0 oy
44 göst.
Diğer kategorisinde (1,409 puan) tarafından
Gebe soru cevap bolumu artık eskisi hibi degil cevap verilmiyo artık her rür soru buraya soruluyo burdan sorayim dedim üst arkada kırık ve cürümüş içtende gözüküyo, 35 haftamdayim ağrı hiç yoktu şimdiye kadar şimdi tedavi edilirmi acaba çektirmek istemiyorum asla, ve tedavinin bebeye zarari olurmu alt arka dişimde aynen cürüyü var hamilelikden oncede vardş ama ağrı yoktu şimdi çenemi uyustryo nerdeyse ağrı , diş macunu filan koyuyorum gecici olarak beş dakika uyusuk gibi olur hafifler yine başllyo yaa lütfen em cokda geceleri boyle 

3 Cevaplar

0 oy
(595 puan) tarafından
Valla cnm evde yapabilecek pek birşey yok ağrı kesici dışında bı acile git iğne taptir istersen yarına kadr rahat edersin en azından yarında doktora git çekerse çeker cekmezse kanal tedavisi yapar duruma göre bende dün çektirdim 20dizimi hafta sonu olduğu için doktor bulamadım hiç iki gün acilde iğne yaptırdım ağrısına dayanamadım evde ne yaptıysam kâr etmedi bebeğim var onu bile emzirmedim açısından tek kesilsn die en son dün doktora yalvardım hocam çekin die  sinide yakınmış kağıt imzalattı onu bile gözüm görmedi hemn imzaladım tek kurtulurum die Rabbim şifa versin
(1,409 puan) tarafından
Çekince yerine diş çıkacakmı peki? Bide son haftalarda diş tedavisi cekilmesi onerilmiyor diyolar. Ooof yaa
(595 puan) tarafından
Hamilelikte nasıl olur bilmiyorum cnm ama insan açıdan artık kurtulmak istiyo ben yaptırmak istemedim anı senin gibi curukru yarın dibi hava alıyordu yarın yine başıma bela olacaktı yerine dış cimaz zaten bu yaştan sonra ya implant yaptirrsin fln o şekil birşeyler olur
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
Karanfil yağı uyuşturuyor cnm ağrısını sende bı dene belki keser
(1,409 puan) tarafından
Yağı yok ama karanfil var o olurmu
(142 puan) tarafından
Cigneyebilirsen oda olur
0 oy
(771 puan) tarafından
Sen yine git bir klinige apse falan varsa dusuk dozlu bebegi etkilemeyen antibiyotik verirler bende cok cektim gebelikte dis agrisi doktor bebege zarar vermeyen antibiyotik veriyodu bide kicul bir sisede karanfil yagi mi ne ondan veriyodu gebelikte bisey yapamiyolar baskada evde tuzlu suyla calkalayabilirsun o da bir nebze rahatlatiyo cok gecmis olsun az kalmis zaten biraz daha sık kendini 
(1,409 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için canim ama biraz daha dayanmak istyorum nolursa olsun korluylrum ya valla, dişçin uzerinde santi taş var gibi his ediyorum ağzımı tam kapatamiyorum ağrım azaldı ama hala geçmedi,  apse yok damağım sağlam damak problemi deyil ama sanki damağım agriyo gibi his ediyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gulu2513 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 433 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mucizemsinnnn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 181 göst.
21 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,365 soru

11,325,350 cevap

34,777 kullanıcı

...