0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 14 aylık olmak üzere 9 gün var. Smdiye kadar çok az uyku problemi yaşadık genelde uykusu hep iyiydi düzenliydi fakat hemen hemen 1aydir oğlum gece uykusunu unuttu diyebilirim saat şuan 3.50 ve yeni uyudu. Gündüz 2 saat uyudu ikindin 4 de uyandı akşam da tam saat 10.30 da uyudu fakat 2 saat sonra tam saat 12 de uyandı 12xen beri ayakta uyumuyor aslında çok uykusu var fakat dalamıyor herşeyi yapıyorum olmuyor zat zor uyuyor. Git gide bu saat arttı ilk 1 de yattı sonra 2 de smdi 4 de maf oldum hamileyim de üstelik dinlenmem lazım dinlenemiyorum ya4dim edin nolur nie uyumaz ya da nasıl uyutucam 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 3 aydır bu şekilde allah sabır versin bize
tarafından
Senin ki ne kadarlık? Amin canm 2 ay sonra doğum yapicam inşallah o zamana düzelir
tarafından
9 buçuk aylık herkes diş yüzünden diyor ama diş falanda yok
tarafından
Oglum patlattı dişten değil ya uyumak istemiyor
-Reklam-
0 oy
(151 puan) tarafından
Canım 10da uyuyup 12de uyanan bebek 1 saat sonra gerı yatmaz ki. En gec 6da uyansın aksam 12 1 de uyur en azından benım de bebegım erken de kalksa asla 10 11 gibi yaptıgı uykuyu gece uykusu saymıyor. Muhakkak uyanıyor. Sonra da dedıgın gibi gece 3 4ten once yatmıyor aynı hemen hemen ama caresini bulamadım ıdare edıyorum.. Dedıgim gibi en azından 6 7 gibi kalkarsa 1 de en geç 2de uyuyor 16 aylık benim de 
tarafından
Aynı benim oğlan .kolikti 7de başlar  gece 2de son bulurdu alıştı 2den önce uyursa gece uykusu saymıyor 2gece önce 11bucukta uyudu bı saat kestirdi kalktı gülerek 2bucuga doğru uyudu bida. akşam uykusu 6-7yapacakki gece 1-2yapsin bnmki de 2gun sonra bı yaşında
tarafından
Işte oğlum hep 22.30 23 saatleri arasında uyuyordu canm
(151 puan) tarafından
Yaa kızlar işte aynı dertten muzdarıpız benimki de sabah 7de kalksa gündüz 2 uyku yapıyor birisi 12 1 gibi birisi de 8 gibi o zaman da 3 4 ten önce uyumaz  öglen kalksa 5 6 gibi uyur gece de 2 3 gibi yatar napsam bunu düzeltemiyorum malesef herşeyi denedim
0 oy
(749 puan) tarafından
Benimki 9 da yatar sabah 10 kadar 12 aylik  suan. 5 ayliktan beri tek basina odasinda uyuyor ne zamanki ayri uyuttum oglum uyumaya basladi gunduzleride panjuru kaptiyorm 1 2 saat uyuyor cok uyaniyorsa   buyuk ihmalle gece acikiyor sut ver
tarafından
Ne güzel maşallah ama 2 yaşından önce odasını ayırmak çocukta piskolojik sorun yapıyormuş
0 oy
(749 puan) tarafından
9 oldumu yatagina gotu isigi kapat agalayck  ama  sakin pes etme kaldirma   bn bunu 6 aylikken uaptim cok aglarsa sakinlestir geri koy yataga ama  sakin  konusma  snra kendi uyudu   simdi yataga bi atiyom kendi yatmis bile masalllah
tarafından
Hayatta durmaz. Kalkıyor ortalığı döküyor oyun oynuyor uyumuyor
0 oy
(2,241 puan) tarafından
canim demekki 10da gece uykusuna gecemiyo sen biraz daha oyala 11den sonra uyut benimkide ne kadar uykusu olursa olsun 11den once uyursa 12de uyaniyo bende mecbur 11bucukda uyutuyorum 
tarafından
Hep onda yatardı işte kendisi bayıldı zaten ben oyalarken ama gitti oh dedim eski düzenine oturuyor demekki dedim sonra yine bozuldu 2 saat sonra

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 109 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 340 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Erra (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 406 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (819 puan) tarafından soruldu

380,262 soru

11,385,105 cevap

34,884 kullanıcı

...