0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,725 puan) tarafından
En son yazmıştım buraya ayağımda uyuşma var diye gerekli doktorlara gittim en son nörolojiye gittim emg çekti sol ayak sinirlerimde his kaybı varmış sağ ayakta da başlangıç varmış. Eskişehir’e yönlendirdi çok üzüldüm, kızım var zaten eşimsiz bakıyorum moral olarak çöktüm neden olduğunu öğrenmek için kaşlarıma iğne batırarak emg çekeceklermiş daha önce yaşayan bilen biri var mı tedavi süreci nasıl acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun . Şeker hastalarinin ileriki dönemlerinde oluyor bu sıkıntı ama genç birinden duymamistim
(4,725 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim, şekerim falan da yok ne sebep oldu onu bulmak için başka şehire yönlendirdi doktor ama elimde değil üzülüyorum
(2,593 puan) tarafından
Derdi veren Rabbim şifasını da versin inşallah canım.
(4,725 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Rabbim şifa versin... 
(4,725 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Benimde ilk cocuğum yardımcı kimsede yok malesef aynen , tedavi sürecine girmedim henüz ama benimde ellerinde yoğun bir uyuşma oldu sonrasında hareket ettiremedim  nörolojiye randevu aldım biraz korkuyorum kötü bir sonuç çıkar diye .. Allah sizede sifa versin
(4,725 puan) tarafından
Çok sağolun inşallah, İhmal etmeyin bence benim hiç aklıma gelmezdi böyle birşey
tarafından
Vallahi benimde aynen şok oldum zaten , sinir stres kaynaklı diye düşünüyorum bende kimi. Birde bebeğimi kaldırıp indirirken hep kucağımda zorlanıyorum sinir sıkışması da olabilir .. bilemiyorum kötü bi durum
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bence bi doktora daha görün senin o söylediğin bende var varisten ve kansizliktan dolayı kan değerlerin nasıl 
(4,725 puan) tarafından
Kan değerlerim çok iyi çıktı hiç birinde sıkıntı çıkmadı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 542 göst.
17 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu

381,731 soru

11,428,195 cevap

34,988 kullanıcı

...