0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
2 yıl olcak Ekim'de ben evleneli, eltim 12 13 yıllık evli , nisanimdan beri bana takmış durumda , ortada bişey yokken beni istemeye başladı , tabiki de istemeyebilir ama neden ? Evine gitmişligim yok , bı konusmuslugum yok , ama bnden nefret ediyor ve arkamdan dedikodumu yapıyor . Hareket nitelikli hemde .. eşim bana sus sen ona uyma boşver vs. Diyor . Bu arada o kadar yıllık evli ama kaynanamın yanına hiç gelmiyormus kötü kalpli bı insanmis , kaynanam da bende gördü herşeyi . Birbirimizi seviyoruz iyi geçiniyoruz . Şimdi benim kızım oldu 1 yaşında şu an , onu bile kıskanıyor , neymiş en sevilen torun onunmus , en küçüğü onun cocuguymus , ama bnmki küçük . Vs. Vs. Anlat anlat bitmez , eşimin eski sevgilisini düğünlerde gelir burnunun dibine sokar , eşimle aram çok iyi bu arada  , sinirden düzgün cümle bile kuramadım .. bana herseyi söylesin ama bnm çocuğuma kimse bişey diyemez o yuzdn çok tepkilendim . Ben bu kadına ne yapsam da büyük bı ders alsa . Artık susmak istemiyorum .. ben 24 yaşındayım eltim 39 yaşında , koskoca kadının yaptıklarına şaşırıyorum artık 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bişi deyimmi aynısını yaşıyorum ben yedi yıllık o üç aylık gelin aynı durumlar evine birkere gitmedim birseyine karışmadim.heryerde benim adım 
(18 puan) tarafından
Derdi kötek böyle insanların
tarafından
İşte eşim kapıya polis gelmese haddini görecekti ama malesef
(18 puan) tarafından
Aslında bütün suç kayın biraderlerimizde , kapıya bı köpek alırken bile cinsini soruolr , bunlar neden sormamız anlamadm :)
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Onu görme yok gibi davran ona en büyük cezayı verirsin 
(18 puan) tarafından
Büyük ihtimal o yüzden kuduruyor zaten
0 oy
(970 puan) tarafından
Vereceğin en büyük ders hiç onu takma düşünme konusunu bile açma dünyada öyle Bi insan yaşamıyormuş gibi davran. Aile büyüklerinle aranı iyi tut başka hiç bişey yapmana gerek yok inan. 
(18 puan) tarafından
Bnde böyle düşünüyorum ve uyguluyorum fakat o daha çok delirip her seferinde kuyumu kazmaya çalışıyor
(970 puan) tarafından
Seni kendi seviyesine çekmeye çalışıyo. Sen hiç ona uyma Allaha bırak
0 oy
tarafından
Umursamadigin kadar yok saydigin kadar yukselirsin benden demesi
(18 puan) tarafından
Unursamadigim ve yok saydığım için , böyle kötü seyler yaparak ben varım mi demeye çalışıyor acaba :)
tarafından
Bence evet . Zoruna gidiyor belli ti ye alinmamak. Seviyesine inmek istiyorsan buyur canim tüm yollar senin. Ama bence canini bile sıkmaya degmez

İlgili sorular

+1 oy
46 cevap 888 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 584 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 895 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.