0 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (2,484 puan) tarafından
Şu 2 haftadir o kadar huysuz ve ağlak bi cocuk oldi ki baş edemiyorum 

Kendi evladimi taniyamiyorum artik biseyleri aglayaeak yaptirmaya acalisiyo bende oyle alismasini istemiyorum bu sefer o aglarken vicdanim sizliyo hadi dedim bu gun gezmeye gotureyim dun arkadasa goturduk ondan 3-4 ay buyuk oglu vr kizinda cocuk gelip elini tutsa kendini yirta yirta agliyo

Bu gun djsari ciktik zehir etti ne oyuncaklarda durdu ne arabada 

Uykuya cok zor daliyo suan 1 saat emiyo bi turlu dalamadi 

Agliyorum artik sinirimden bende eşime sarıyorum beynim zonkluyo 

8 Cevaplar

0 oy
(703 puan) tarafından
Dişi cikiyordur  belki annesi. Benm oğlanda öyle bu ara uyumuyor sürekli mızmız sürekli kendime sakın ol bi yeri acımasa böyle yapmaz deyip sakinlestiriyirum 
(2,484 puan) tarafından
Dis oldugunu sanmiyorum diş zamani boyle yapmiyo canim 14 aylik oldu 6 tane dis cikardik
(703 puan) tarafından
Büyüyordur hemşire bana boyu uzarken kemikleri ağrır  çok nazik olur  ağlar filan demişti ben öyle çok bunalınca kendimi annemlerin yanına atiyorum 4 saat mesafede bir hafta onlar bakıyor  bnde dinleniyorum  canm eğer imkanım varsa sende git
(2,484 puan) tarafından
Ayy gidicem bende haftaya bu sali evlilik yildonumumjz bide esim anneme tost makinasi aldi onun kargosuda gelicek
Cuma giderim 1 hafta kalirim esimde oyle dedi zaten
Saol canim yinede
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından

Büyüdükçe uyumak istemiyorlar ve çok şımarık oluyorlar canım benimki de öyle 13 aylik oldu çok zor uyutuyorum emzirerek uyuyor ve emzirmekten gogsum aciyor artık o uyuyana kadar. Bide çok yaramazlık yapmaya başladı hiç söz dinlemiyor :)

(2,484 puan) tarafından
Ya normalde ismiyle seslenip cok azcik sesimi yukseltsem hemen kosar gelirdi yanima simdi tam tersi tum simarikliklari yinede cocuktur diyip ilgisini baska seylere yonlendiriyorum ama olmuyo
Gecen gun en alt cekmeceyi acmis ona basmis en ust cekmeye ulasip catallari almaya calisiyodu
(747 puan) tarafından
Abooo :D Desene kafa zehir gibi çalışıyor canım neler de bilip yapıyor :D Sabırlı olmaya çalış canım gelip geçecek o hevesleri de . Gözün sürekli üstünde olsun kendine zarar vermesin ve elinden geldiğince hayır i öğret uyar yapacak bsy yok tam zamanları benimki de çok fena ama bağırdım mi korkup gelip bana sarılıyor bu defa da kiyamiyorum korkması da iyi değil o yüzden sabırlı olmaya elimden geldiğince bazı zararlı şeylerine engel olmaya çalışıyorum .
(2,484 puan) tarafından
Kiz cok zeki evde esya yerlerini degistiriyo ben oyuncaklarinin yerini alip degistirdigimde onlari yine ayni yerine gidip koyuyo bide off diyo gorsen
(747 puan) tarafından
Bizimkinde de saklama huyu var canim gecen emzigini gidip mutfak çekmecesine koymuş babasının taragini ayakkabiliga koymuş pantolonunu tv sehpasinin altına koymuş :D Ha bide balkondan aşağı bir sürü şey atmış ahhh ahhh ama Cokkkk şirinler demiiii Allahım korusun onları :D
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Agrisi var demekki annesi sabret cok zorlaniyosan esin oyalasin gezdirsin yorsun sende dinlen yorulunca daha cabuk uyur. 
(2,484 puan) tarafından
Kendini yırtıyo meltem bu ses o cocuktan mi cikiyo dersin babasinda hayatta durmaz normalde her haftasonu babasjna birakir en az 3 saat uyur dinlenir yada bakım yapardim babasi bile şok oluyo bu hareketleeine
Doktora gittik biseyi yok bi tek bogazlari biraz kotu herseyi denedim surekli ilaclarinida iciyo ama hastalanmadan oncede boyleydi
(2,172 puan) tarafından
Alla alla neden boyle yapiyo ki. Atak olabilirmi pek anlamam inanmam oyle seylere ama
(2,484 puan) tarafından
Gercekten bilmiyorum tek duam cok cabuk gecsin şu zaman dilimi
(2,172 puan) tarafından
Insallah gecer en kisa zamanda canim sıkma canini
0 oy
(2,613 puan) tarafından

