0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (3,458 puan) tarafından
Kızlar ek gıdaya geçtik yoğurt veriyorum yemiyor hurmalı mama yaptım yemiyor elma verdim yemiyor ağzını kapatıp daha açmıyor. Nasıl yedirecek ben bunu

7 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Tadım yapmadan doyurmaya çalışıyosan yemez canım 
(3,458 puan) tarafından
Yok ya birkaç kaşık vereyim diyorum yemiyor
(471 puan) tarafından
Canım kasigin ucuyla tattır 1 ay. Sonra zaten kendiliğinden isticek. 1 aydan sonra 3 saatte bir bise verirsin tabi meme ve mama yoksa. Onlarda 1 öğün yerine geçiyor. Bide belki diş dönemi olabilir.
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk yedir sonra hemen emzirme acıkınca yine yemek ver ne ile doydugunu bilmesi kazm 
(3,458 puan) tarafından
Ama doyumluk vermiyorum canım biliyorsun tadıma yeni geçtik daha
tarafından
İlla ki doyumluk yicek ki canım yemiyosa zorlama ama ilk açken yemek vermelisin
(3,458 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım ama kaşıkla yemeyi sevmiyor meyveyi ısırıp yiyor ama ezip kaşıkla verince yemiyor
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Bizim kız da yemiyor hiç bir şekilde canım. Neler neler denedim verdim yok yani. Tadımlık vermeye çalışıyorum kaşık ucuyla ona bile yok. Ne meyve püresi ne kaşık mamalar ne başka bişi yemiyor valla. Daha bugün patates verdim kuş gözü kadar öğürdü kustu. İnşallah zamanla geçer düzelir diye umut ediyorum 
(3,458 puan) tarafından
Doktor öğürmesi itmesi normal demişti sabırlı ol demişti bana da ama bu kadarını beklemiyordum
(2,865 puan) tarafından
Aynen canım benim doktor da ek gıda seven bebek zaten yok sabırlı ol dedi. Sabrediyorum işte bakalım nereye kadar
(12,852 puan) tarafından
Derya hala mı yemiyor
tarafından
Benim kız olcak bir buçuk yaşında nerdeyse , ama hala yemiyor birşey  usandim valla sabır işi değil bu işkence resmen :D
(2,865 puan) tarafından
Yemiyor valla ne yaptıysam yok :( hatta bazılarına pekmez koydum belki tatlıyı sever de yer diye onu bile yemedi ya ne değişik bi çocuk allahım gerçekten
0 oy
tarafından
zorlama canim emdigi icin emmeye guveniyorlar sansini dene yemezse zorlama yer zamanla
(3,458 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Tok karnına deneme mesela 1 de emzirdi isen 2. 2.5 da dene yemedi mi 4 gibi Bi daha dene sonra emzir 
(3,458 puan) tarafından
Öyle yapıyorum canım ama yok yemiyor. Sadece muzu yiyor damağıyla ısırarak
(12,773 puan) tarafından
Patates havuç kabak dene cnm patates severler havucu vs
(3,458 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Mızmızlanırsa çıngırakla oyun yapıyorum :)) ama hiç istemezse zorlama 
(3,458 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Ben ilk havuçla başladım ve çok severek yedi bir de 4 aylık olduğunda çay kaşığının ucuyla her şeyden tattırdım şimdi pırasa bile yiyor canım 
(3,458 puan) tarafından
Maşallah benimkide yer inşaallah zamanla

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 142 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 260 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Brf.... (39 puan) tarafından soruldu

377,965 soru

11,313,076 cevap

34,747 kullanıcı

...