0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Sorum yukarıda. Artık cidden eşimden soğumaya başladım resmen. Herşeyin kontrol ediyorum birşey yok ama sürekli aldattığını görüyorum. Bugün de gormemle sabah ezaninin okunması bir oldu. Böyle birşeyi kaldiramam asla psikolojim bozuldu bu sebepten sabaha kadar hep birileriyle ne yapacağım ben bilmiyorum 

16 Cevaplar

+1 oy
(573 puan) tarafından

Ya şu kocalariniz ne kıymetli :) bazen diyorum ki şu uygulamayi erkekler kullanıyor olsaydı eşleri hakkında asla post acmazdi sallamiyo adamlar 

(762 puan) tarafından
Merak ettim kaç yıllık evlisiniz de bu düzeye geldiniz. Bu hayatta eşimi de dusunmeyeceksem üstüne dusmeyeceksem başka kimi düşüncem
(573 puan) tarafından
Canım benim burda mevzu ben değilim yukarda kendin de söylemişsin çok sıkıyorum kafama takıyorum diye bu kendine de eşine de zarar verir kocana değer verme demiyorum kendine daha fazla değer ver diyorum ama hamileymissin geçici bir durum olabilir
(762 puan) tarafından
Bugüne kadar insan kimseden değer görmeyince değer veren insanı başının tacı yapıyor:( benimde o mesele
(573 puan) tarafından
O zaman değer verdiğin kadar sevilirsin inşallah
(762 puan) tarafından
İnşAllah ne diyeyim
-Reklam-
+1 oy
(4,095 puan) tarafından
Kontrol etmeyi bırak. Eşine güven geçer. Hastalık boyutuna gelmiş kıskançlığınız. 
(762 puan) tarafından
Öyle gerçekten. Eşimi de çok sıkıyorum farkındayım birgün bunalacak diye de korkuyorum ama adam a dese ben başka birşey cikariyoru.
(4,095 puan) tarafından
Dediğin gibi sen sıktıkça onu yalana yönlendirirsin. Yapmayacak adamın aklına sokma. Hamileymişsin ondan da olur. Ama güzel şeyler düşün. Güzel şeylerin hayalini kur. Çocuğunuzun (kızınızın diyesim geldi bu arada kız mı bilmiyorum) büyüdüğünü düşün, ya da ailecek gideceğiniz tatilleri düşün.
(762 puan) tarafından
Bende hep kendime kızıyorum bazen eşim diyor hatta sen böyle diye diye bir gün yapacağım o olacak diye. Cinsiyeti henüz belli değil ama kız diyen ilk kişisiniz :D
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Kafanda çok kurduğun içindir. 
(762 puan) tarafından
Kurmuyorum aslında. Zerre kadar aklıma bile gelmiyor ama uyuyorum direk rüya görüyorum. O gün aklımdan çıkmıyor tam duzeliyorum iki gün sonra yine öyle
(1,308 puan) tarafından
Bence senin tetikleyen bir şeyler var gibi. Mesela ben burdaki aldatma postlarından etkileniyorum ve acaba diyorum benim kocamda ileride yapar mı ? Yada yaptıda benim mi haberim yok gibi
(762 puan) tarafından
Evet ya az demin biri yazınca hatırladım dünkü bir posttan baya etkilenip ağlamıştım ondan oldu galiba
(1,308 puan) tarafından
Aman boşver rüya ile amel yapılmaz . Kocanında aklına sokma böyle şeyler. İçini ferah tut
(762 puan) tarafından
Öyle yapmaya calisicam:)
0 oy
tarafından
Sürekli bunu mu düşünüyorsun 
(762 puan) tarafından
Hayır tabiki düşünsem bilinç altıma yattığı için görüyorum derdim de anlık görüyorum birde hep sabah ezanina karşı
0 oy
tarafından

Burada ki saçma sapan postlardan uzak dur :)

(762 puan) tarafından
Burdaki postları çok okuyorum aslında şuan söyleyince hatırladım da dünkü bir posta ağlamıştım bile kocası hem aldatıp hem dövüyordu olabilir ya sebebini buldunuz :D
tarafından
Yani :) ben iki ay siteye girmedim saçma sapan postlardan dolayı okumayın cidden insanların mutsuzluğu bize yansıyor bazıları da çok uydurmasyon zaten bazılarında edep kalmamış boşverin
(762 puan) tarafından
Valla haklısınız burdaki bazı postları okuyunca şok oluyorum kadın kocası evi süpürmedi diye 3 gün konuşmamisti o hiç aklımdan çıkmıyor:D sohbet etmek için giriyoruz ama işte bazen çok etkileniyoruz
tarafından
Ayy birde hamileymişsiniz ondan da olur burası da pek sağlıklı değil ona göre post okuuun bundan sonra :)
(762 puan) tarafından
Öyle yapicam ya hiç aklıma postlardan kaynaklı olabileceği gelmedi ama artık daha dikkatli olurum
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Hamilelik yada lohusalık varsa da olur bide aldatilmayla ilgili şeyler okuyup izliyorsan
(762 puan) tarafından
Hamileyim evet. Burdaki dışında yok
(4,555 puan) tarafından
Ondan kaynaklanıyor işte canim kurma esinede kalkıp tavır alma bu yüzden rüya sonuçta daha bebiş doğacak kaciriliyo bebdkriyalari görüyor insan
(762 puan) tarafından
Sabah bir iki trip atiyorum ama sonra kendim ne kızıyorum altı üstü Rüya bu günkinden çok etkilenmiştim ondan yazayım dedim
0 oy
(1,540 puan) tarafından

