0 oy
89 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Çok kullanışlı görünüyor bele oturuyor gibi kullananlar öneriyor mu :) yastık vs düşündüm ama onun kadar kullanışlı olur mu bilemedim.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerçekten çok kullanışlı alabiliyorsanız alın ben almadığıma pişman olmuştum 
-Reklam-
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Kesinlikle şart hem çok rahat hemde doğum sonrası göbek dolayısıyla bebeği emzirme pozisyonunda tutmak biraz zor oluyor yastık kurtarıcı oluyor 
0 oy
(1,927 puan) tarafından
En gerekli şeylerden biri bence. Hem bebeğini yatirirsin gende oturtursun 
0 oy
(3,021 puan) tarafından

Ben aldim hatta annem ismek kursuna gidiyordu arkadaşına yaptirdi içi söyle dolu dolu rahat kullanayım diye int satilanlarin içi pek dolu değil haberiniz olsun ilk zamanlar kullandım ama sonra pek kullanamadım normal yastik ile daha rahat ettim kendi kollarımın altına koyarak çünkü uzun uzun emiyordu kızım. 

Bu arada ben doğumdan önce yaptırmıştım önce kendim yatarken kullanıyordum epey kolaylık sonrasında bir sürede kızıma kullandım dediğim gibi.
0 oy
(6,005 puan) tarafından
Ablamın vardı onu aldım ise yarıyor sonrasında da bebek de kullanabiliyor onu otururken falan. Çok amaçlı yani 
0 oy
(526 puan) tarafından
Valla ben aldım e bebekten lazım olmaz diye almamıştım. Baktım boynum falan ağrıyor aldım . Almaz olaydım.  Kayıyor resmen . Oğlum kayıyordu . Eşim tutyordu malum bebek hareketlenince el ayak oynayınca kayıyordu . Dokusuna kurmasına bkmadan almayın.  Dışına yüz de geçirdim gene kaydı .ben memnun kalmadım.  Bosuna para israfi
0 oy
(326 puan) tarafından
Ay beni nasıl kurtardı o emzirme yastığı almalısın kuzum tutulmuştum doğumdan sonra meme ucum yara oldu kasıldım baya çocuğumu tutamıyordum destekleyici oldu sonrada çocuğum otururken ona destekli oldu 
0 oy
(347 puan) tarafından
Ben almadım. Öyle olmazsa olmaz dediğim bişey değildi. Evdeki yastıklar da işimi gördü ne yalan söyleyeyim. 
0 oy
tarafından
Evet kullanışlı oluyor 
0 oy
(11,295 puan) tarafından
Kesinlikle almalisin ben tek baktım ve uyumayan bi bebekti bazen insan yorgunluktan dalıyor ve kollar kendini bırakıyor Allah korusun düşüren bile oluyor büyük rahatlık canım 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Baya kullanışlı farklı amaçlar için bile uzun süre kullandım mama içirirken falan

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hg99 (677 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 260 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 236 göst.