0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından
2 hafta oldu gunduz cozduk sukur disari cikarken ve uyurken bez takiyodum ama artik gece bez takmasam mi diyorum he bi de kizlar kilot gibi seyler giydiribce bez zannedip altina yapiyor bende elbise gecelik giydiriyorum bu geceden itibaren gecede baglamiycam olurmu sizce daha erken mi napiyim Siz nasil yaptiniz 3 yasinda bu arada kiz coxugum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 yaşında artık tuvalet eğitimi için uygun biraz geç bile kalınmış. Tuvalet eğitiminde bezi tamamen çıkarın hayatınızdan kilot giydir ama giydirmezsen alışamaz . 

Artık bez olmadığını külot giyicez de. 

Benim oğlum 28 aylık ben bezi bir kerede çıkardım gecede bağlamadm çok su içtiği için 2 kere kaldırıyorum tuvalete. 
(216 puan) tarafından
Evet gec ogrwndi napalim hee cocuk ayni degil yine iyi gec oldu ama hemen kapti gunduz hep tuvalete yapiyo
-Reklam-
0 oy
(493 puan) tarafından
Ben gece bağlıyorum maalesef dışarı çıkınca bağlamıyorum inşallah geceyi de bıraktırabiliriz yada nasıl bıraktırabilirim aslında istemiyor gecede acıyor diyor ama çişini kaçıyor hep klima açık o yüzden uyanamazsam falan hasta olur korkuyorum 
(216 puan) tarafından
Bakalim bu gece demiycem olmadi gece baglamaya devam
(493 puan) tarafından
Ben gece bi kere açık bıraktım gece tuvalete götürmeye çalıştım ama ağladı sabaha kadar uyutamadım
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Bagliyorsun diye beze güveniyordum ben hiç baglamadim alıştırma kilodu almıştım o bile islanmadan uyaniyorfu ve ben erken başlamak zorunda kaldım tuvalet eğitimine kabızlık sorunumuz vardı doktor önermişti ikinmayi öğrenmesi gerekiyo diye cabukta öğrendi 
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi konusunda benim kadar beceriksizi yoktur heralde :) ama bildiğim tek bişi var ki, o da gece gündüz aynı zamanda bezden çıkarılması gerektiği. Artık bezleme geceleri, yattığı yerine altına alez naylon bişi serersin. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
24 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Musa43 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Musa43 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Frtnzn (213 puan) tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı