0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Arkadaslar oglumu ne zaman bebek arabasiyla gezdirip magazalarin icine girsem aglior hic bisey alamiyor bakamiyorum aglamasindan. Disari cikalim diyor

Tamam bisey alip cikaxaz ortaligi yakiyor. 3 yasinda.sizler ne yapiorsunuz lutfen tavsiye

5 Cevaplar

0 oy
(8,995 puan) tarafından
Alışveriş e tek çıkıyorum babalrina bırakıp kendim gidiyorum 
-Reklam-
0 oy
(1,680 puan) tarafından

Valla en son ayağındaki terliği kızın birinin sırtına fırlattı o kadar utandım ki kızdan hem özür diliyorum hem oğlanı yerden toplamaya çalışıyorum ama Allah'ım nasıl bir gündü en son eşim arabaya fırlattı öyle ağlıyor öyle ağlıyor sanırsın çocuk kaçırıyoruz millet yanlış anlamasın diye Yapma Oğlum Etme Evladım demeye başladık o oldu daha AVM ye gitmiyorum cidden rezillik:ermm:

0 oy
(580 puan) tarafından
Her yaşın bir sendromu varmış demekki

Ben de 2 yaş sendromumdayim. ALLAH kolaylık versin çocuk yetistirenlere

Sabırlı bir insanım ama bazen ipler kopuyor işte sonuçta biz de insanız hata yapabiliriz
0 oy
(160 puan) tarafından
Bunuda atlatsan Allahını izniyle geçiyor ben 1 yaş 2 yaş 3 yaş çok ağır atlattım şuan 3 yaş 4 aylık 3 aydır rahatım daha akıllı olmaya başladı insallah artık hep böyle akıllı olur
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Bir mazaya oğlumla girdiğim an   ortalık karışır   ლ(◉❥◉ ლ)ლ(◉❥◉ ლ)ლ(◉❥◉ ლ)geçen  ay da  bızat  tüm askıları devir dıgı için   girmem

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 285 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,381 soru

11,356,266 cevap

34,832 kullanıcı

...