0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (791 puan) tarafından
Kızlar eşimin anneannesi vefat etti ne yazık ki gece birazdan kızımı anneme bırakıcam çocuklara bu durum nasıl izah edilir ya daha 4 yaşında uyumadan önce yarın nineme gidelim demişti bir de bu durum çocuklara nasıl anlatılır hastaydı zaten kayınvalidem ağlayıp duruyodu babannem neden agliyo çok üzülüyorum diye söylenip duruyodu şimdi ne demeliyim 

6 Cevaplar

+1 oy
(48,513 puan) tarafından
enistem vefat ettiginde bir süre soylemedim sonra agzimdan kaçtı olgunlukla karsiladi ölümü biliyor sende soylemek istemiyorsan simdilik hasta hastanede yatiyo uzakta diyebilirsin 
(791 puan) tarafından
Ya şimdi cenaze evine gelicek mutlaka da gorucek ağlayanı edeni ondan öncesinde zemin hazırlamak istedim
(48,513 puan) tarafından
o zaman soyle canim
-Reklam-
0 oy
(2,844 puan) tarafından

Başınız sağ olsun , Allah tüm sevdiklerine sabır versin, bizim de dedemiz vefat etti biz de hasta oldu hastaneye gitti dede dedik :(Allah mekanını cennet etsin inşallah 

(791 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

image

inna lillahi ve inna ileyhi raciun.basiniz sagolsun.."/ kitaptaki yerinden atayim uzmanlarin dedigine gore davranirsiniz .mesela uyuyor vs demek çok yanlismis 

Cok uzun oldugu icin hepsini atamadim. Ciceklerin de solarak oldugunu ölümün dogmak kadar normal oldugunu anlatmak lazimmis 

(791 puan) tarafından
Allah razı olsun sağolasin amin inşallah
0 oy
(1,289 puan) tarafından

Takip ettiğim anne psikoloğun bu konuda videosu var. İzlemenizi tavsiye ederim. Başınız sağolsun. Allah yerinde dinlendirsin.
(791 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Eşimin anneannesi kanserdi kaynanam baktı son aylarında ve ben kaynanamla yaşıyordum kızım o zmn 3 buçuk yaşındaydi..asla kabul edilemedi ölümünü 1 sene boyunca her ağladığında ben aneanneye gidecem derdi. Kaynanam en son kızıma annem sağa sola bakmamış yola atlamış araba çarptı bizde onj toprağa gömdük demiş.benden habersiz bunu demiş kaç kez uyardım ama defalarca aynisnni söyledi dedi araba konusunda dikkatli olsun. Tamamda çocuğa travma yasatiyorsun dedim. Yinede öyle derdi.hata öyle postumda vardı kızımla ilgili..kaynanam öyle diye diye çocuk artık annenane demeyi bıraktı 
(791 puan) tarafından
Ayy tam Bi travma sebebi cidden ya
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Gerçeği söyle öldü ve artık bizi gökyüzünden izleyecek diyebilirsin. 

İlgili sorular

+13 oy
131 cevap 6,541 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde Azra asel (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 557 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 585 göst.