Kesinlikle boşanma sebebi:D

Şeytan uğraşıyo kız estağfur çek

(762 puan) tarafından
Evet işte erkeklerin düşündükleri ve bizim düşündüklerimiz :D
(1,540 puan) tarafından
☺️☺️☺️ valla bide dikkatle dinledim ne diyo diye
(762 puan) tarafından
Benim eşimin tek konuştuğu hakedişleri yetiştirmeliyiz kabul de bu olmalı diye :D ama ben her telden çalıyorum
(1,540 puan) tarafından
Biz kadınlar çok kuruyoruz
(762 puan) tarafından
Aynen o baya var bizde
0 oy
(3,462 puan) tarafından

Bende beni terk ettiğini görüyorum hep ağlıyorum uyanıyorum ki yanımda yatiyo ya rabbi şükür rüyaymış diyip geri yatıyorum :D

(762 puan) tarafından
Oyyy kıyamam yaaa;) Allah yaşatmasın
(3,462 puan) tarafından
Amin amin çok kötü bisey iyi ki rüya:)
(762 puan) tarafından
Aynen öyle iyi ki:D
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Burda çok takiliyosan normal 
(762 puan) tarafından
Son birkaç gündür evet
0 oy
tarafından
Kafana vok taktiğin için bilinç altına yerleşmiş o yüzden bu ları görüyorsun canım 
(762 puan) tarafından
Doğru haklısın düşünmeyi bırakmam lazım
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Kendi kendinize eşiniz birşey yapmadan kuruntuyla hayatı zindan etmeyin doğrusu eşinize de yazık kötü düşünmek kötüyü getirir 
(762 puan) tarafından
Esim bana geçmişim yok ilkim sensin diyordu hep sonra geçmişi çıktı karşıma güvenim kırıldı. Ondan sonra da en ufak şeyden şüphe duyuyorum
0 oy
(213 puan) tarafından
Burda okuduklarinizdan çok etkileniyosunuz bnce sonra en ufak şeyden nem kapiyosunuz..burda sorulan sorulardan onu anlıyorum...kendi eşinizde yaparsa diye düşününce sonra rüyaya bile giriyo sonra rüyadan bile etkileniyosunuz...bnce bu uygulama bu konuda insanları olumsuz etkiliyo
(762 puan) tarafından
Evet uygulamada çok olumsuz şeyler konuşuluyor. Bir gün bebek düşüklüğü ile ilgili post okudum o akşam rüyamda bebeğimi düşünüyordum
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Belki burda okuduğun postlar bilinç altına yerleşmiştir
(762 puan) tarafından
Evet onu farkettim başta aklıma gelmedi de bir arkadaş yazmış ordan anladım
0 oy
tarafından
Benimkide gece uyku sersemi 3.karim benim en çok seni seviyorum dedi ha bire adama musallat oluyorum sjsjs
(762 puan) tarafından
Tam boşanma sebebi:D
tarafından
Surundurecem zjsjsjs
(762 puan) tarafından
Bence de :D p rüyada ne gördü neden öyle dedi bırakma peşini :D
tarafından
Guzel bi haşladim sjsjsjsj
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Rahat ol kız biraz. Böyle hayatı zindan edersin kendine. 
(762 puan) tarafından
Ediyorum zaten:( 2 yıldır hep böyle
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Daha bugun okudum bi yerde eğer ruyalara cok takar ve inanirsaniz seytan size kotu ruyalar gosterir ki siz üzülün diyodu. Bilinc altinda esini kaybetme korkusu olabilir kaldiramam dedigine gore akdatilma korkusu olabilir ya da özgüven eksikligin olabilir belki kari koca iliskilerinde yetersiz hissediyosundur bunun bicok sebebi olabilir yani. Sence bunun altinda yatan sebep ne bunu dusunmeye calis.Rüya dedigin sey bilinc altinin kusup kendini rahatlattigi bi alan baska bisey degil 
(762 puan) tarafından
Evet kesinlikle şeytan bu konuda çok üzülüp korktuğunu gördükçe sürekli aynı rüyayı gösteriyor.
Benim tek korkum ne biliyor musun asla baba evine geri dönemem orası cehennem gibi anca kurtuldum zaten eşimi çok seviyorum böyle birşey yaparsa çekip gitmem gerekiyor ama bir yere de gidemem. Eşim bunu bilmiyor bugüne kadar ona hep dedim bir hatan olursa çıkar giderim diye. Eğer gitmezsembu onun için basitlesecek ve hep yapacak
(2,705 puan) tarafından
Bunu fazla da dillendirip adamin aklina sokma kuzum. İyi düşün iyi olsun diye atasozumuz var bizim. Cekme boyle kotu dusunceleri ustune. Bak kendi korkunu biliyosun madem bunu aşmaya calis. Allah hepimizin yuvasindan huzuru mutluluğu eksik etmesin.
(762 puan) tarafından
Allahümme Amin ecmain. Dillendirmemeye çalışıyorum sevgimi içimde yaşamaya çalışıyorum ki soğumasın  benden

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 474 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 421 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu

378,360 soru

11,325,185 cevap

34,777 kullanıcı