0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sorum yukarda şuan üstü açık uyuttum.elbiselerini çıkarmam gerekir mi 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
...........       
-Reklam-
+1 oy
(12,854 puan) tarafından
Diş ateşi olabilir 38,5 olmadan ateş düşürücü şurup vermeyin 37 derece ateş değil sakın ol canım
0 oy
(4,095 puan) tarafından
37 derece ateş değil ki. :) endişelenmeyin. :)
(4,095 puan) tarafından
Temassız değilse koltuk altı ölçeriyse doğrudur. Elleme çocuğu hasta ediceksin. Üşütcen bi de. 38 den sonra ateş düşürücü verilmeye başlanır. Normal çocuğun ısısı. Sana sıcak geliyor belliki. Ellerin falan soğuksa
tarafından
Ateş düşürücü çok az verdim zaten.kaç dk sonra yine ölçücem ona göre bakıcam teşekkür ederim
tarafından
36.9 oldu düşüyor ateşi az önceki gibi değil çok şükür
(4,095 puan) tarafından
Şimdi sen 0.1 lik bir ateşi elinle fark edebildiğini mi söylüyorsun. Balım Allah aşkına yat uyu hadi :) dert arama kendine. Birşeyi yok belli ki çocuğun. :)) bir daha da böyle hemen ateş düşürücü verme. Karaciğerini zorlarsın
tarafından
0.1 değil 37.5 falandı  o an telaşla yazdım  ben biliyorum hissetmeyeceğimi . dediğim gibi vücudu çok sıcaktı şimdi normal gibi.gurbetteyim bir büyük yok bir şey olunca bizimki hemen beni tersliyo ben de burada yazıyım dedim.
0 oy
(583 puan) tarafından
Hararet yapmıştır sakin ol  37 ateş sayılmaz zaten hep 36.6 .7 felan çıkar ateş az sıcaklanmıştır belki 
tarafından
Odamız serin hatta ben üşüyorum ama bebeğimin vücudu çok sıcak
0 oy
(450 puan) tarafından
kac aylık ateş düşürücü ver cnm eğer için rahat edecekse zaten eğer ateşse yükselir takip et sık sık ölç ateşini
tarafından
7 aylık oldu ateş düşürücü verdim bekliyorum yine ölçücem acaba ıslak bezle mi ateşini düşürsem
(4,095 puan) tarafından
Kız hasta edeceksin çocuğu bi dur. Üşütcen
tarafından
Tamam bekliyorum
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Yarim saatte bir atss kontrolu ates 38 e cikarsa uzerini cikar ortam sicaklig8n8 dusur sonra tekrar olc yarim aaat araliklarla 38 bucuga dogru giderse ilik dus sonrasi calpol parol donusmlu kullan
0 oy
(2,405 puan) tarafından
37 ates degil. Sicaklamistir panik yapacak bisey yok.
0 oy
(1,021 puan) tarafından
37.5 sınırdır bebeklerde.Hemen telaş yapmanıza gerek yok eviniz sıcaktır belki.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 164 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
27 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevdoş (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 467 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Citipiti (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...