0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Ya kızlar eşimin kuzenin oğlu evleniyor ve eşimle aynı zamanda arkdas sozlendi kendi öz kuzenlerini cagirmadilar eşimi çağırdılar söze beni de cagirmalari gerekmez miydi eşi olarak neyse bu eşim tek gitti bu defa eşim pek durmak istememiş falan bu damadın bir de kız kardeşi var o anlattı biz demişiz sen yakışıklısın damadın yanında dur falan çiçek sende kalsın ne bilim ne ne eşimi gülerek anlatıyor sonra baktı ben ona ters ters baktım yüzü düştü pislik kadının bu defa da Nisan da şoförumuz ol diyor ben hiç bir yerinde değilim beni adamdan saymiyorlar sadece eşim ya gerçekten haksız mıyım sinir olmakta onane benim eşimin yakışıklılığından

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Nasıl yani tek sen gel eşin gelmesin mi demişlerde eşin tek gitti
(224 puan) tarafından
Hayır benden hiç bahsetmediler bile
(4,180 puan) tarafından
E sende esinle birlik gtcekdin zaten . Davetiyelere bile ahmet gulmez ve ailesi yazilir misal :)  sahsi olarak davet gerekmezki esim nere ben oraya ben nere esim oraya:).

Sen gel esin gelmesin denmedikten sonra esinin davetli oldugu yere Aten otomatikman sende davetlisindir
tarafından
Aynen öyle. Senden nasıl bahsedilsinki. Özel olarak aramalarını mi bekliyorsun.?
Bilmiyorum sizde öyle bir adet varsa bilememde bizde öyle birşey yok.
tarafından
Beni kimse aramaz ki eşime gel derler ve gideriz yaii benimde ayrıca davet mi edilmem gerekir bilemedim :)
-Reklam-
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Eşin de tek gitti yani öyle mi
(1,895 puan) tarafından
Anladım canım senin fatoş nereliydi ☺️
(4,983 puan) tarafından
Hahahah malatya
(1,895 puan) tarafından
Maalesef tutturamadık ☺️☺️
(4,983 puan) tarafından
Aynen sağlık olsun ☺️☺️
(1,895 puan) tarafından
Aynen canım☺️☺️
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Anlamadığım şey eşini davet ettiklerinde senide davet etmiş olmuyorlar mi sonuçta başka kişilerde var kadınlarda erkek erkeğe olan birşey degil
(4,548 puan) tarafından
Saçma gerçekten sendede var hata gitmeliydin yada karım yoksa eşim bende yokum demeliydi onun soyadını tasiyorsun yani ailedensin
(13,116 puan) tarafından
Aile arasında ise eşin disarda kalıyor eşin o aileye dahilse seni de eşsek gibi ağırlamaya mecburlar bence eşinin götüresi gelmemiş olaylar bahane
(4,180 puan) tarafından
Esin ne ise sende osun esin ailedensw sende ailesindensir . Bence aende hata ki gitmeliydin.
(220 puan) tarafından
Ben olsam inadına koluna girer giderdim niye kocamı tek göndereyim:)
(224 puan) tarafından
Zaten çok pişmanım kızlar
0 oy
(5,406 puan) tarafından
O zaman eşin seni de götürecek ya da gitmeyecek
(5,406 puan) tarafından
Giderse değil canim gitmeyecek ağırlığını koy
(224 puan) tarafından
Canım dinlemese ya
(4,180 puan) tarafından
He daha gtmedimi bnde gtti saniyorum e esin davetli oldugu yere sende davetlisin zaten esin ve sen bir ailesin.  Sen gel esin gelmesin denmedikten sora ki oyle kimse demez bence. Esin ailedense sende ailedensin esinle birain. Kalk giyin gt sende
(5,406 puan) tarafından
Sen de gideceksin
(224 puan) tarafından
Bide şoför ol diyorlar nasıl vazgeciriim
0 oy
(888 puan) tarafından
Yani eşime gelen davet banada gelmiş olur yani ayrıyeten eşinde gelsin demezler bunu beklemem ama kadının yaptığı gerçekten sinir bozucuymuş bende olsam bende sinirlenirdim neticede karısının yanında ki yanında olmasa bile evli bir adamın hakkında lakayıt şakayı hiç sevmem
(224 puan) tarafından
Evet ya mal mal gülüyor bide hoşuna gide gide
(888 puan) tarafından
O hoş olmamış açıkcası
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Seni olaya dahil etmelerine gerek yok ki. Eşi olarak zaten ayrı düşünemezler. Esin nereye gidiyorsa güzelce hazırlan git. 
(224 puan) tarafından
Eşim demedi ki gel diye
(2,762 puan) tarafından
Sen ondan böyle bişey beklemeyeceksin. Nereye gidiyorsa hazırlan bin git direkt.
0 oy
(404 puan) tarafından
Kardeşine alacak zaar.
(224 puan) tarafından
Nefret ettim ya onlar yüzünden huzurum kalmadı
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Eşinizle de alâkali bı durum bu.Benim eşim benim.davet edilmedigim yere gitmez.Cagirdiklarinda ben evliyim farkında mısınız ya eşimle gelirim yada gelmem deseydi tıpış tıpış sizi ararlardi.Esine değer verdirmezse onlar da değer vermez.
(224 puan) tarafından
Yemin ederim çok haklısın
0 oy
(124 puan) tarafından
Afedersin de sal.akmısn, niye müsade ediyorsun sende, ne kadar samimi kuzeni veya arkadaşı olursa olsun, senin olmadığın bir toplum içinde eşinin ne işi var, büyük konuşmiym da bn olsam asla müsaade etmem, eşim de bnm böyle bir duruma karşı çıkacağımı bildiği için kabul etmez, ya da ikimiz gideriz yani. Bu konuda eşin seni dinlemiyorsa, seni bir şeyden saymıyorsa bnm için büyük problem.
(224 puan) tarafından
Ya dedi sadece erkekler olacak dedi merger söz kesmişler kadınlar da varmış
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Sende ayrı cagirilmak mi bekliyorsun ve bacim.yqni benim akrabamin düğünü olacak eşim ayrı cagirilmak beklicek gelmek istesede ben götürmem bu ne miymiylik diye.gir.kocanin koluna git.
(224 puan) tarafından
Kız dedi sadece erkekler olacak ben ne bileydim resmen şah sahli söz kesmisler
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Karşı taraf ne olursa olsun eşinde bitiyordu iş. 
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Ben olsam eşimi şoför yapmam düğüne de onla giderim bensiz gidemez 
(224 puan) tarafından
Evet ya ne alaka o şoför oluyo
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ayrıca nıye davet bekliyorsun eşinin gel gidelim demesı ya da senın hemen hazırlanıp gitmen lazım 
(224 puan) tarafından
Eşim sadece erkekler olacak dedi
(3,882 puan) tarafından
Eşinde de iş yok canm malesef
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Mümkünse tek Birkma kadınında MasAllah dili ne uzunmuş ne. Ar ne edep

(224 puan) tarafından
Vallahi oyle genç kızdı
0 oy
(48,690 puan) tarafından
esine sadece sen gel dugune mi demisler yoksa esine haber vermisler o mu seni goturmedi
(224 puan) tarafından
Kız bak söz du eşim dedi erkekler altın falan konuşacak başka bir şey yok meğer yüzük takmışlar süslemeler fotoğraf falan
(48,690 puan) tarafından
esin goturmemis seni

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 139 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 468 göst.
0 oy
29 cevap 745 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy