0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
İyi geceler kızlar sonunda doğurdum 41+2 de geldi oğlum bu sabah Altan fitil vermişlerdi saat 12 gibi hafif sancım geldi 2 de bastırdı çok kötüydü gerçekten saat 5 de hemşire açıklığa bakıp 4 santim olmuş diyip doğum haneye aldılar ebe kontrol edip 7 santim dedi doğum başladı 6 da doğum yaptım bebeğin kordonu 2 sefer sıkı bir şekilde boynuna dolanmışti doğmuyordu öldüm gerçekten ama güzel olan tarafı en şiddetli sancıyi 3,4 saat çekmem ben o acıyı geceye kadar çekerim sanıyordum çok şükür düşündüğüm gibi olmadı burda tanımadığım halde hep destek olan güzel moraller veren anneler iyiki varsınız Benim umudum doğdu ❣️

13 Cevaplar

0 oy
(1,457 puan) tarafından

Rabbim dayanılmıcak acı vermiyor ya tam öldüm diyosun yavrunu koklayınca tekrar doğuyosun tek yavrumuz deil ikimiz birden doğmuş oluyoruz sağlıkla büyüt canım <3

(199 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten ölüyorum dedim Ama onun ağlama sesi gelince dünyalar benim oldu çok şükür dedim :)
-Reklam-
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Yaa Allah'a şükür seni merak ediyoduk. Allah analı babalı büyütsün hayırlı olsun bebeğin :) 
(199 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah:)
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Ayyy hadi hayırlı olsun canım senin velette benim kız gibiymis gelmek bilmedi en son kakasını yaptı öyle aldılar :D mis gibi kokar şimdi benim yerime kokla minicik ellerinden öp ☺️

(199 puan) tarafından
Zorla doğurttuk valla :)
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Hayırlı olsun gözün aydın 
(199 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün ☺️♥️
0 oy
(738 puan) tarafından
Gözün aydın. Allah anneli babalı büyütsün hayırlı bir  evlat olsun inşallah ❤️
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ayy doğdu mu hadi gözün aydın rabbim hayırlı evlat etsin ❤️
0 oy
(5,909 puan) tarafından
Çok şükür canım sevindim senin adına sürekli takip ediyordum postlarını sonunda doğurdum yazısını görünce inşallah aysel dir dedim hadi gözün aydın sağlıkla büyüt bebeğini :) 
(199 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah İyiki varsınız :)
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün canım
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Gözün aydın canım

Allah analı babalı büyütsün inş
0 oy
(3,519 puan) tarafından
Gozun aydin canim saglikla buyut insallah
0 oy
(630 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun Hayırlı olsun Rabbim iki evladınızlada sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu geçinmeyi nasip etsin inşallah gözünüz aydın ♡

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 209 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hazal01 (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 161 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Merva90 (76 puan) tarafından soruldu
+7 oy
55 cevap 1,683 göst.

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı