0 oy
895 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Adamın attığı adım aldığı nefes zarar. Hapisten çıktığı günden beri bir günümüz huzurlu geçmedi hapisten çıkınca kimliği yoktu o yüzden eşimin üstüne hat almış bi de eşimin üstüne borçla telefon almış bunu ödemedi ödemedikçe de faiz binmiş şimdi sürekli eşimi arıyorlar maaşına icra takibi gelmiş ben de eşime kızdım niye aldın diye e abimdir hapisten yeni çıktı diye aldım dedi bilsem alır mıydım dedi bu arada hapisten çıktığı zaman işleri varfı abisi çalışıyordu ödedim demiş ödememiş günlerdir uyumuyo yemiyo çok morali bozuk bi de hattın üstündeki fatura üzerine telefon aldı o zaman alma dedik ödücem etcem dedi aldı şimdi ödememiş Vodafone da sürekli arıyo eşim artık bunalıma girdi bugün abisine gitmiş söylemiş böyle böyle diye ben senin borcunu ödedim demiş ki borç falan yoktu eşimin kimseye borç da faiz binmiş 9 binin üstünde Vodafone olan ne kadar onu da bilmiyoruz kafayı yicez adam kaç gündür uyumuyo sinirden ben de aynıyım sinir stres hep. Anası da sürekli e ne yaptı benim oğlum size diyo eşime de dedim git anandan iste o ödesin madem sürekli naptı benim oğlum size diyo göster borçlarını ödesin çok seviyo oğlunu dedim bilmiyorum ne yapcaz ne etcez? 

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Şu kaynananın ağzına kocaman fırın küreğiyle bi koycan Birdaha ne yaptıki oğlum size diyemiycek cidden birde demekki cezaevine girince uslanmamış belliki sanırım dolandırıcıydı kapı gibi borç var ya daha nolcak cadalozz 

tarafından
Hepsinden nefret ediyorum artık. Yok birini bıçaklanmış ondan girmiş
-Reklam-
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ayy öylesi şahıs düşman başına bide kaynanana ne demeli bi elinde su diğer eli de bi kalıp sabun oğlunun g. ötünü yıkıyo o oğluysa kocan neyi 
tarafından
Bi tek o oğlu bakarmış ona öyle diyo halbuki kaynanaya para çıkacak o yüzden ona yalakalık yapıyo farkında değil
0 oy
tarafından

Neden hapisteydi ki ? 

Kesin dolandırıcılıktandır abisini bile dolandırmış 

Ver kaynanana kayınbabana onlar ödesinler siz niye ödüyosunuz ki

tarafından
Valla ne diyim canım bi kere bulaşmışsınız
tarafından
Aynen öyle canım Allah yardım etsin artık
tarafından
Aynen Allah yardımcınız olsun bidaha eşin önlemini alsın sende engel ol izin verme üstlenmesin hiçbişeylerine de kefil olmasın
tarafından
Ben burda yoktum canım o zaman okuldaydım öylelikle almış fatura üzerinde telefon alma olayında da iş yerindeyken sipariş vermişler akşam gelmiş benim faturanın üstüne de eşime alalım diyolar almadım iyi ki de almamışım
tarafından
Tamam canım zaten bu eşine iyi bi ders olmuştur bidaha o da yapmaz bence
0 oy
tarafından
Ş.erefsiz ya. 
tarafından
Tam olarak şerefffsiiizz
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun valla işiniz zor canm. Keşke en başından hiç kabul etmezseydiniz böyle birşeyi. Şimdi faturası üstünüze kaldı bencede kaynanan ödesin öyle boş konuşmak kolay valla 
tarafından
Eşim de o zaman işte acımış abimdir demiş zaten ne geliyorsa başımıza merhametten geliyo
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kaynanan gazlamıyorsa ben de Aslı değilim. Öyle dürtemedim böyle dürteyim. Nasıl yapsam da onlardan tırtıklasam..  Maaşına icra geldiyse ya toptan ödeyecek ya taksit taksit inşallah alabilir 
tarafından
Taksit taksitmiş her ay maaşın dörtte biri
(13,202 puan) tarafından
Biliyorum canım
tarafından
Zaten mobilya aldık onu ödüyoruz telefon faturaları var maaşın dörtte biri de oraya gidecek ne yapcaz ne etcez bilmiyorum normalde saatlerce uyuyan eşim dün gece 2 saat uyumadı bile
(13,202 puan) tarafından
Allah ödeme kuvveti versin inşallah tahsil edebilirsiniz. İnsan çok bunalıyor özellikle geçim sıkıntısı olduğunda. Derdi veren Allah dermanını da verir kuzum
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Yaa nee sorumsuzz insanlaar adam yapmış bir iyilik ödesene bedavadan gecinmenin yolunu bulmuş millet. Hele kaynana daha tuhaf siz onun borcunu ödemek zorunda degilsiniz para sanki kolay kazanılıyorr gösterin tüm borclari ödesin anası degil miii toplasın oğlunun arkasıni.
tarafından
Ben de öyle dedim eşime git söyle anan ödesin madem çok seviyo oğlunu
tarafından
Evet ödesinn borca gelince yan kıvırır huylari bu kaynanaların.
tarafından
Ben zaten konuşmuyorum da eşim söyler inşallah
tarafından
En doğrusunu yapıyorsun. Insallah canim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Valla çok haklısın adamdaki rahatlik nedir ya..inşallah başınız belaya girmeden halledersiniz 
tarafından
İnşallah canım inşallah
0 oy
tarafından
Oğlum naptıki diye diye kaç kadının gözünü morartılar oğlum naptıki diye diye kaç kadının hayatını mahfettiler oğlum naptıki diye diye kaç kadını toprağa gömdüler 

