0 oy
1,072 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Iyi günler  güzel hatunlar burdan biriyim ama yeni hesaptan yazmak istedim aile apartmanındayız malesef 8 yıllık evliyim bundan çektiğimi kaynanadan çekmedim inanılmaz fesat eşimle ne zaman aram bozulsa bildiğin zil takip oynuyor kızım rahatsızdı ben salya sümük ağlıyorum çünkü çok ciddi bir hastalıktı eşimle dama kahve yapıp çıktık morelimiz çok bozuktu acimizin olduğunu bildiği halde biz önünden geçerken eline hoporleri almış oh oh diye diye oynuyor ama hiç inanmadım bu kadar kötü olamaz bize değildir diye eşimle aramız inanılmaz kötüydü şahit oldu hepsi ben eşyalarımı topladım gidecem ağlıyorum 40li bebe kucağımda aska gelmiş hanım abla eşini paylaşıp ıyiki sen seviyorum seviliyorum diye durum atmalar komsu geldi esinle tartışsan bile evi terketme zevkten 4 köse oluyor diye ne istiyor benden bilmiyorum eşimde diyor sen gittin gider gitmez son ses müzik açıp oh oh diye diye oynadı sokak inledi diyor gene inanamadım bu kadar kötü olamazdı çünkü insanlar bunun annesini evimde 1 hafta misafir ettim kendinin evi müsait değil diye kendi benim annem sırf bana onun yanında kaynanamdan icin aman kızım iyi ol büyüklerdir gönüllerini et kul bilmezse Allah bilir dediği için annemi diline dolamış eltimin annesi çok sal.k diye koskoca kadını komşulara  anlatıyormuş kız kardeşlerimle bir araya gelsem durum atsam ağzıyla dün gece uyuyabildinizmi beddua ettim çok kıskandım inşallah çocuklar uyumaz diye diyor ruh hastası kendi eşiyle arası bozuk olsa ben Allah için nasihat ederim hanım efendi ayy benimki öyle değil ay böyle değil dediği ne varsa hayat tersine döndü eşimde olan ne varsa şuan kendi eşi bin katını yapıyor hamd olsun benim eşim düzeldi kalbimi hep temiz tuttum çünkü biz aile terapistine gittik komşulara tutup istediği terapiye gitsin eşi onu sevmiyor diyormuş bende eşime dedim yengen böyle söylüyormuş diye eşimde ben seni sevmesem manyakmiyim her hafta 500 doktora verecektim boş atmasın dedi ben kus gittiğimde eşim balkonda sigara içiyor aşağıya inip sokak basında telefonda konuşuyor diye komşulara diyormuş gitsin kocası kimle konuşuyor o önce onu araştırsın diye araya fitne sokmaya çalışıyor beni gazlayacak güya eşimle kızımın hastalığını duydugumuzda başbaşa 2 gün tatile gittik çünkü yol uzundu morel toplamak istedik bak bak anneye evladı hasta o tatil derdine düşmüş diye gene lâf çıkarmış kızımı alıp şehir dışına gittim uçakla kaynanamı doldurmaya çalışıyormuş kaynanamda bizene kocası izin verdiyse demiş markete giderim kaynanama bende gidiyorum ama onun kadar gitmiyorum anneme de gidiyorum onun kadar gitmiyorum ama diyormuş hain alçak kadını dolduracak güya ama herkes ne b.k olduğunu biliyor kaynanam hep uyarıyor mesafeni koy başını çok ağrıtır diye geçen yıl bu bana zirladi eşim beni beğenmiyor sende kadinmisin dışarda ne kadınlar var diyor dedi bende bir kadın olarak uzuldum nasihat ettim dedim kendine bak cilveli ol gerekirse al güzel elbiseler gerekirse dansını bile et karşısinda bak ablam bana böyle nasihatler etti yaptım eşimin yatak konusunda bile arzusu değişti dedim sen git komşulara eltim kocasıyla her özelini anlatıyor edepsiz diyormuş la aşşalik anlatmış olsam bile soylenirmi hadi gidip eşine anlatsa benim adım çıkacak komsu buna aldığı gecelikleri göstermiş yaşı küçük kız güvenip sende al kendine indirimde felan diye sen git gene konuş orda burda kadının kocası duymuş sen milletemi anlatıyorsun kahvedeki adamların bile ağzına düşmüş diye kadını dövmüş eşim numarasını engellettirdi arsız konusmadigimi bildiği halde laf verip duruyor bir kelime daha duysam kaynimla konusacam biktim usandım evimdeyim vallahi ne giderim ne gelirim kiracı gibiyim aynı ne istiyor benden anlamıyorum eşine anlatsam döver bunu kovar gunahada girmek istemiyorum uyardım bak birşey daha duyarsam eşine söylerim ayağını denk al diye durmuyor fesat pislik sanki kuma aynı eşi paylaşıyor bende lanet kendi evi benim evden küçük ya bu güzel evi ben değil o hak etmiş her yerde bunu konuşuyormuş ah yüzüme dese demiyor işte sordugumdada inkar ediyor yemin veriyor ağzını yüzünü dagitacam biliyor mikrop yılışık eşim seninle konuşmamı istemiyor dediğim halde sülük ya kaynım bile eşimi aramış eşini eşimle konuşturma benimki şerefs..z senin eşinin ahlaginida bozar diye şimdi engelledim her yerden ama içimde dert iftirası tek bir hatasını bekliyorum yemin verdim ağzını yüzünü dagitacam kaçarı yok ben ne yapayım  Allah için eşimle aram kotuyken hocaya gittim allah affetsin size büyü yapılmış o evden çıkıp gidin diye dedi günahını almayayım ama herşeyi beklerim artık dayısının eşleri hep büyücü çünkü anahtarım ortada kayboldu bana sürekli kaynanadadir o deyip durdu eşim sen annem evde yoktunuz sabah bir uyandım kapının önündeki terlikler ayakkabılar içeriye fırlatılmış  annemde evde yoktu merdiven yıkamış dedi hemen göbeği değiştirdik ufacık delikten nasıl anladın sen görür görmez aaaa gobegimi degistirdiniz diyor yedek çıkaracaksanız bana ver tanıdığım anahtarcı var diyor verirmiyim b3n hiç ben ne yapayım bu Allahın belasiyla bana bir akıl verin 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allahim yuce Rabbim cok icten dua ediyorum.

