0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya iki haftadir yemekten sonra hemen büyük tuvaletin geliyor yapıyorum günde üç kez nerdeyse  ama hala karnım sancilaniylr ve karnım  gurul gurul bağırsakların bozuldu galiba 

Netten araştırdım huzrusuz bagursak sendromu yaziyor hastaneye gideceğim zaten yasayan oldu mu nasıl geciyor

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anlattıkların benimkine benziyor ama benimkisinde kan da geliyordu bağırsaklarımda yara var ülseratif kolit hastalığımın adı 
tarafından
Sağol canim öyle yapıyım valla ne kötü biseymis ya soğuk havalar bana yaramıyor
tarafından
Ahhhh ahhh ben neler çekiyorum
tarafından
Aynn canim ya seninkide zormus peki ilaç kullanıyor musun hala aynimisin
tarafından
Hem hamileyim hem ilaç kullanıyorum ilaçlar sayesinde 1 kere gidiyorum ilacı bıraktığım an yine başlıyor ve kortizon ilacı kullanıyorum maalesef uzun süre kullanmak normalse çok sakıncalı bide ben hamileyim daha da çok sakıncalı 2 hafta da bir miligram düşürüyorum ilaçlar bittikten 1 ay sonra yine başlıyor ikinci kez kortizon ilacını başladım bakalım bitince ne olacak
tarafından
Allah yardımcın olsun canim yaa
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
Ne guzel iste bende surekli kabizim
tarafından
Kız güzel değil valla tuvaletimi yapinca geru sancılanıyorum
0 oy
(52 puan) tarafından
Bacım aynı şeyleri geçen hafta bende yaşadım 2 . 3 gün sürdü karnımda ağrıyordu epey geçti şimdilik birşey yok
tarafından
Ya valla bu sezeryan bitirdi beni soğuk alınca böyle oluyorum netten baktım kanser manser yazıyor ama karnım gürül gurul
0 oy
tarafından
Ay bende şuan o durumdayım ya bide hamileyim deli oldum iyice dünden beri karnım gur gur ediyor kaç kere gittim büyük  tuvalete dünden bu saate kadar haddi hesabı yok nolcak böyle :(
tarafından
:D napcaz bı çözüm yokmu acaba :( bişey mi dokundu acaba ki bende düşünüyorum yok ne dokunacak hadi bana dokundu sana noldu :D demekki usuttuk mu ne
tarafından
Kız afedersin dışkının rengi bile değişti o derece bozuldu ya valla sancidan duramıyorum
tarafından
Ne yesek içsek iyi gelir bilemedim ki bende ya şaştım kaldım
tarafından
Muz iyi gelirmiş galiba
tarafından
Yarın olayım o zaman yarına kadar sağ kalırsak :D
0 oy
tarafından

Yokmu kızlar yasayan :ermm:

0 oy
tarafından
Gectigimiz yaz oldu gunde  3 kere cikardim gitmedim doktora artik gunde bir gidiyorum ama sen git doktora
tarafından
Yok canim ishalde değilim ama karnimda çok sanci var sezeryandan sonra böyle oldum soguk alınca kötü oluyorum
tarafından
O zmn dikkat et cnm soguk yeme ben normal dogurdum bende cok gaz sancisi cektim yemek yemeye korkuyodum
tarafından
Ayy valla bende öyle aşırı gaz sancisi cekiyorum netten baktım kolon kanseri falan yazdı korktum bende
tarafından
Doktora git cnm internettekilere inanma
tarafından
Aynn öyle yapıyım bari valla korkuyorum kötü bisey çıkarsa diye

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 45 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
7 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokbenoya (1,343 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 160 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Semaaa74 (7 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...