0 oy
183 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (25 puan) tarafından
Kış için hem uyku tulumu hemde astronot tulum   alacağım arkadaşlar.alirken nelere dikkat etmeliyim . Bebeğimin rahat etmesi için hangi model almalıyım.onerilerilerinizi bekliyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(2,136 puan) tarafından

image

bizimki böyle benim tavsiyem ayakları kapalı olmasin ki içinde rahat hareket edebilsin 
(25 puan) tarafından
Kızım çoraplarını çıkartıyor uyuyana kadar o yüzden çoraplı düşünmüştüm ama bilemedim
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Uyku tulumu içi pamuk olandan ve sıcaklığa göre olan kalınlıkta al elyaflar terletir elyaf alma. Astronot hakkında bilgim yok 
(25 puan) tarafından
Polar olanlar oluyor acaba bilginiz varmı
(5,220 puan) tarafından
Bilmiyorum canm ben pamuklu aldım sıkıntı yaşamıyorum
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Astronotu geçen yıl lcw den aldım memnun da kaldım. Uyku tulumu ilk ebebekten aldım ince kapitoneli olandan. Bu yıl da annem penti den almış. Ama bizim için togu önemli değil çünkü ev sıcak sadece üstünü örtmeyi sevmediği için giydiriyorum
(25 puan) tarafından
Benim evim soğuk oluyor malesef
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Uyku tulumunu evinin sıcaklığına göre al bnm evim sıcak misal çok kalın almıyor um 
(25 puan) tarafından
Evim soğuk malesef
0 oy
(10,210 puan) tarafından
İki adet var bizde biri 1.6 tog diğeri pamuk pazen çift kat evim sıcak 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Uyku tulumu için lcw nin uyku tulumlarıni almanı öneririm kalitesi çok guzel evin sıcaklığına göre tog derecesine bakarak almalisin astronot tulum hiç önermem geçen sene aldık bir kere bile giymedi bebeğim içinde çok sıkılıp ağladı normal mont alsan daha kullanışlı oluyor asronot tulumlar mont kumaşından olduğu için sert geliyor  daha doğrusu biz çok kalini almışız üşümesin diye hareket edemedi içinde  bebek sıkılıp giymek istemedi 
(25 puan) tarafından
Dışarıda beli açıldı mi derdi olmaz diye düşündüm  tüm vücudu kapalı olmazmi astronot ile
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Uyku tulumu hıc almadım ama buyugum 5.5 yasında hep astronot aldım ıkı cocugumada. Ben hep bır beden buyuk alıorum daha rahat hareket ediyorlar. Bıde kızım  krese gidip dısarda oynadıgı için ultra sıcak tutan yagmurda su gecırmıyenkerden alıyoruz:)

(25 puan) tarafından
Bende sıcak tutar diye  astronot arıyorum kalın olandan bulunduğum yer ayaz olan bir yer

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 225 göst.
31 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenianne_tugce (1,267 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 244 göst.
0 oy
7 cevap 137 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
19 Ekim 2023 Moda kategorisinde Nare88 (108 puan) tarafından soruldu

378,135 soru

11,317,643 cevap

34,763 kullanıcı

...