0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (289 puan) tarafından
Kızlar ben 2 yıl felan önce sıfırdan hat aldım kendime 1 yıl önceye kadar sürekli rahatsız edildim whatsapp dan normalden felan arayan mesaj atan oldu selda adında kadını arıyorlar yanlış numara silin lütfen felan dedim bayadır azaldı artık arayan soran yok ama sms geliyor sürekli hastaneden kadın hamile şuan yok gebelik için yok reçete numarası yok tahlilleriniz çıkmıştır ya hat sıfırdı nasıl böyle bişey olabiliyor onu anlamıyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,948 puan) tarafından
Evet kulanilmiştır
(289 puan) tarafından
Boşuna mı sıfır hat parası ödüyoruz o zaman saçma gerçekten
(1,948 puan) tarafından
Aynen bu hatti aldığın mağazaya git söyle
(289 puan) tarafından
İstanbul'dan aldım baya da geçti üzerinden adam artık bişey yapmaz
(1,948 puan) tarafından
Haatı kır yenisini al diycem yadaki sana yazanları seni arıyanları engelle
-Reklam-
0 oy
(1,157 puan) tarafından
0 fark etmiyor ya senden once baskasi kullandi yada biri numarasini yanlis veriyor benim hat numarasi sonu 21 bi kadin 22 verecegine 21 diye vermis hastaneye numarayi beni aradilar hastaneden oyle bisey de olabilir 
(289 puan) tarafından
Ama arkadaşlarına damı yanlış verdi adam medreseden aradı arkadaşı whatsapp dan bana diyor numaramı nerden buldun niye mesaj atıyorsun tanımam etmem mesaj atmamışım numarası bile kayıtlı değil 2 günde bir selda hanım şimdi de hastanelerde hergün herhalde sürekli hastaneden mesaj düşüyor
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Demekki sıfır değilmiş canım banada geliyordu numaranın önceki sahibi için arıyorlardı şöyle numara 2 yıl kullanılmayinca numarayı başkasına veriyorlar güya kapandı diye sonra o kişinin bilgileri bize geliyor 
(289 puan) tarafından
Saçma sapan işler boşu boşuna sıfır numara alıyoruz o zaman
(1,571 puan) tarafından
Öyle tatlım sıfır yok ama müşteri hizmetleri ara onlar en azından biraz sürdürüyorlar bu hattı ben kullanıyorum sürekli başkasını arıyorlar de
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Sıfır hat yok şu an. Kullanılmış hatlar var. Benim önceki hattım gıda toptancısınınmış sürekli sipariş için arıyorlardı.
(289 puan) tarafından
İşi ticarete dökseydin sende ben de dökerdim de medreseyle alakalı bişey bilmiyorum :D
(3,730 puan) tarafından
Ya nöbet çıkışı uyuyorum telefon sürekli çalıyordu deli oluyordum sonra o hattı iptal ettirdim
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Daha önce kullanılan hatlar 3 yıl havuzda kaldıktan sonra tekrar satılıyor sıfır hat gibi bu tarz durumda operatörü arayıp bildirin çözüm buluyorlar 
(289 puan) tarafından
Müşteri hizmetleri bişey yapabilir mi ki
(1,158 puan) tarafından
Daha önce benimde başıma geldi aradım bildirdim sonra bir daha olmadı genel engelleme falan yapabilirler en azından
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Geçen eşimde yeni hat aldı ama bir sürü kişi onu arıyor önceden biri kullanmış Büyük ihtimalle çünkü her arayan Abdullah ne yapıyorsun diyo:))
0 oy
(5,514 puan) tarafından
Acaba bir iki hane değişikte ondan mı oluyo ki karıştıyorlar mesela abimle görümcemin numarası aynı sadece son haneleri değişik birinin 2 birinin 7 yani bı dikkatsizlik herşeye sebebiyet verebiliyo
0 oy
(790 puan) tarafından
Bende çok yaşadım vu durumu  bir hattı 4 5 sene bekletip sıfır denilip satıyorlarmış banada icra telefonları alacaklılar kimler kimler aramadı gittim bayiliğe abi dedim bu böyle böyle dediki türkiyedeki 85 milyonun yarısının telefonu olsa sence piyasada kullanılmamış numara olur mu hattı bekletiyor şirketler 5 6 yıl ondan sonra piyasaya geri sunuyor demişti dayımınkide eski numarasını suriyeliler arayıp duruyordu önceki sahibi suriyeliymiş dayım kfayı yiyordu ben tanımıyorum sizi manyak mısınız diye en sonunda hattı kırıp attı ha annemin 15 senelik hattına bir sapık dadandı her iş yerine annemin numarasını veriyordu alacaklılar hastane birçok yer annemi arıyordu oda o yüzden korkusundan 15 yıllık hattını kapattı
0 oy
(1,992 puan) tarafından
Kullanılmış bende hat almıştım aman Allahım sürekli arıyorlar bir kadının adını söylüyorlardı unuttum en sonunda bu hat benim bir dhaa ararsiniz sizi şikayet etcem dedim gidin söyleyin çevresine aramasın kimse öyle deyince kimse aramadii :))))
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Yaklaşık iki aydır eşime de aynı şekilde reçete geliyor ilaç katılım payı SGK mesajları geliyor başkası adına.  Biri yanlış vermiş olabilir. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 89 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Serennn (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,158 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 685 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 692 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

380,500 soru

11,392,468 cevap

34,901 kullanıcı

...