0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
2 yıl olcak Ekim'de ben evleneli, eltim 12 13 yıllık evli , nisanimdan beri bana takmış durumda , ortada bişey yokken beni istemeye başladı , tabiki de istemeyebilir ama neden ? Evine gitmişligim yok , bı konusmuslugum yok , ama bnden nefret ediyor ve arkamdan dedikodumu yapıyor . Hareket nitelikli hemde .. eşim bana sus sen ona uyma boşver vs. Diyor . Bu arada o kadar yıllık evli ama kaynanamın yanına hiç gelmiyormus kötü kalpli bı insanmis , kaynanam da bende gördü herşeyi . Birbirimizi seviyoruz iyi geçiniyoruz . Şimdi benim kızım oldu 1 yaşında şu an , onu bile kıskanıyor , neymiş en sevilen torun onunmus , en küçüğü onun cocuguymus , ama bnmki küçük . Vs. Vs. Anlat anlat bitmez , eşimin eski sevgilisini düğünlerde gelir burnunun dibine sokar , eşimle aram çok iyi bu arada  , sinirden düzgün cümle bile kuramadım .. bana herseyi söylesin ama bnm çocuğuma kimse bişey diyemez o yuzdn çok tepkilendim . Ben bu kadına ne yapsam da büyük bı ders alsa . Artık susmak istemiyorum .. ben 24 yaşındayım eltim 39 yaşında , koskoca kadının yaptıklarına şaşırıyorum artık 

