0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından
Arkadaşlar bebeğim kreşe başlayacak 32 aylık onun sık hastalanmaması ya da hafif atlatmasi için bağışıklık guclendirici neler yapabilirim verebilirim Trendyol da ari sütü kozalak macunu vs gordum oradan da onerebilirsiniz alırım teşekkürler şimdiden 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha sorunu okumadan kefir dedim basligi gorunce ama bilmiyorum bu aydaki bebege verilir mi
-Reklam-
0 oy
(3,708 puan) tarafından
İmunol kullan tabi alerjisi falan var mı 
0 oy
(48,789 puan) tarafından
bize doktor çinko şurup yazdi
0 oy
tarafından
Pazartesi günü doktora gideceğim . Muhtemelen prebiyotuk yqzacak. Sana'da soylerim
0 oy
(15,325 puan) tarafından
Geçen gün Instagramda gördüm. Sarımsağı küçücük küçücük dograyip biraz bal ve 5 6 damla limon ile karıştırıp çocuğa veriyorsun. Kadın diyodu ki yıllardır doğru dürüst hasta olmadılar. Olduklarında da burun akıntısı şeklinde atlatiyolarmis. Yanlış hatırlamıyorsam haftada 1 ya da birkaç kez veriyormuş. Bu sabah oğlumun burnu akiyodu. Hiç halı de yoktu. Bende bu tarifi yaptım. Bı de ballı limonlu ıhlamur icirdim. Şükür toparladi gibi.aksamdan beri burnu akmıyor sanki. 
(15,325 puan) tarafından
AA evet oydu sanki. Takip etmiyorum. Önüme çıktı kesfette sanırım. Ben de uyguladım. İçinde hem az hem de bildiğimiz ve faydalı şeyler olduğu için uygulamak istedim. Sen takip ediyo musun
(3,451 puan) tarafından
Evet canım ediyorum  :)
(1,133 puan) tarafından
Hastalanmayan çocuk melike kadının ismide :)) çok soru sordm hepsine cevap verdi sağolsun :)
(2,217 puan) tarafından
Canm Instagram yok bnde tarife bakım buraya atar mısın
(15,325 puan) tarafından
Tarifi yazdım ya işte dostum
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sarımsağı küçük doğra, ama rendeleme doğra, içine biraz bal ve bi kaç damla limon. Kesin bilgi yayalım :)
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Imunol var allerjik degilse olabilir. Bide jel gibi bi balik yagi var easy fish oil ablam bunlari kullandi. Deneyebilirsin
0 oy
(6,171 puan) tarafından
En iyisi doktora danışmak. Propolis verebilirsiniz eğer vitamin eksiği varsa onları verebilirsiniz d vitamini gibi
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Canim yazdigin ürünler cocuklarda erken ergenlige sebeb oluyor.bunlar yerine karamurver ,resvatrol,kuarsetin icerikli ürünlere bakabilirisin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 93 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevinn (262 puan) tarafından soruldu

381,687 soru

11,426,005 cevap

34,985 kullanıcı

...