Su ann tamamennn ayni durumdayiz aglayarak yaptirma seysini ogrendi qrip oldu diye zivanadan cikti bende sabrimin sinirindayim delirmez uzereyim esim desen benden beter adam helak oldu ne diyim Allah yardmcmz olsun:getlost:

(2,484 puan) tarafından
Ayyy amin amiinn
Gercekten cildiricaam ogluma sinirlenince esimi cimcikliyorum ona vuruyorum illa biseyden cikariyom sinirimi yoksa deliriceem
(2,613 puan) tarafından
Bende esimle bir birimize girdik ben cok baktim sen az baktin kavgasi sonuc esim aldi ama yine sura bana gelcek bilyorum offf napcaz biz hic bilmiyirum cok caresizim uykusuzluktan gozlerim agriyo bittim artik :(((
(2,484 puan) tarafından
Benim adam zaten işten pert geliyo bu aralar çok yoğun gece maalesef sirf bende ki emmeden benim kokumu almadan hayatta uyumaz
0 oy
tarafından
Ben 4 ten beri uyutamiyorum ne yaptimsa uyumuyor hala salliyorum ve ağlıyor yatirinca
(2,484 puan) tarafından
Saat 4 gibi uyudu yarim saat ondan sonra uyumadi demin yatagina biraktim vaa bende
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Kiyamam kuzum ya me kadar sakin durgun bi bebekti :( Inslalaj bir geçiş dönemidir çabucak geçer:( benimki hem öyleydi:(
(2,484 puan) tarafından
Hah sen gordun canim nasil sakin bi cocuk simdj senin kizdan beter olmus ne durdan anliyo ne yattan cildiricam artkk
(2,423 puan) tarafından
Ne diyim kuzum  çok zor ben 1 senedir omuzlarım boynum  mahvoldu kucakta taşımaktan:(( Inslalaj düzelir ler  tamam çocuk dediğin illaki sorun çıkartır ama her saniye olunca insan yipraniyo  ben 1 yaşına geldi hala yemek yaparken falan birakmiyo  illa kucak :(
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kaç aylik canım bebeğin?
(5,938 puan) tarafından
10 aydan büyük ise kesinlikle azı dişleri zorluyordur canım.aynisini yaşıyorum dr a götürdüm azı dişi dedi en zor çıkan 1 ay süren bir seruvendir tum huyu değişir dedi nitekim de öyle oldu .yıkıyorum uyutmadan  1 saqt oncesi damaklarina da masaj yapıyorum karanfil yağı ile o zaman rahatlıyor ama 11 16 ay arası büyüme atağı geçirirmiş bebekler oda 3 hafta sürermiş
(2,484 puan) tarafından
14 aya gircek abla ayin 28 inde ustune hastalandida suan o kadar zor durumdayim ki gece 3 en fazla 4 saatlik uykuyla duruyorum surekli kalkmalar her an tetikte bekliyoeum atesi falanda cikcak diye
0 oy
tarafından

Seninki ne kadarlık benim büyük oğlumda oyle şımarık olduki anlatamam hele bi arkadas ortamına girince resmen çılgına dönüyo 4 yaşinda 

(2,484 puan) tarafından
14 aylik canim benimki kiz resmen şu 2 gundur yabani gibi davrandi cocuk kendi kendine oynuyo boyle ciglik atiyo seviniyo benimki orda o ciglik atti diye hickira hickira agliyo
tarafından
Allah ım yaa kızz daha başlangıç dur sen daha ben sinir krizleri geçirmek üzereyim resmen küçüğü tam uyutuyorum bi bagırıyo oda korkuyo hemen uyanıp başlıyo ağlamaya napim napim en sonunda kafama huni takcam öyle dolaşcam artık

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 518 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ilklem25 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 205 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sevda960707 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 357 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 880 göst.