0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bir hafta 10 gün 9nce kızımda bit olduğunu farkettim herşeyi denedim en sonda paranit aldım denedim bitmiş gibi görünüyor du  bugün sirke  gördüm yine saçında ben nasıl baş edicem bu bitlerle nasıl kurtulurum yıkadım taradım yine paranit kullandım ama bit yoktu yumurta vardı sadece

4 Cevaplar

0 oy
(67 puan) tarafından
Belkide birilerinden tekrar geçiyor kendini yeniliyor yada gözden kaçan yumurtalardir
tarafından
Hayır hiç bişey yoktu saçında buna eminim  ne olduysa bugün yine farkettim aslında dışarı çıkıyor kuzenleriyle oynamak için ama bilmiyorum ki psikolojim bozuldu asla kirli saçla durmaz bırakmam yani
(6,236 puan) tarafından
Çaktırmadan kuzenlerinin saçına bxk
tarafından
Yarın yapicam onu teşekkür ederim
(67 puan) tarafından
eşine bak kendine bak kimlerle birlikteyse hepsine bak .
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Mutlakakalmistir tarakta yastiginda tokasinda mutlaka biyerde vardir geri heliyodur.
tarafından
Evet olabilir
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Saçta sirke kolay kolay gitmiyor canım .benim başlıklarada bak aynı sorun yaşıyorum aylardır. Muhakkak 1 yada 2 sirke kalıyor çünkü yapışık yaşıyorlar saça.. biri burda şey yazdı gaz yağını sulandır tarağı batırıp tara demişti . daha yapamadım tabiki. Bi alacam inşallah 
(1,782 puan) tarafından
Evet o sirkeleri elimle alıyorum ben artık tarağa gelmiyor onlar . Hatta sirkeyi alırken saç teli kopuyor heralde kökünü zayıflatıyor orda dururken.
tarafından
Napicam vallahi kafayı yiycem gaz yağı kullandın mi sen nereden bulabilirim trendyolda baktım çok pahalı
(1,782 puan) tarafından
Petrollerde varmış canım satılırmış. Daha alamadım eşime dedim oda unutuyo hep
tarafından
Kullan bnada soyle bide bittiğini anladığın an eğer kız cocuguysa bit tokası var eczaneden al onu tak gelmiyormus saca bn kurtulayım Alacam o tokadan
(1,782 puan) tarafından
1 ay sonra kardeşimin düğünü var ondan duruyorum yoksa hemen kestirtcem kızların saçını.. öğrenci saçı yaptırcam canum .
0 oy
tarafından
Benim anam sivrisinek ilacı sıkar bi 20 dk durur tarar yikardi hiç birsey kalmazdı 
(1,782 puan) tarafından
Sirkeye fayda etmiyor canım o . Bitler ölüyor sadece öyle
tarafından
Evet sorun sirke olmasi
tarafından
Sirke bilmiyorum yaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
21 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyacicegi (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 99 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
22 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

379,712 soru

11,366,582 cevap

34,848 kullanıcı

...