0 oy
225 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,268 puan) tarafından

Arkadaşlar yenidoğan bebeğime astronot tulum almayı düşünüyorum 0-3 ay. Kullanan var mı? Kullanışlı mı? Yoksa paraya değmez mi?

image

16 Cevaplar

+1 oy
(48,507 puan) tarafından
kizimada arkadasim almisti ben cok kullanmistim
-Reklam-
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Kesinlikle kullanisli degil Rusyada falan yasamiyosan :) nereye cikarcan kiz el kadar bebeyi kar kiyamette
(1,268 puan) tarafından
Ben biraz gezmeyi seven bir insanım:) ama tabiki Sakarya'da yaşıyorum bir Rusya değil :)
(9,971 puan) tarafından
Valla ben istanbuldayim ocak sonu dogum yaptim. Pelus mont battaniye puset ve yagmurluk yeterli oldu bize. Hic kullanmadim olmasina ragmen
(1,268 puan) tarafından
Anladım peluş mont yerine böyle bir şey olur mu acaba?
(9,971 puan) tarafından
Bende mont vardi giydirdim canim oglumdan. Ama olmasaydi para verip almazdim bundan :) heves ettiysen alabilirsin tabi.
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Ablam Sivas'ta yaşıyor. Hep bu tarz tulum kullandı. Yaşadığınız yer soğuksa alın. Ben Adana'dayım ablam verdi bana ihtiyaç olursa kullanırım ama ben almazdım yaşadığım şehre göre 
(1,268 puan) tarafından
Ben sakaryadayım kışın soğuk oluyor
(5,727 puan) tarafından
Kat kat giydirmek battaniyelerle uğraşmak yerine mantıklı bence. Ablam da çok soğuklarda çocuğu çıkarmıyordu dışarı ama bir yere giderken e evden arabaya giderken bile çocuk üşüyebilir, sırf bu yüzden bile kullanılabilir.
0 oy
tarafından
ben bu tarz bir tulum kullandim ama bebek ve 1 yas donemleri.. cok guzel kis icin ozellikle cok kullanisli oluyor.. lakin buyuk al da kis bitene kdr giysin
(1,268 puan) tarafından
Yenidoğan bebek için olmaz dedi bana kuzenim ellerini sokamazsın dedi. Onun için arafta kaldım
tarafından
yenidogan olarak kullanmadim ben 3 4 aylik falandi.. ama neden sokamayasin ki .. belki kolsuzlari da vardir
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Geliboluda yaşıyorum aşırı esen bir yer hemde öyle böyle değil çok ta soğuktur ben aldım e bebekten almıştım 03 ay ama 4 5 aya kadar kullandı canım bdn gayet memnun kaldım hatta doğum yapınca hediye de gelmişti 12  18 ay bu kış onu giydircem Çinli benher gün muhakkak çıkarım dışarı
(1,268 puan) tarafından
Ben de alacağım zaten almazsam sanırım içimde kalır.
(2,104 puan) tarafından
Al canım al içinde kalmasın hiçbir şey
0 oy
(245 puan) tarafından
Çok tatlı ya bende almak istedim ama adana da yaşıyorum kışları sıcak oluyor bulunduğunuz şehirin havasına göre alın bence 
(1,268 puan) tarafından
Ben Sakarya'da yaşıyorum yazı çok sıcak kışı çok soğuk. Sanırım alacağım.
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben Aralık da doğurdum valla hastaneye giderken  falan giydirdim hep kullandım yani giy çık üşüdü derdi yok
(1,268 puan) tarafından
Ben de alacağım umarım memnun kalırım. Kuzenim bebekken kullanamazsın. Gereksiz. Kollarını fln sokamazsin dedi
0 oy
(762 puan) tarafından
Valla bana pek kullanılsın gelmedi onlar biz almadık cocuk ıcınde robot gıbı kaldı almadık 
0 oy
(547 puan) tarafından
Içi polar iyi oluyor soğukta 
0 oy
(4,196 puan) tarafından
Bende kullanmistim iyi oluyo bence her tarafi ortuk acilma derdi yok. 0-3 beden alma. 3-6 al daha uzun suree giyer. 

Tabi ki zevk meselesi ama montu begenmedim. Daha tatli modeller var.
0 oy
(119,152 puan) tarafından
aay şimoşun vardi hix giymedi pekde ise yarayan bisi degil
0 oy
tarafından
Ben pek kullanışlı bulmuyorum çokta kullanmadım iki bebeme de.
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kasimda dogum yapicam ben 3-6 ay aldım başta biraz icinde kaybolabilir ama olsun :) rahat etsin prensesim
0 oy
tarafından
Yeni dogduysa 0.3 ay neden aliyorsunki
(1,268 puan) tarafından
Yenidoğanı olmadığı için
tarafından
Kız 0-3u kaç ay giyecek. Yenidogdu diyorsun. Zaten Kasım gibi kış başliyo hatta Aralık. O zmna kadar bebek zaten 3 aylık olur.
6-9 al ki nisana kadar giysin cocuk
tarafından
Ayrıca 0-3 zaten yenidogan
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Soğuk bı ülkede mi yaşıyorsunuz.Turkiyede şu anda bunu giyemez bebekler.Yeni dogduysa 3-6 ay almanız lazım.Baska ulkedeyseniz bilemem 
0 oy
(3,364 puan) tarafından
0 3 alma buyuk al biraz bebekler bir anda serpiliyor  bende aldim iyi oluyor soguk havalarda sicacik duruyor icinde 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 184 göst.
29 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif4652 (25 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 244 göst.
0 oy
12 cevap 123 göst.
0 oy
3 cevap 172 göst.

378,369 soru

11,325,386 cevap

34,777 kullanıcı

...