0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (1,336 puan) tarafından
Kızlar ilginç Gelicek size ama korkum bayıltılmak. Narkozsuzda dayanılacak acı değilmiş. Hiç iyi değilim

14 Cevaplar

0 oy
(245 puan) tarafından
Hiçbir şey anlamayacaksınız ki uyuyup uyanmak gibi
(1,336 puan) tarafından
Umarım başarabilirim. Çok sağolun
(245 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Özel değilse neden kürtaj Olcan bacım bnm de hamilelik var ama korkuyorum kanamam olduğu için yarın kan tahlili vercm
(1,336 puan) tarafından
Kalbi durdu bebeğimin
0 oy
(7,457 puan) tarafından
bayıltılmak ıyidır hisetmesin bence ben uyutulmadan  yapıldı kurtaj okdar zor oldu ki kurtajdan sonra kendimi cok kötü hisetim cok ağladım 
(1,336 puan) tarafından
Neden bayıltılmadı. İsteğe göre mi bu?
(7,457 puan) tarafından
devlet hastanesi  yaptı öyle bana kurtaj gerekli dediler ben düşünem aceleye gitirdiler hic bayıltmadan yaptılar bayıltırsaz sabaha uyanmıcrn sonra uyandırız dediler ama uyutulmadan yaparsan daha ıyı cıkıp gidersin hemen dediler tm dedim canın acımıcek dediler ama cok canım yandı
(1,336 puan) tarafından
Anladım dayanılmayacak bir acı mı peki?
(7,457 puan) tarafından
evet aynen icini sanki deşiyolar öyle bi acı var bayıltır kendini
0 oy
(1,223 puan) tarafından

Kuzum 2 kez kurtaj oldum bende. Inan korkulcak bisey yok stres yapma kaygilanma sakin ol ve kendini serbest birak kasma. Rabbim yardimcin olur insallah. <3

(1,336 puan) tarafından
Rabbim güç versin bana bakalom :(
0 oy
tarafından
Hiç korkma uykuya daliyosun uyandığında hiç birşey yokmuş gibi kalkıp hayatına devam ediyosun ağrı sızı sancı hicbirsey yok 15dklk bir islem
(1,336 puan) tarafından
Allahım güç versin bu süreci de atlatayım. Çok sağıiolun. Siz devlette mi oldunuz?
tarafından
Aynn devlet hastanesi
0 oy
(3,908 puan) tarafından
2 sefer kürtaj oldum ilkinde suni sanci verdiler ağrıyı çektim bi gün boyunca sonra bayıldıp aldılar kürtaja, ikincide bayiltmadan direk yaptılar onda da ilaç verdiler ama sonra içimi kazdılar resmen çok kötüydü, kaç haftalık gebeliğin geçmiş olsun umarım kolay geçer korkma o kadar  
(1,752 puan) tarafından
Keşke bu şekilde anlatmasydiniz bacım post sahibi korktuğunu belirtmiş Zaten
0 oy
(193 puan) tarafından
Ay kiz ben iki kere kurtaj oldum narkozun verdigi o müthiş zevk derin uyku hali süper yaa korkulucak hicbisey yok emin ol hic panik yapma uyandiginda hersey bitmis olucak hicbir aci agri hissetmiyorsun
(1,336 puan) tarafından
Çok sağol cnm. Devlette mi kürtaj oldunuz?
(193 puan) tarafından
Yok canim ozelde oldum ikisindede. Devlette narkoz vermiyorlar diye özele gittim
0 oy
(697 puan) tarafından
Uyuyup uyanacaksin hissetmicrksin gormiceksin
(1,336 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Büyük bı ameliyat narkozu gibi düşünmeyin hafif bı sedasyon.Bayilip ayilmaniz Max yarım saat sürecek.Bence lokal uyuşturma daha korkutucu ve üzücü kurtajda.Dogum.olsa bebeği gorucem derseniz bebek alınıyor ben çok ağlıyordum kalbi durdu diye bayılmak iyi geldi oyuzden.Lokal olsa bitene kadar durmadan ağlardım 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ben narkozsuz oldum.her şeyi hiss etdim 

Kendinizi bu kadar korkutmayin 
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Aa canım gittin mi tekrar yokmuymus kalp atışı 
(1,336 puan) tarafından
Birazdan gidicem cnm. Ama rn kötüyü düşünüyorum şimdi
(7,281 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canım narkozdan korkma okuyarak gir okuyarak çıkarsın inşallah
(7,281 puan) tarafından
Bakalım belki güçlenmiştir kalp atışı tutunmustur bebisin
(1,336 puan) tarafından
Maalesef kalp atışı yok cnm. Yarın kürtaj oluyorum. Sem daha önce oldun mu:(
(7,281 puan) tarafından
Yaa yok kuzu olmadım hayırlısı böyleymis bebek ne kadarlık olması gerekiyor
0 oy
tarafından
Bence en güzeli narkoz
0 oy
(88 puan) tarafından
Canim 2 bebegiminkaybettim oyle biri 7 haftalikti uyuttular oda kan alicam dedi doktorum bianda uyudum 10 dakika surmedi ciktim odadan esim hatta noldu olmadimi dedi cok kisa uyutuyolar saatlik degil hic birsey anlamadim hissetmedim hatta yarim saat dinlenin dedi iyiyim dedim yuruyerek eve geldim ikincisinde 12 haftalikti onda canim yandi suni sanci verip dusurduler cunku ama bayilmak cok daha iyi inan girdigin gibi cikiyosun
(1,336 puan) tarafından
Yarın öğlen 1 de kürtajım olacak cnm. Bayılıcam. Bana dua edin. Ne kadar korkak bir insanım ben
0 oy
tarafından
Hic korkma bende çok korktum senin gibi ama hiç bisey hissetmiyorsun olup bitiyor hersey
tarafından
Oo sen normal doğum yapmissan kurtarın neyinden korkuyrosunkj normal doğum kadar zor bisey varmi ya ben mesela korktuğum için isteğimle sezeryan oldum tamda uyutmadınız beni belden uyusturdular ben beni bayiltin tamamen dedim ama doktorum böyle önerdi yani seni bayiltacaklarini bilmiyceksinki ben mesela tam doktora bisey soyliycektim pat uykuya daldım kurtajimda uyanincada sadece adet agrisi gibi vardı biraz yani gerçekten hiiic korkma boşu bosuna
(1,336 puan) tarafından
Yarın sana yazmak nasip olur inşallah cnm. Sen neden küetaj oldun özel değilse peki?
tarafından
Bos gebelikti benimkisi yarın kürtaj olduktan sonra diyceksinki boşuna korkutmuş kendimi
(1,336 puan) tarafından
Allahım inşallah cnm ya inşallah. İlk sana yazıcam yarın
tarafından
Tmm canim ALLAH yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 181 göst.
0 oy
19 cevap 476 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 517 göst.