından
Arkadasi polismi
0 oy
tarafından
Postun yukarı çıksn allahn kavuştusn canm
(92 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eşim maraşta ohal var sanırım en az 3 ay ordalar.
(92 puan) tarafından
Polismi esin kuzum
(9,247 puan) tarafından
Asker
tarafından
Yok canım 3 ay kalmazlar kalacak yerlerı bıle yok degısım olacak genel komutanlıktan emır gelmıs normalde esım yarın dönecekti yerıne baskalsrı gıdecektı emir gelmıs bır hafta daha kalın sonra diğerleri gelsın dıye hatta demısler o bölgelere tayın isteyen olursa dırek yapsın orda kalsın esım diyordu hatay bu kadar kötü olmasaydı tayini hatay ısterdık doğu tazminatı alıyor bız hatay dıye dıye ölürdük çıksın diye dua ederdık sımdıde korkuyorum tercıh etmeyecez ama tercıh dışı hatay çıkarsa dıye
(9,247 puan) tarafından
Valla askeri bırakabilirler biliyorsun her koşulda yatıyorlar
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bende bekliyorum 
(92 puan) tarafından
Polismi esin kuzum
(1,045 puan) tarafından
Yok kuzum askeriyede
0 oy
tarafından
Benimkide Antep'te asker gelecektı yarın emır gelmıs bır hafta daha kalacaksınız dıye sonra onlar gelecek dıgerlerı gıdecek bende bekliyorum öyle annemlere gelmıstım sabahına deprem oldu normalde bır ay kalırdım ama eşimi çok ozledım deprem falan oldu baya hıssettık gelırsr inşallah gıdecem ya
0 oy
tarafından
3 ay sonra döner muhtemelen cnm
0 oy
(745 puan) tarafından
Canım benim eşimin arkadaşlarındanda gidenler oldu Malatya ya gitti ama onlar bekar olanları gönderdiler evliler gitmedi. 3 Ay  Geçici görevle gittiler ama orda kalırlar daha geri gelmez diyorlardı geçen gün bir kaç tane arkadaşıyla eşleri gelmişti bize öyle bir konuşma geçti. Ama evlilerde bu durum aynı olmaz bence senin eşin dilekçe vererek mi gitti 
(92 puan) tarafından
Yok kuzum gonullu gitti
tarafından
Gönüllü gidenler ilk grup onlar kesin 3 ay cnm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 287 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ebram (851 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 212 göst.
29 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,071 puan) tarafından soruldu
0 oy