24 Cevaplar

0 oy
(7,940 puan) tarafından
Kız herşeyi karışık yazmışsın 
(18 puan) tarafından
Farkındayım :))  sinirden deliye döndüm şu an
-Reklam-
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Kalbi kötü insana ne yaparsam yap üstüne daha da çok koyarak sinirini bozar. Elleme yok say. Kıskanıyordur senin güzel kalbini hiç elleme sen daha da güzelleş kudursun :D
(3,880 puan) tarafından
Hay Allahım yaaaaaa... Hesetinden patlasın sen de karşıdan gül geç
(18 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum
(1,638 puan) tarafından
Bence de yok say duymaz dan gel baktın yüzüne söylüyor s.c ağzına kz ben de eltim evlenirken hamileydim ama kötü niyetle değil yani eşim istedi oğlum da büyüdü die yaptım:))
(18 puan) tarafından
Şöyle soylim Tuba hanım , kayın biraderim bizim evlenmemizi bekliyordu ,  bosikcakti . büyük kavga etmişler eltimle eltim babasının evine gitmis o dönem ,  ve hamileyim bn diip geri gelmiş .  Ve onun çocukları neredeyse 15 yaşlarını geciolr diye düşünüyorum , 15 yıldan sonra yeni mi gelmiş aklına çocuk derler :)) ve birtek bn böyle düşünmüyorum
(1,638 puan) tarafından
Olabilir hem kocasıyla da sorunu varmış demek ki bunun acısını siz den çıkarıyor bosver Allaha havale et
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bazen görmezden gel diyoruz  takmayın diyoruz ama karşıdaki de insan , herkesin belli bir sabrı var bence konus tepkili Bi şekilde niye arkanda konusuyir hayırdır. 
(18 puan) tarafından
Ben 2 senedir görmezden gelmekten bıktım , kendim zaten sakın biri değilim , ama eşim için sustum , kaynanam için sustum
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Böylesine cevap vermemek en güzeli aslında gülüp geçeceksin ama yine de canını çok sıkıyorsa gel saçını başını yolalim 
(18 puan) tarafından
:) :) :) en son alicam ayağımın altına zaten :))
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Yani eltin bence seni kiskanmis kız boşver kendi kendine çatlasın sen eşinle kayinvaldenle arani iyi tuttukca daha çok kıskanıyor galiba ben olsam kaale almam ya ne yaparsa yapsın boşver kendi kendine çatlasın niye onun seviyesine inesinki boşver 
(18 puan) tarafından
Evet kıskanıyor beni seviyorlar diye yılan bile sıcağa akar .  O da sevdirebilirmis kendini onca zaman yanına bile uğramamış , bn sustukça beni zayıf sanıyor
0 oy
(92 puan) tarafından
Kesinlikle kaileye alma ve kendini kıyaslama yoksa kendine yapacagin en büyük hakaret olur. Bırak kıskançlığı ile kalsın 
(18 puan) tarafından
Kaileye almadıkça daha çok kuduruyor evet ama bnde bı insanim
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Susma tabi ki de 
(18 puan) tarafından
İşte ne yapım ? Fikir lazım :)) gerçi bı kafeye gidip çay içsem gözü cikiyorda
0 oy
(232 puan) tarafından
Sen sustukca o kuduruyo zaten büyük ihtimalle ailede sevilen gelinsin bunu kaldıramıyo 
(18 puan) tarafından
Evet kaileye almadıkça beni zayıf sanıyor , kuduruyor sürekli bı arkamdan laflar ediyor saçma saçma durumlar paylaşıyor , arkadaşlar atıyor bna gülüyoruz:))
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Böyle bişey olduğu zaman eşim der sen kötü olma bana söyle ben hallederim der. Gerçekten öyle erkeğin konuşması kızması halletmesi daha etkili oluyor kendi tarafına.
(18 puan) tarafından
Canım benim inanki eşim konustu , kaynım konuştu hatta dövdü bile susmuyor bana iftiralar atıyor diye ama yok yani dayak Arsizi olmuş laf Arsizi olmuş koskoca kart kari
0 oy
(1,304 puan) tarafından
Ne yaparsan yap düzelmez sen eşinle iyiysen çocuğun sağlıklıysa daha da kimseyi takma kayınvalidenlede iyiymissin bak. Bu güzelliklerin hiç biri onda olmadığı için deliriyor ve o dediğin kötülükleri yapıyorya zaten. Böyle kötü düşüne düşüne psikolojisini iyice bozar oturur o da merak etme ve kocası dahil herkesle kötü olur. Benim eltimdede var biraz bunlardan. Kayınvalidemlerden taraf bişey oldumu mesela şu konuda sana karışamıyolar ama bana karışabiliyolar sinir oluyorum vs. Diyo ağzından kaçıyo bazen yani bi insanın içinde haset oldumu ölene kadar çıkmaz. Ona en büyük kötülüğü ancak eşinle daima huzurlu olup mutlu mutlu ailenle yaşamakla yaparsın. Mutluluğunuz hep daim olsun, kötü gözlerden de uzak olun inşallah.
(18 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ediyorum , sen hiç yoktan konuşuyorsun eltinle :) bn 1 kez bile konuşmadan kadın haset oldu , ve kocasıyla da cidden arası bozuk dediğiniz gibi
(1,304 puan) tarafından
İşte değişik sorunlu bir tip demek ki o da senin imtihanın olmuş :) Allah kolaylık versin. Söylediklerinide çok ciddiye alma. Etrafınızdaki insanlarda onun ne olduğunu biliyordur ve inanmıyorduk bence
(18 puan) tarafından
Zaten hep bna diyorlar sen ona uyma diye , siz bu konuda bayağı iyisiniz :)) gerçekten de biliyorlar ne olduğunu
(1,304 puan) tarafından
Sakin ol mantıklı düşün ;)
(18 puan) tarafından
Çok haklisin :))
0 oy
tarafından
Kiskaniyor seni belli ***** sjsjsj görme duyma takma o dahada çatlasın onun amacı senin huzuru bozmak herkes seni kötü bilsin istiyor 
(18 puan) tarafından
Evim ayrı yolum sapa :)) ama adımı etmeden duramiyor
0 oy
(463 puan) tarafından
Olayları tek taraflı dinliyoruz belki de o haklı belki de oda senden şikayetçi nereden bilebiliriz 
(18 puan) tarafından
Bende bunu merak ediyorum iste :) hiç tanımadığı konuşmadığı birinden nasıl oluyorda şikayetçi oluyor :))  derdi ne ? Ya da bn yeni bı evde oturuyorum diye bu kadın parkeleri kapıları neden söküyor ? Ya da 18 dal burma takmışlar küpe yüzük setler hariç .. benim 100 gram altınimda neden gözü kaliyorda ona yapılan bna yapılmadı diyor :))
(18 puan) tarafından
Bnm nisanimda Corona vardı , evde yapmak zorunda kaldım nisanimi , eşlerimizin babannesiyle eltim yan yana oturuolr ilk defa gördüm kadını orda , kimseye sarilmiyorum hoşgeldiniz diyorum , eşimin babamnesi gel sana bı sarilim çok özledim seni dedi eltim duydu kıpkırmızı oldu , sırf o kıskanmasın diye , kötü dusunmesin diye bn ona da sarıldım  , demek ki ince dusunmemek lazım :)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Postu okuyunca isme baktım ben mi yazdım bunu diye ayni bela ve aynı yaşanan şeyler bire bir ama ben hiç yüzünü görmüyorum evire çevire dövdükten sonra gerçi arsız bayramda gelip ayağıma özür dilemisti:)))
(18 puan) tarafından
Evire çevire bende bı meydan dayağı atmak istiyorum o ruh hastasına :))
(5,240 puan) tarafından
Yap rahatlarsin
0 oy
(873 puan) tarafından