Yeter savunmasınlar şu oğullarını yanlışlarını söyleyin söyleyinki daha küçükken kendini düzeltmeyi bilsin yeter onu savununca iyilik yapmıyorlar aksine çok büyük kötülük yapıyorlar 

Gece gece sinirim bozuldu ya
tarafından
Anasıyla zaten konuşmuyorum ben **** kadın
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Senin kaynin dikiş tutmaz Sabri olmuş çoluğu çocuğu falan Yok mu 

Eğer yoksa hapse düşse herkes için daha iyi olacak gibi birde niye girmişti hapse 
tarafından
Yok kız gitti bi kadın buldu geldi nikah vs yok birlikte yaşıyorlar
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Gerçekten çok sinir bozucu bi olay. Keşke eşin biraz uyanık olup takip etseymiş ödenir ödenmediğini. O borç 13 bini bulur ya:((
tarafından
Bulur canım bulur eşimde de var saflık söyledim o zaman öder dedi
0 oy
(370 puan) tarafından
Kız aynı durum aynısı benimde başımda ödemedi kaynim olacak hapishane kaçkını haram olsun inşallah geberir bi yerde
tarafından
Haram ediyorum ben inşallah kat kat çıkar
0 oy
tarafından
Seni en iyi ben anlarım bacım kaynim 40 yasinda evlenmedi diye bunalıma girdi 4 yil calismadi gunde 10 paket sigara içti biz ödedik borclar yapti biz ödedik olaya karıştı hapse girmesin sicili bozulmasın dedik en iyi avukat tuttuk butun bileziklerini verdim esim 8 yıllık isini birakti riske atti kendisini dukkan açtık sigortalı olsun diye abisi cok sukur oyle biyle kazanıyor esim 500den asagi fiyata ayakkabi giymez alor abisi ne guzel der kıyamaz verir abine kaynanam burnumuzdan getirir  niye giydiğini veriyo gidip yeni aliyo esim diyo gec bile kaldi diyo kurban olasınız ona surekli huzur bozuyo esime surekli senin keyfine diyecek yok abin ortada kaldı diye esim en sonunda dedi napim anne abim mutlu olsun diye esimi 3 cocugumu gerimi gönderim daha neler var neler ben yazarken midem bulaniyo
tarafından
Ben daha önce post açmıştım eşime benim hakkımda konuşmuş sen karı sözü dinliyon boşa onu sana karı mı yok ondan bi bokk olmaz  falan demişti şerefsizz
tarafından
Arsızlık iste esimde abi calis artik dediğinde  ben cok calistim dinlencem bu saatten sonra dedi bu evi biz ödedik yani bi parça köydeki arsanın payidar var ama onca yerleri var esimin hakki yani diyo sizin oturduğunuz evde benim hakkim var çıkın diye cok üzülmüştüm cokk
tarafından
Ömür boyu huzur bulamaz ki. Benim eşim de çalış abi demiş aynı şekilde ben yıllarca hapis yattım şimdi hayatımı yaşıcem sanane demiş eşim de e hangi parayla yaşıcen hayatını deyince siz verin dedi sinirleri zıplamış kocamın yine korkuyom bi gün sinirle gidip kesecek hepsini gelecek
tarafından
Yok canim yok sen canini sıkma  bugünü yaşayın siz mutlu olun olan olmuş inanki huzur olsun esinle
0 oy
tarafından
Genelde en büyğk kazık can ciğer dediğin kardeşten gelşyo şaşırmadım ben şahsen
tarafından
Aynen öyle valla insanın kardeşi varsa dosta da düşmana da ihtiyaç duymuyo

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 689 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Badgirl (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 888 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu