0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Canlarım 6 buçuk aylık hamileyim ilk gebeliğim 1 2 haftadır göğüs kafesimin bitti yerde migdemin üst kısmında sanki bişey yemisimde orda kalmışcasına bişey var gibi zor nefes alıyorum boğuluyorum böyle bunaltiyor beni çok özellikle sırt üstü yatınca yan yatınca surskli uykumdan da uyanıyorum bogulcak gibi oluyor nefesim yetersiz geliyor bu aylarda normal mi veya acile gideyim mi??? Çünkü beni çok ama  çok rahatsız ediyor bu durum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok normal canım ilerde daha uyutmuyor bile ben de çok ağırdım çok zorlanmıştım 
(78 puan) tarafından
Ay gerçekten mi ya işin kötü yanı bende hani şu daralma bunalma hastalığı vardır ya asla daralmaya bu almaya gelemeyen biriyim bogazli kazak bile giyemem mesela boğuluyor gibi olurum diye bu durum beni şuan çok fazla üzdü.. bebeğim için katlanacagim mecburen
-Reklam-
0 oy
(864 puan) tarafından
Bende öyleydim bebek büyüdükçe oluyor bu son günlere doğru iyice artmıştı daralmam ama yinede doktora git için rahat etsin canim benim 
(78 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım yorumun için bu benim için çok kötü oldu geçer belki diye bir umutla merakla yazmıştım ama genel olarak sanırım dogurana kadar öyleymiş Allah'ım dayanma gücü versin inşallah
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben de yedi aylik olcam butun gun tam nefes alamiyomusum gibi geliyo. Sanki cigerlerimin yarisi doluyo o kadar. Sanirim normal
0 oy
(362 puan) tarafından
Evet normal 6aylikken birden uyurken irkildim 4saat nefes alamadım evde nefes cihazı vardı can havliyle kostum calistiramadim o gün bir kadın dik dik bakmıştı karnıma nazardan olduğuna inanıyorum annem babam okudu saatlerce sonra nefes almaya başladım çok kötü bir gündü oku kendini sırt üstü yatma oturur tarzda uyu 
0 oy
(220 puan) tarafından
Bende aynıyım 33 haftadayim sırtüstü yatınca bildiğin nefesim kesiliyor senin aylarında daha cok uyku aknesi gibiydi nefes alamayıp uyaniyodum şu an hiç farketmiyo gece gündüz sırt üstü ne zaman yatsam oluyo daha da beter olur mu bilemiyorum
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Son aylarda nefes kapasitesi yetmiyor ama sizin biraz erken başlamış.Film çekilemezsiniz ama en azından bı sırtınızı göğsümüzü dinletin göğüs hastalıkları uzmanına 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 421 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
12 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hayallhanem (158 puan) tarafından soruldu

378,941 soru

11,342,685 cevap

34,808 kullanıcı

...