0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar çocuğumuz olmuyor uzun süredir eşimle hastahaneye tedaviye gidicez muayene yani bu ay gitmek istiyorum çok yoruldum artık her ay üzülmekten ama elimiz çok sıkışık bu sıralar özele gidecektik sizce ilk devlete gitsek sonra özele mi gitsem ya da direk bir şekilde özele mi girsem tecrübelerinizden yardımcı olur musunuz 

9 Cevaplar

0 oy
(3,473 puan) tarafından
Devlete git canım aynı tedaviyi uyguluyor Bi de kaç senelik evlisin
(3,473 puan) tarafından
İkimizde de sorun yoktu hatta doktor bana bi sorun yok git bekle olur diye gonderiyodu bende ilaç istedim yumurta geliştirici verdi o ay hamile kaldim
tarafından
Beni çok rahatlattın ama herkes de aynı olacağı ne malum :(insallah gözdede öyle olur peki ne ilacı kullandın
(3,473 puan) tarafından
Femara verdi doktor önemli  bir sorununuz yoksa hamile kalabilirsin sıkıntı etme
tarafından
İnsallah canım doktor bir kere gittim devlete bana yumurtaliklarin zayıf biraz dedi ama adetimi düzenli olurum
(3,473 puan) tarafından
Yumurta geliştirici verir mutlaka
-Reklam-
0 oy
(347 puan) tarafından
Devlete git sonra tedavi beğenmezsen sonuç olmazsa özele git
tarafından
Öyle yapayım aynen
0 oy
(9,573 puan) tarafından
Kuzenim 4 senedir özelde tedavi görüp olmuyordu bir türlü farklı şehirlere gidiyordu hatta en sonunda ayağının dibindeki devletin araştırma hastanesine gitti ve tuttu siz önce devlete gidin bence sonra özel denersiniz olmazsa 
0 oy
(220 puan) tarafından
10 sene olmadı 4 defa tüp bebek denedim devlette işler çok uzun sürüyor diye hep özele gittim en son devlete gidecektim 3 hakkım vardı bari degerlendirim dedim ama psikolojik olarak çok yorulmuştuk bıraktık fazla geçmedi kendiliğinden hamile kaldım çok şükür şu an 2. Ye hamileyim
tarafından
Allah bağışlasin maşallah
0 oy
(20 puan) tarafından
Canım bende Ekim ayında 2 senelik evli olucam evliliğimin ilk 4 ayı korunduk istemedik ondan sonra korunmayı bıraktık bende senin gibi her ay üzülüyordum ağlıyordum hevesim kırılıyordu neden diye soruyordum Dr gittim 2 defa hiçbir sıkıntım yoktu meğerse eşim bekarken yıllar önce varikosel ameliyatı olmuş benim hiç haberim yok kaynanamlarda demiyor bişey 2. Kez muayeneye gittiğinde Dr eşimi çağırdı eşim giderim diyordu sonra reddetti gitmeyi gerçeği söyledi böylelikle öğrendim eşim hep diyordu benim çocuğum olmayacak bilmem ne huzursuzluk çıkıyordu evde bende artık umursamadım o öyle yapınca hastaneye gitmeyince bende bıraktım akışına ister olsun ister olmasın bir kaç ay test yapmadım kafaya takmadım şubat ayında adet günüm geçti 4 5 gün geçti test yapayım bir deniyeyim dedim hamile olduğumu öğrendim şimdi 34 haftalık olduk biraz akışına bırak üzülmemeye çalış kafanı rahatlat haklısın istemekte ama stres üzüntü en büyük etken yine gidin tabi eşinde kabul ediyorsa ama stres ve üzüntüden uzak durun 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım doğrudur tabi
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Kuzenimin de olmuyor 4 senelik evli ikisinde de problem var eşi ameliyat oldu yine de sperm sayısı düzelmedi kızın yumurtalık aşırı kilodan yağ bağlamış oğlan ilaçlar pahalı diye almadı tüp bebek olmazsa olmaz bebek demiş doktor oğlan başkasının spermini içine katarlar dicek kadar geri kafalı vede özelde para vermicek kadar da cimri oysa durumları çok iyi şimdi de devlet hastanesine malzeme gelsin de tedavi olayım diye bekliyor onun gelmesi de bir seneye yakın sürer demiş doktorlar 
0 oy
(8,879 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin. Görümcem de iki yıllık evli. Olmuyor. Devlet hastanesinde tedaviye başladılar. Devlete git canim.
tarafından
1 yıl oldu canım
(8,879 puan) tarafından
Daha çok yenisiniz. Doktor da öyle der eminim. Stres yapma akışına bırak.
0 oy
(2,359 puan) tarafından
1 sene için biraz erken değilmi bni yanlış anlamayında bütün çevremdekiler 1 sene snra oldu doktorda 1 sene yeni olunca cocuk olmuyor diye tanı koyuyor en dgru zamanında hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 
tarafından
Valla canım benimle aynı anda evlenen herkes ya doğurdu ya hamile ona da üzülüyorum öyle görünce insanları aman ne bilim işte
(2,359 puan) tarafından
Allah en doğru zamanda nasip eder inşallah sen üzülme kalbini ferah tut kişiden kişye çok değişiyor bence olur cnkü 1 sene yine cok erken vakit
tarafından
İnsallah canım
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benim iki sene olmadı cnm sonra oldu şimdi üçüncüye hamileyim
tarafından
Allah bağışlasın
(1,189 puan) tarafından
Amin cnm Allah sanada nasip etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 511 göst.