0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
tarafından kapalı
Fikir almak istiyorum

Kızlar kaynım sürekli oyun oynuyor ve bir sürü borcu var annesi babasida her seferinde borç kapatmaya çalışıyorlar bir daha vermiyecez para bu son diyorlar ama 2 yıldır bu ailedeyim 4-5 kere verdiler şimdi yarın tekrar verecek ve benim bu durumdan basım ağrıdı ne kadar vermeyinki bir daha oynamasin desemde tamam deyip tekrar vermek zorunda kaldık diyorlar elti ve kaynimla konuşmuyorum ben başka şehirde yaşıyorlar zaten .şimdi tarla satmışlar tekrar borcu vermek için yazık günah ya akşama kadar çalışıyorlar çocukları için o ******** oğluda böyle yapıyor
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(6,461 puan) tarafından
Allah ıslah etsin yazık ya
-Reklam-
0 oy
(48,880 puan) tarafından
sattıkları herseyde esinin de hakki var yazik onca kisinin günahına giriyo kaynin
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Böyle Bi adama neden katlanıyor ailesi
0 oy
(12,500 puan) tarafından
Onlarda kendine bişey yapar diye korkuyor olabilirler ama bu çözüm değil maalesef evi ocağı sattırır bu illet 
0 oy
(1,687 puan) tarafından

Ne oynuyor iddaa falan mı?

Benım şe.refsiz kardeşim de oynuyor resmen annemi yedi bitirdi adam olmuyor köpek sürekli borç ödüyoz yoksa icrâ lık olcaz kaç kere tövbe etti ağladı ama yok bizi bitirdi köpek kendini de bitirdi
0 oy
(9,021 puan) tarafından
Oyun oynuyor dediğin kumar mi yani. Benim halamın oğlu da artık iddia mi at yarışı mı ne zıkkım oynuyorsa anası babasına ev sattirdi. Yazık günah valla. Babası yaz kış inşaat bekçiliği yapiyodu adam. Etinden tırnağından artırıp almıştı evi. Allah yardım etsin çok zor.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 178 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ikimelekannesidirr (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 806 göst.
0 oy
2 cevap 122 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merve_mll (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 597 göst.

382,125 soru