Sen sanırsınki bişey yapayım akıllansın ama bunlar daha beter çıkar yani daha fazla üstüne gelir gerçekten tınlama. Normal yaşamaya devam et belki de bu tınmamazlık onu çıldırtıyo hem bir tarafından yok sayılmak kadar güzel bi intikam yok :D 

(18 puan) tarafından
Evet umrumda olmadığı için böyle yapıyor , ya da umursamadigimi korkaklık sanıyor
(873 puan) tarafından
Ne sanarsa sansın cevap verme gezme tozma resimlerini de bol bol at
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Bende var böyle elto ben 26 o 42 ses icin kavga etti daha neler yaptı ben artık ne yapacagimi bilmiyorum uymuyordu. Artık ve aile apartmanın oturuyorum.
(18 puan) tarafından
Senin işin daha zor bizim evler ayrı , hiç görüşmüyoruz bile ama böyle durumlar var hatta bundan fazlası var da yazmak istemiyorum bu saçmalıkları , sizin gibi apartmanda otursak beni öldürmeye kalkardı herlde
(1,541 puan) tarafından
Ya yaş farkı kaç  benimki sınır kresi bile geçirdi beni bile itti dövmeye çalıştı
0 oy
(802 puan) tarafından
Umursama kız. Sen umursamadıkça daha çok kudurur gül geç. Çocuguna birşey yapar veya derse o zaman susma 
(18 puan) tarafından
Bn zaten umursamıyordum ama bnm çocuğumu yok saydı . Herşey onun olsun istiyor
(802 puan) tarafından
Saysın. Çevrendekiler ne oldugunu biliyorsa kendisini rezil etmekten başka birşey yapmıyor
0 oy
(249 puan) tarafından
Ah bu elti bozuntulari Allah herkesin karşısına iyi insan çıkarsın demek ki seni fena kıskanıyor kız sesini çıkar altta kalma gerekirse kavga et gözü çıksın böyle fesat insanlarin 
(18 puan) tarafından
Kavga ettirmiyorlar iste ozellikle de kocam , asla ettirmiyor :)) ne vardı iki ağzını çekip ayirsam  :) çok mu şey istiyorum?
(249 puan) tarafından
Yaşı da baya varmış ahahah seni çekemiyor zaar uzak tut aileni ondan malum nazar kem göz değer
0 oy
(532 puan) tarafından

