0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (159 puan) tarafından
Kizlar şuan tün kemiklerm kırılacak sanki çok ağrım var 3 4 gundur şuanda öyle. Hareket edince bile Ağrı ve batma yapıyor sırt kemiklerm sol sağ göğüs altında ve yanlarındaki kemiklerim de Ağrı ve batma oluyor nefes alirken canm çok aciyor. Grcer fecer diye diye hep erteledim hastaneye gidicem sanrm bilemiyorum. Neden oluyor acaba bilgisi olan varni

Ha bide adetim de 3 gündür geçmiş bi alakası varmidr

3 Cevaplar

0 oy
(277 puan) tarafından
Benimde heryerim agriyo 2 gündür ayağa kalkınca bayilacak gibi kötü oluyorum midem bir tuhaf adetime 6 gün var daha benimde, hamilelik olabilirmi sendede bende şüpheleniyorum 
(277 puan) tarafından
Kaç aylık sizin benimde bitane oğlum var
(159 puan) tarafından
19 aylık ve o kadar yaramaz ki anlatamam. Bunu kaldıramam ve hiç hazır degilm
(277 puan) tarafından
Benimkide 27 aylık bende hiç hazır değilim ins bende degilimdir
(159 puan) tarafından
Ay inşallah ya.  eşimi aradım simdi hastaneye mi gitsem dedm ya koronaysam dedm. Eğer koronaysam beni ve evde kim varsa karantina altına alabilrler. Eşim 15 gun çalışamaz bu yüzden sanırm gitmicem:(
(277 puan) tarafından
Şimdi eskisi gibi test yapmiolar sen söylersen anca yaparlar testi zaten :(
-Reklam-
0 oy
(1,193 puan) tarafından
Valla olabilir canım ben hamile olduğumda aynı şekilde bilmedim hamilelikten olduğunu üç dört gün yattım yerimden kalkamadım özellikle sırt ağrısı eklem ağrısı vardı , hatta Corona dediler evde karantina da kaldım bir hafta koronaya dair belirtim yoktu başka , aradan bir hafta geçti test yaptım hamileyim :)
(277 puan) tarafından
Neyle koruunuyosunz acaba
(159 puan) tarafından
Eşim korunuyor prezervatif kullaniyor. Acaba yanlışlıkla olmusmudr:( oglum çok küçük ya inşallah böyle bsy olmamistir koronayimdir inş ksjsjsjs
(1,193 puan) tarafından
Ahahah :)))
(1,193 puan) tarafından
Yani burdaki okuduklarimdan sonra korunmakla olmadığını anladım belki bende hamileyim ahaha:)) iğne haricî diğerlerine güvenmiyorum artık:)
(159 puan) tarafından
Bende guvenmiyorum tabiki ama uzun zamandır böyle olduğu için şüphe olmadi içimde ama bilmiyorm ya
0 oy
tarafından
Ben de bir tek ben böyleyim sanıyorum. Bu senenin hastalığı herhalde canım. Benimde öyle gögüs kafesim ağrıyor, omuzlarım, sırtım, belim. Sağ kuluncum ağrıyor diye yakı yapıştırdım yakı derimi yaktı çıkardım. Bu sefer yakının acısıyla uğraştım. Belim zaten doğumdan beri ağrıyor kaldı ben de o. 
(159 puan) tarafından
Birden oldu ama varya ölüm gibi resmen hareket edince nefesim kesiliyor napcam ya hastaneywde gidemiyorm koronaysam karantina olacak eşimde işten çıkmak zorunda kalicak yada calismicak 15 gün. Riske atamam
tarafından
Daha önce covid geçirdim öyle bir ağrısı yok onun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 421 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
25 Kasım 2023 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
19 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu

378,953 soru

11,343,228 cevap

34,809 kullanıcı

...