0 oy
259 göst.
Diğer kategorisinde (3,760 puan) tarafından
Hamileyim 3 aylık durdum durdum şimdi buldum bı senedir halı yıkamaya verecek bekliyom çocukda sağolsun bezi cikarip işiyo gotunde tutmuyo bezi ..Balkona kova su tasiyarak çok zor oldu .obuyuk halimdi anca balkonu bile zor sigdikomşudan hortum istedim ses çıkmadı.oyle böyle yıkadım iknci halıyi banyoda yıkadım bı daha su taşıyacak halim kalmadı.  :(:(

13 Cevaplar

0 oy
(5,234 puan) tarafından
Yazık ya sana. Sen yıkamayı arayıp çağırsaydın bebek daha yeni su taşımak tehlikeli
(3,760 puan) tarafından
Eşim haberi olmadan yapamam onu hep yarım taşıdım .bebise bişey olmasın diye
(5,234 puan) tarafından
Kız yarım taşıyınca kaç saatte bitirdin halıyı
-Reklam-
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Yazık sana kız niye yordun kendini o kadar silseydin keşke 
(3,760 puan) tarafından
Silecek gibi. Değil artık gece yemek yedik onu döktü kereta.dunde tuvaletini yapmisdi
0 oy
tarafından
Bacım sen bebek düşürmeye ugrasmissin belli yikamacilar ne güne duruyor bide hamilesin karnındaki bebeğe acımıyormusun
(3,760 puan) tarafından
Allah korusun öyle su çok doldurmadim kovaya az az taşıdım kendimi çok yormadan yapmaya çalıştım ama halim yine kalmadı
tarafından
Çok tehlikeli uzan bence yapma bisey
(3,760 puan) tarafından
Ay korkmuyorum da değil şimdi dinleniyorumm
0 oy
(7,358 puan) tarafından
benim solon lobo hemen yanında bende doldurup yıkadım gecen solonda hem gider var hemde fayans var ıyı oldu
(7,358 puan) tarafından
en son sordum bir halıya 170 tl dedi  böyle bi cözüm buldum
(3,760 puan) tarafından
Ohaaaa
(7,358 puan) tarafından
aynen ince halı büyük olduğu icin fiyat artıyo dedi
(3,760 puan) tarafından
Hadiyaa bnm iki tane buyuk vardı zaten verecekleri yok bu gidisle
(7,358 puan) tarafından
anladım kendin yıkamak
0 oy
tarafından
Yıkamaya versen kolay olurdu 
(3,760 puan) tarafından
Verecek ama ne zmn eşim valla 1 senedir diyorum çocuk çok batırdı işiyo kereta
0 oy
(892 puan) tarafından
Kendime macera ararken ben
(3,760 puan) tarafından
Aynn..
0 oy
(1,311 puan) tarafından
Kız hamileyken büyük hali mi yıkanır taşıma suyla. Ya ben çok pimpirikliyim ya sen çok rahatsin
(3,760 puan) tarafından
Bnde başladım ama sonunda pişman oldumm.suan bı problem yokk Allah'ım korusun
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hem kendini bir sürü yok yere görmüşsün hemde yaz günü kaldirsaydin madem isiyolar benim şuan sadece mutfakta halim var çiş eğitimi için kaldırmıştım oda olmadı ama hala sermedim bende yıkamaya verdim35e yıkıyorlar hamile halinle yazık degilmi sana kuzum
(3,760 puan) tarafından
Bı başladım sonra pişman oldum ama iki halı sadece
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Yıkamayi cagirsaydn gelince mecbur parasını verirdi iki canlı halinle bu sıcakta kendine de mi acimiyon ah kuzum ya ben dün halinin birini sildim de kolum koptu bide taşıma suyuyla değirmen döndürmüssun 
(3,760 puan) tarafından
Aynn bı kere başladım bırakamadım bı daha yapmiycam
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Valla cnm benimde doğum yakın tehlikem var ama duramadım bende yıkadım geçen gün ama taşıma su ile deil başkonda foşur foşur yıkadım
(3,760 puan) tarafından
Tehlikenin var Geçmiş olsunn inşallah saglicakla kavuşursun
(1,540 puan) tarafından
Saol cnm gebe iken sezeryan şeklinde ameliyat oldum yumurtalıkta tümör çıktı o alındı düşük tehlikem çoktu ve dikiş yerlerim çok acıyor
(3,760 puan) tarafından
Rabbim şifa versin
0 oy
(855 puan) tarafından
Keşke hiççç dokunmasaydın madem halıları kaldırdın öylece koysaydın kenarı eşin gelince hadi ara yıkamayı alsınlar deseydin tamam analarımız nenelerimiz tarlada çapa yapmış taşımış ama halı da ağır olur yani ıslaklığıyla maşallah iyi kaldırmışsın uzan dinlen yorma daha kendini 
(3,760 puan) tarafından
Yok kaldirmadim halıları duruladim biri balkonda suyu aksın diye bekliyoreşime serdicem .balkona .diğeri banyodaa
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Cnm sen iyi misin ne hali yikamasi saçmalama karnindakine acimiyor musun yazık günah yapma birak
(3,760 puan) tarafından
Öyle fazla yormadan yaptimm iki halı sadece
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Asla cesaret edemem. Riske atamam. Bence yapma bir daha b.k götürsede topla halı yıkamaya ver. 
(3,760 puan) tarafından
Yok amn bı daha öyle kalsin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 773 göst.
0 oy
8 cevap 279 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde selosedanur (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
5 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayse22! (69 puan) tarafından soruldu
0 oy