0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
2 buçuk yaşında kaynanm gelse amcası gelse gitmek istedikleri zamn arkasindan ağlıyor bnide götürün diye gidiyor bu sefer eve gelmek istemiyor aç aç dolaşıyor yemiyor verdiğin tuvalet eğitimi bile çop oluyor altına yapıyor yanlarindayken babası içinde aynı arkasında çok ağlıyor inat ediyor ise gidemiyor kırk takla atiyorm ,ikna etmeye çalışıyorum bak geri gelicekler onlar gotisn işleri var bizde senle oynarız soyelnyapariz boyel yaparız artık usandım 1 aylikta bebek var huzursuz bnde yorgunum idare edemiyorm artık çok moralim bozuk napicam bilmiyorm her gün anlatiyorm ağlama gelicekler sana şunu alicak bunu yapınca diye artık ikna kabileyetim kalamdi

3 Cevaplar

0 oy
(891 puan) tarafından
Biz koca insanlar bile sürekli başkaları için ağlarken çocuktan bunu beklemek çok mantıklı olmasa gerek annesi.. Çok normal şeyler bunlar Bi de 2 yaş sendromu benim ki 26 aylık aynı inat inat inat 
(2,804 puan) tarafından
Ya oynuyorlar vakit geçiriyorlar ama iş gitmeyengelince kıyamet kopuyor ikna edemiyorm hasta grip olmis bogaz şis aç ac dolaşıyor dışarda şimdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yardimcin olsun. Bi sey denesen 

Su vakum molekuler oyuncaklar var ya ondan yapistirsan celik kapinin sagina soluna . Evden biri cikmadan önce.  Gidecek olanlar evden tam cikarken oglum gorse ve sen aaa deyip oynamaya baslasan burda ne varmis falan belki umursamaz . Anlayip tamam anne aglamam diyemeyecegi icin ilgisini dagitmak mantikli geldi bana da
(2,804 puan) tarafından
Önce onu oyaliyordun gidiyorlardı artık ona inanmıyor bnde gitmelere gelemlere alışsın dedim bazn tamam başta mız mız yapıyor snra kabul ediyor gittiğini ama bı inat tutuyor o zmnda baş edemiyrom
tarafından
Insallah hemen gecer ve rahatlarsin . Kendi cocuklugumuz geldi gozumun onune :) gelen ya bizde yatiya kalacakti ya biz de onlarla gidecektik . Canim annembizim yuzumuzden az mi yatili misafir agirlamak zorunda kaldi:))
0 oy
(1,292 puan) tarafından
O ağlamalar zamanla geçiyor. Benim kız da öyleydi, geçti gitti artık ağlamıyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 395 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sila_eymen (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 452 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 136 göst.
16 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu

380,475 soru

11,391,909 cevap

34,900 kullanıcı

...