Ben okumaya devam edemedim sen cok merhametlisin . Bu kardesimize baska yerde bu kisinin ve benzerlerinin serrinden uzak guzel edepli komsulari olan icinde namaz kilip huzurla yasayacaklari baska yerde ev ver is ver aminnnn 
(5 puan) tarafından
Amin bacım amin Allah razı olsun yemin ederim böyleleri günaha girmenden başka hiç bir işe yaramıyor günahkar oldum çıktım kildigim namazda boş insanlıktan çıkıyorum cinayet böyle boyl3 işleniyor demekki
tarafından
Sakın kildigim namaz da bos diye dusunme . Rabbime secde etmek ayri baska günahlar ayri . Sen bence namazla ve sabirla Allah'tan yardim dile .
-Reklam-
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Uzak dur sende birinden bişey dugunda git jsvgani yap rezil et sen böyle yapıyorsun diyirsun de bide izin verme kendini göster 
(5 puan) tarafından
Yarın yapacam onu inşallah bakalım neler olacak
0 oy
(1,152 puan) tarafından

Bu elti değil ki, bildiğin şeytan :angry:

0 oy
(2,726 puan) tarafından
Aaayhhhhh kasvet yaaaa gerçekten firavun mu karun mu ne bu ya
0 oy
(810 puan) tarafından
Bir an benim eltimden bahsediyorsun sandım benim kide öyle ben kocasıyla ilgili nasihatler verdim o gitti herkse keşke senin kocan benim kocam olsaymis demişim güya yaymış duyar duymaz sen sağ ben selamet dedim mesaefmi sekiz yıldır koruyorum Allah'tan farklı illerdeyiz yan yana olsaydık kesin katil olurdum bu yüzden seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun 
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Çok uzun hepsini okuyamadım Eltinizin psikolojik sorunları var bence.Anlayamadigim neden hâlâ onunla gorusuyorsunyuz evinizde olanı biteni kayinvalideniz dahi bilmesin kimse duymasın ne mutluluğunuzu ne mutsuzlugunuzu paylaşmayın.Mutlu görse haset ediyo mutsuz görse mutlu oluyor.Ama öyle tipler mutsuz olmaya mahkûmdur merak etmeyin.Haset öyle bisedir ki kişi başkalarının mutluluğunu güzelliğini parasını ailesini kiskanmaktan huzur bulamaz.Siz muhattap olmayın yeter o yokmuş gibi yaşayın.Ne sosyal medyada ne WhatsApp durumda paylaşım yapmayın ne yaptığınızı nereye gittiginizi 

merak etsin çatlasın 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 438 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 342 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...