0 oy
176 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (431 puan) tarafından
Hanımlar hangisi daha kullanışlı... Birde dikey Süpürge de hangi marka iyi Dyson dışında. 

11 Cevaplar

+1 oy
(4,202 puan) tarafından
Çocuk varsa dikey Süpürge. Robot süpürgenin rahat çalışabilmesi için her yerin derli toplu olması lazım :D 
(431 puan) tarafından
Çocuk var canım. O yüzden karar veremedim
(4,202 puan) tarafından
Bence dikey Süpürge al. Hatta durumun yetiyorsa alt model bile olsa Dyson al
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben robot supurge taraftariyim 
(431 puan) tarafından
Hangi markayı kullanıyorsun canım. Birde memnunmusun
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bilmiyorum ama benim bi gün olursa kesin dyson alırım inşallah 
(431 puan) tarafından
Dyson çok pahalı geliyor şuan bana :/
(1,048 puan) tarafından
Pahalı evet ama çok iyiymiş ya çok istiyorum bi tane almayı biraz temizlik hastasıyız eşimle Ama şimdi bize çokk uzak inşallah bi gün nasip olur
0 oy
(579 puan) tarafından
Kesinlikle dikey
(431 puan) tarafından
Robota göre daha mı kullanışlı diyorsun
(579 puan) tarafından
Kesinlikle çocuğun küçükse dikey almanı öneririm.
0 oy
(494 puan) tarafından
Ay bende ikisi arasında kararsız kaldım ama alırsam dikey Süpürge alacam robot süpürgede kızım pek rahat durmaz sürekli onun peşinden gider iki güne kırılır 
0 oy
(2,722 puan) tarafından

Dikey süpürgenin hiç bir anlamı yok ki yine bütün işi sen yapiyon 
(2,722 puan) tarafından
Yani canım ben robottan yanayım ama robotta tek başına yetmiyor robot günlük temizlik için dip köşe için normal fiyatlı bir süpürge alıp günlük temizlik içinde robot al

Ben öyle kullaniyorum
(431 puan) tarafından
Bende günlük temizlik için robot alayım haftada 1-2 kerede elektrikli süpürge ile süpüreyim diyorum ki elektrikli Süpürgemden çok memnunum. Dikey alsam muhtemelen elektrikli süpürge pek kullanmam
(2,722 puan) tarafından
Kız normal süpürgen var ve memnunsum ne gerek var tekrar dikey süpürgeye robot al roborock 5s Max kullanıyorum çok memnunum iki seneden fazla oldu kullaniyorum
(431 puan) tarafından
O robotta pahalı geliyor bana :D
(2,722 puan) tarafından
Valla maddi boyutunu kendin Bilfen canin uygun fiyatlı olanları da var ama
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Robot tabikii
(431 puan) tarafından
Dikeye göre ne avantajı var
(1,787 puan) tarafından
Kendi süpürüyor
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Benim oglum robot supurgenin beynini felc ediyo resmem kaldirdim simdi dikey istiyorum cocukluysan sarjli en iyisi
0 oy
(683 puan) tarafından
Dyson aldım ben robot gırgır gibi bence 
(431 puan) tarafından
En sık hangisi kullanıyorsun
(683 puan) tarafından
Dyson canım robotun yok benim ablamda var o iş tutmayı sevmez onu kullanıyor ama benim vardı ben sattoö
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Benm robot var fakir markası gayette memnunum mutfak temizlenecek aciyorm ben bulaşığı makienye atarken o süpürüyor yada salon t mizlenecek topluyorum etrafı o temizliyor sanki evde yardımcım var gbi bence çocuklu ev için çok iyi kurtarıcı 
(431 puan) tarafından
Bana da yardımcı var gibi bir his lazım :)
(2,804 puan) tarafından
Dik supurgeyi yine sen kullanican yardımcı olmuyor ki :) valla 2 yaş ve 1 aylık çocuklarım var benim kurtaricim oldu tabi kişiden kişiye değişir bu
0 oy
(245 puan) tarafından
Bence öncelikle güzel bi dikey süpürge sürekli elinizin altında olan güzel bi süpürge olursa temizlik daha kolay oluyor daha sonra günlük temizlik için robot alabilirsiniz ama öncelik dikey süpürge diye düşünüyorum. Dyson V15 kullanıyorum çok memnunum belki daha sonra robotta alırım ama şuan süpürmek hiç zahmetli gelmiyor 
(1,048 puan) tarafından
Maşallah kız bende çokkk istiyorum ama çok pahalı şu an bana çok uzak
(245 puan) tarafından
Nasip olur inşallah:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
7 cevap 162 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.
0 oy