Benimde var başımda. Nişanımdan beri takmis durumda. Düğünümde hos geldin hayirli olsun bile demedi.  Balayina gittigimiz gün araba aldik balayina gittik diye eşimi arayip sizin yüzünüzden bosanacam diyip her kavgada bize saran bir kadın :D hatta kiz zcocuk seviyorum diye (kendisinin oğlu var) hamileyken cinsiyetini bilmezken erkek olursa gitsin aldirsin diyen bir zihniyet. Eşine hoş geldin abi dedim diye kapilari carpip giden aglayan biri. Anlayamadigim kadar hirsli. Kaynanamla bile bizim icin kavga edip kadini küfürlerle evinden kovmus. Kendi kendine rezil olup herkes tarafindan ayiplanan bi kadin. Ve bu kişi okumus. :ermm: artık ben gülüyorum yaptiklarina. Daha bebeğimi goturemedim eşimin ailesinin yanina iki hafta sonra gidicem( bu arada guzeller güzeli kizim var:angel:) gidince bak sen curcunaya:D bu arada sadece iki kere ayni ortamda bulunup oylesine konusmuslugum var. Neyim battiysa bilmiyorum :D

(18 puan) tarafından
Ay sen ben misin ? Yazdıklarını o kadın da yapıyor , ve herkesin görüşü o şekilde ona karşı bir iyileyeni görmedim , onun evi var bn kirada oturuyorum , neymiş o eski bina da oturuomus ben yeni bina da oturuomusum , evinin parkelerini sökmus kapılarını kırmış degissinler diye , ve bunu bna söyleyen komşularım yani
(249 puan) tarafından
Ahahah çok komikk ajahha
(532 puan) tarafından
Aman takma ben artik gülüyorum hatta sevmeye bile başladım onu :D o olmasa kime gülüp eglenecektim :D
(249 puan) tarafından
Başka dert vermesin rabbim çocuğu falanda yaramaz değil mi günü geçerdi en azından sana vakti olmazdı fesatlık yapmaya sjajaj
(532 puan) tarafından
Canim farkli sehirdeyim evini bile bilmem cocugunu da 2 kez gördüm ona rağmen böyle. Yazık çocuğu da çok masum duruyor.
0 oy
(163 puan) tarafından
Onun amacı seni sinir etmek . Kocanla kayinvalidenle arasını bozmak . Sende onlarla o kadar iyi geçin ki.  Ne yapacağını bilemesin . En sevilen torun benim  çocuğum mu diyor . Evet seninki de. En güzeli seninki de.  Onu hep tasfikle. Bir yerden sonra istediğini elde edemeyince baz gecicek 
(18 puan) tarafından
Zaten bu mesele , kaynanamın telefonunda ekran resmi benim çocuğumun resmiymis , bundn başlamış
(163 puan) tarafından
Tamam işte onun çocuğunun resmini koy.  Bir yerden sonra biticek bu sorunların . Onu tatmin edtikce
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Akıl yaşta değil başta diye boşa dememişler...Demekki sizi kıskanıyor sizin yapabileceginiz bişe yok sadece eşinizle onun yanında inadına mic mic samimi olun.Normalde sevmem bu tarz şeyleri ama eşinizin size olan sevgisini görsün iyice hasetlensin başkasının aile huzurunu kaçırmaya uğraşmaz belki bı daha 
(18 puan) tarafından
İnanın ki gorebilecegi öyle bı ortam yok çünkü , biz eltimle hiç bir araya gelmedik , sadece düğünüme 1 hafta vardı eşimle düğüne gittik o ordaydi ve eşimin eski sevgilisini eşimin burnuna sokmaya calisiodu , kızı kolundan tutmuş eşimin yanına sürukluyordu ,

İlgili sorular

+1 oy
46 cevap 872 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 579 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 894 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 229 göst.