0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
Anasınıfı ve 1 sınıf ihtiyaç listesi alan oldu mu aranızda. Yoksa okulun ilk haftası mı veriliyor. Bazı öğretmenler grup fln kurmuş bile öyle duydum da

10 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Ay bende bekliyorum ama galiba okul acilinca verilecek kizim Ana okulu oglum 4.sinif 
(67 puan) tarafından
Keşke biraz erken davransalar ya aniden yoğunluk oluşuyor fiyat araştırması bile yapamıyoruz hemen alıp vermemiz gerekiyor
(683 puan) tarafından
Keske tam verene kadar baya bi pahalaniyor
(4,324 puan) tarafından
1. Sinif bizim ogretmende bgun acmis grup. Bide yaMis suan kirtasiyeler marketler cok yogun . Sizleri alisveris telasina dusurmek istemiyorum oryantasyon surecini daha verimli gecirelim:)) be kardesim sen listeyi at biz  fiyat arastirmasi yapak olmadi netten sparia veirirz marketleri dolaniriz sen bi listeyi at hele bi:)) atmadi. Pazartesi veli toplantsi yapcakmis ccklar gitmicek. Sali cuma arasinda da ginde bir saat etkinlik gibi ders yapacak. Makas ve kuru boya istedi sadece.

Anasinifi icin yari devlet yari ozel di gecen sene ve inceki sene ust uste ayni yere gtti kizim. Herseyin markasini ayri ayri belirtip istemialerdi
(67 puan) tarafından
Marketler falan uygunmuymus bak heleeeee :) yaw sen at orasına biz karar verelim oda değişik bir dusuncedeymis :) işte bende korkuyorum listede marka belirtilerek isterler diye. Bazı hocalar özellikle Faber Castell istiyor.
-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
⁰ah ah ne güzel okul heyecanı var benin kızlar büyüsede bende göndersem. Ama bakıyorum hersey aşırı pahalanmis  kırtasiye malzemeleri
(67 puan) tarafından
Kırtasiye malzemelerini mi desem forma fiyatlarını mi desem bilmiyorum. 2-3 bin gidicek onu biliyorum. Hele birde nüfus sayısı fazla olan ailelere Rabbim yardım etsin
(2,295 puan) tarafından
Amin amin canim
0 oy
(3,708 puan) tarafından
Bizimde bugün grup kuruldu ama ihtiyaç listesini daha vermedi bir kaç bilgilendirme yaptı 
(67 puan) tarafından
Yaa ne güzel. Öğretmenler sınıf belirlendigse neden erken davranmiyorlar ki ... Sizin kaçıncı sınıf acaba
(3,708 puan) tarafından
Anaokulu canım
0 oy
(396 puan) tarafından
Bizim anaokulu 4 yas.dun grup kurdu hoca.ptesi toplanti varmis tum detaylari o gun anlatacakmis.merakla bekliyoruz.Ne isterlerse alicaz mecbur ama masraf cok olucak sanirim.
(67 puan) tarafından
Maalesef olucak masraf... Hele anaokulu çocuklarında daha çok oluyor ıvır zıvır isteklerk
(396 puan) tarafından
bizim tek cocuk sorun olmuyor.ama cok okula giden aileler icin zor.masrafi servisi de var malesef.
(1,766 puan) tarafından
Ama okulu ve 1.sınıf listesi çok malesef
0 oy
tarafından
Oğlum 4. Sınıf listeyi attı öğretmen 
0 oy
(10,578 puan) tarafından
Kur'an ve oyun okulu gibi bişey ona verdim kızımı bize de ihtiyaç listesi atmışlar o kadar mutlu oldum ki kızım büyüdü okula gidecek
(10,578 puan) tarafından
Öğrenci İhtiyaç Listesi:
-Yedek kıyafet / çorap
-Terlik
-Küçük Havlu
-Küçük boy defter
-Kalem
-Silgi
-kalemtraş
-Boya( Kuru /Pastel/Sulu)
-Beslenme Örtüsü
-Oyun Hamuru
-Renkli A4 Kağıt
-Şeffaf Bant ( Buyu k/ küçük)
-Kağıt (Maskeleme) Bant
-Uhu
-stick yapıştırıcı
-Makas
-Yüz Boyama kalemi
-renkli normal /simli  eva kağıdı( arkası yapışkanlı olmayan)
-Oynar göz (1 paket)

Bunlar cnm inşallah çok istiyorum inşallah öğrenir
Peki öğrendiğini unuttu mu cnm
(67 puan) tarafından
Sağol liste için :)... Yok unutmadı. Bende düzenli okutuyorum. Günlük olarakta ezberledigi sureleri tekrar ettiriyorum. Biraz bizim elimizde unutup unutmaması ❤️
(10,578 puan) tarafından
Anladım cnm inşallah öğrenir çok istiyorum
Liste nasıl sence cnm
(67 puan) tarafından
Bence çok iyi. Benim kızım hem kuran kursuna hemde anasınıfına gitti. Bunun iki katı malzemeler istenmisti
(10,578 puan) tarafından
He iyi o zmn cnm çok teşekkür ederim dua et inşallah ogrenir çok hevesli
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Pazartesi günü gidecem ogrenecem bakalım ne isteyecekler.hicbirsey almadim ya 
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Geçen sene okulun ilk günü sınıfta söylemişti öğretmen sonradan da gruba yazdı 
0 oy
(9,023 puan) tarafından
4 Eylül pazartesi gelin öğretmen ile tanışın subenizi ogrenin ve ihtiyaç listesi verecek öğretmen dediler bize kayıt yapılırken biz sadece kıyafet aldık
(67 puan) tarafından
Kaça aldınız formanizi
0 oy
(27,454 puan) tarafından

1 sınıfta kırtasiye malzemeleri hariç peçete çamaşır suyu bulaşık deterjanıni fln istiyorlarmis bizim burada her yer öyle mi acaba millet kafayı yemiş vallahi

(67 puan) tarafından
Evet maalesef istiyorlar. Hatta bazen ikinci dönemde tekrardan istiyorlar temizlik malzemelerini
(27,454 puan) tarafından
Çok saçma değilmi ama
(67 puan) tarafından
Öyle ama onların gerekçesi milli eğitim yeterli ücreti gonderemiyor oluyor. Gerçekten bazen sırf çocuklarımız eğitim alsın diye böyle şeylere mecbur göz yummak zorunda kalıyoruz :(
(27,454 puan) tarafından
Halbuki paraları cebe indiriyorlar çok var öyle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 286 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde serpil123 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
23 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,015 cevap

34,987 kullanıcı

...