0 oy
382 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

da Mermerhabacok kararsiz kaldim... Esim Adiyaman'a atandi. Kizimizla gitmek konusunda kararsiz kaldik.  durumda olan var m

14 Cevaplar

0 oy
(2,354 puan) tarafından
Marasta yarı sülalem konteynır da.... Çadırda olan tanıdıklarım var nıye sordun 
-Reklam-
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Mecbur kalırsan her yerde yaşanır neden sordun ki?
(4 puan) tarafından
Merhabalar, esim adiyamana atandi. 4. Sinifa giden bir kizimiz var.. kizimizin duzeni bozulmasin diye benim ve  kizimizin memlekette kalmamiz mi daha dogru yoksa aile butunlugunun korunmasi icin ne olursa olsun hepbirlikte olmak mi daha dogru karar olur bilemiyoruz... yorumlariniz cok kiymetli, her fikire ihtiyacim var
(1,106 puan) tarafından
Adıyaman nin neresini atandiniz
(970 puan) tarafından
Aile düzenini bozma bence insanlar nerelerde yaşıyo ahır bile denmeyecek yerler. İnsan her şarta alışır sadece biraz zaman alır ama sakın eşinden ayrı kalma çocuğunun aile bütünlüğüne hepinizden çok ihtiyacı var. Ben aynı durumda olsam ayrı kalmazdım empati kurarak yazıyorum bunları
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Benim ev sağlam çok şükür ama depremler devam ediyor ve ben bir konteyner alıp bir yere koymak istiyorum içinde huzurla uyumak için ama koyacak yer bulamıyorum 

Mecbur olursan çadırda kalmaktansa Konteynerde yaşamak daha mantıklı 
(4 puan) tarafından
Merhabalar, esim adiyamana atandi. 4. Sinifa giden bir kizimiz var.. kizimizin duzeni bozulmasin diye benim ve  kizimizin memlekette kalmamiz mi daha dogru yoksa aile butunlugunun korunmasi icin ne olursa olsun hepbirlikte olmak mi daha dogru karar olur bilemiyoruz... yorumlariniz cok kiymetli, her fikire ihtiyacim var
(4,983 puan) tarafından
Bence öncelik aile bütünlüğü okuyan çocuk heryerde okur Adıyaman da büyük bir yer yine her imkanlarinizi sağlarsınız şimdilik Konteynerde kalırsınız daha sonra elinize ev geçerse eve geçersiniz
0 oy
tarafından
Konteynerı geç cadirda da yasanir hayatin ne getirecegini kimse bilmiyor
0 oy
(4 puan) tarafından
(802 puan) tarafından
Ben olsam eşimin yanında giderdim canım
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Konteynerda yaşam nasıl bilmiyorum ama aile bütünlüğü diyorum ben. 
(3,434 puan) tarafından
Güzel güzel ☺
(11,084 puan) tarafından
Seninle güzeldir bence :)
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bence bi arada olmak herşeyden önemli yaşanır illaki bi şekilde 
0 oy
(579 puan) tarafından
Ne amaçla peki ? Bizim arsamız var oraya düşünüyoruz biz de yaz kullanımı için bence ideal.
0 oy
(777 puan) tarafından
Adiyamanin neresine atandı esiniz 
0 oy
(3,434 puan) tarafından
Yaşanıyor           
0 oy
(48,735 puan) tarafından
deprem bolgesindeki ksrdeslerimiz yasiyor
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Daha güvenli daha iyi bence yaşanılır neden olmasın 

0 oy
tarafından

Eşimin ve oglumun olduğu her yerde yasarim ben:)

0 oy
(767 puan) tarafından
Bende konteyner da yaşıyorum canım Allah'a şükür başımızı sokacak bir yerimiz var yemek yiyoruz yatıyoruz kalkıyoruz buna şükür sen neden sordun ki?

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eslemmm (1,344 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde songulerkan35 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
3 cevap 47 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde Manas (910 puan) tarafından soruldu

381,194 soru

11,411,871 cevap

34,954 kullanıcı

...