0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (3,415 puan) tarafından
Sabah yüregim agzima geldi regliydim karnım agriyordu oyle koltukta uzanıyordum benim sipa da oynuyordu sen git mutfaktaki dolapları hep baglamistim nasıl acti hayla anlamadım bulasık parlaticisini al tüm halıya dökmüş rabbim yüzüme güldüde icmemis daha da mutfagın kapisını açık tutmam ben sizde dikkat edin kızlar 

12 Cevaplar

0 oy
(863 puan) tarafından
Yaparlar bacim kendilerine bisi olmasn da gerisi onemli degil . Benm de 2 canavar var 5 dk uzaniyorum hemen mutfaktalar ben kapilari kilitliyorum yatacagm da :D
(3,415 puan) tarafından
Nasıl korktum nasıl elinden aldım anlatamam
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Dolap kapağı değil de ben direk mutfağı kilitliyorum,  geçmiş olsun Allah yüzüne bakmis 
(3,415 puan) tarafından
Aynen rabbim yüzüme güldü valla
0 oy
(557 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun kuzum aman dikkat edin :(

(3,415 puan) tarafından
Dikkat ediyordum canım hep baglı tutarım ama nasil acti hala anlamadım
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hiç bir zaman alt tarafta detarjan koymam Allah korumuş 
(3,415 puan) tarafından
Kaldirdim bende artık cozebilcegi hic aklima gelmemisti nasıl cözdü anlamadım hala
(4,661 puan) tarafından
Bunlar çocuk deyip geçmemek lazım canım her an gözetlemek lazım
(3,415 puan) tarafından
Gözüm sürekli ustunde olur normalde karnım agriyor diye uzanmistim hic aklıma gelmedi yapcagı
(4,661 puan) tarafından
Doğrudur canım Allah korumuş
0 oy
(3,880 puan) tarafından
Mutfagın kapısı olmayan ben napym :D
(3,415 puan) tarafından
Canım sen iyice dikkat et baksana baglı kapagı aciyorlar
0 oy
(11,274 puan) tarafından
Ne kadarlık kuzum bebegin benimki 16 aylık kilit takmadım takmayı düşünmüyorum bisi de kaldirmadim ortadan kulağım hep onda sesi çıkmadiginda kontrol ediyorum bi şansını deniyordu ama kapatıyor sonra bence ne kadar yasaklarsak o kadar dikkatlerini çekiyor 
(11,274 puan) tarafından
Allah korusun canim dikkat et açıyorlar yani engel olamazsın ben dediğim gibi bisi kaldirmadim konsolda tabaklar lavabo altında deterjanlar hep duruyor açınca söylüyorum kapatiyor
(3,415 puan) tarafından
Hayir diyorum yapma diyorum canim dinlemiyor yuzume baka baka yapiyor gene sert bir sekilde diyorum bu sefer agliyor bende ne yapcagimi sasirdim
(11,274 puan) tarafından
Dikkat dağıt canım nedenini söyle sonra hadi gel sunu yapalım veya sunu vereyim sana gibi
(3,415 puan) tarafından
Birde bunu deneyim canım
(11,274 puan) tarafından
Dene canım inşallah ise yarar biraz önce benim kız da Lavabonun altından sıvı sabun almış hadi ver kızım yerine koyalım şu bu diyom veriyor hen önceleri vermez aglardi
0 oy
(640 puan) tarafından
Her zaman kilitlerim dün koye annnemlere gittik. Annemin abur cubur koyduğu dolabı var. Şu plastik kelepçeler var ya koluna onu takmıştım acamasinlar diye uc yaşındaki kızım eline bi çubuk bulup küçücük aralıktan çikolataları cekmis almış  Allahtan tehlikeli bi şey degildi yoksa yapmıştık. Yani azıcık gözden kaybolsalar hemen supheleniyorum
(3,415 puan) tarafından
Cok fenalar gercekten bir dakika duraganları yok
0 oy
tarafından
Mutfak kapısı yok :(( sokmuş ev sahibi öyle kızımın alacağı birseyde yok ortada tüm hersey banyoda banyodaki çekmecede o cekmeceyi ben zor açıyorum kızım açamaz asla gene kapı kilitli 
0 oy
(153 puan) tarafından
Ay dün benim oğlumda 2saniyenin içinde camasirsuyunu getirmiş dökmüş salonun ortasına hiç fark etmedik sonrada geldi oturdu yanıma eşimde diyor nasil kötü camasirsuyu kokuyo bi baktım kilitli halde nasıl olmuş anlamadim
0 oy
(3,520 puan) tarafından
Gecmis olsun yurumeye basladigindan itibaren tum temizlik malzemelerini ust dolaba kaldirdim kafam rahat
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Kaşla goz arasında ne yapacaklari belli olmuyor valla. Allah korusun
0 oy
(194 puan) tarafından
Yapacaklarını 1 dakika değil 1 saniyede yapıyorlar tecrübe olmuş sanada dikkat edin aman 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 848 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Seherhanim53 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 641 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ugurbicegim (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,628 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 269 göst.