0 oy
1,058 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Iyi günler  güzel hatunlar burdan biriyim ama yeni hesaptan yazmak istedim aile apartmanındayız malesef 8 yıllık evliyim bundan çektiğimi kaynanadan çekmedim inanılmaz fesat eşimle ne zaman aram bozulsa bildiğin zil takip oynuyor kızım rahatsızdı ben salya sümük ağlıyorum çünkü çok ciddi bir hastalıktı eşimle dama kahve yapıp çıktık morelimiz çok bozuktu acimizin olduğunu bildiği halde biz önünden geçerken eline hoporleri almış oh oh diye diye oynuyor ama hiç inanmadım bu kadar kötü olamaz bize değildir diye eşimle aramız inanılmaz kötüydü şahit oldu hepsi ben eşyalarımı topladım gidecem ağlıyorum 40li bebe kucağımda aska gelmiş hanım abla eşini paylaşıp ıyiki sen seviyorum seviliyorum diye durum atmalar komsu geldi esinle tartışsan bile evi terketme zevkten 4 köse oluyor diye ne istiyor benden bilmiyorum eşimde diyor sen gittin gider gitmez son ses müzik açıp oh oh diye diye oynadı sokak inledi diyor gene inanamadım bu kadar kötü olamazdı çünkü insanlar bunun annesini evimde 1 hafta misafir ettim kendinin evi müsait değil diye kendi benim annem sırf bana onun yanında kaynanamdan icin aman kızım iyi ol büyüklerdir gönüllerini et kul bilmezse Allah bilir dediği için annemi diline dolamış eltimin annesi çok sal.k diye koskoca kadını komşulara  anlatıyormuş kız kardeşlerimle bir araya gelsem durum atsam ağzıyla dün gece uyuyabildinizmi beddua ettim çok kıskandım inşallah çocuklar uyumaz diye diyor ruh hastası kendi eşiyle arası bozuk olsa ben Allah için nasihat ederim hanım efendi ayy benimki öyle değil ay böyle değil dediği ne varsa hayat tersine döndü eşimde olan ne varsa şuan kendi eşi bin katını yapıyor hamd olsun benim eşim düzeldi kalbimi hep temiz tuttum çünkü biz aile terapistine gittik komşulara tutup istediği terapiye gitsin eşi onu sevmiyor diyormuş bende eşime dedim yengen böyle söylüyormuş diye eşimde ben seni sevmesem manyakmiyim her hafta 500 doktora verecektim boş atmasın dedi ben kus gittiğimde eşim balkonda sigara içiyor aşağıya inip sokak basında telefonda konuşuyor diye komşulara diyormuş gitsin kocası kimle konuşuyor o önce onu araştırsın diye araya fitne sokmaya çalışıyor beni gazlayacak güya eşimle kızımın hastalığını duydugumuzda başbaşa 2 gün tatile gittik çünkü yol uzundu morel toplamak istedik bak bak anneye evladı hasta o tatil derdine düşmüş diye gene lâf çıkarmış kızımı alıp şehir dışına gittim uçakla kaynanamı doldurmaya çalışıyormuş kaynanamda bizene kocası izin verdiyse demiş markete giderim kaynanama bende gidiyorum ama onun kadar gitmiyorum anneme de gidiyorum onun kadar gitmiyorum ama diyormuş hain alçak kadını dolduracak güya ama herkes ne b.k olduğunu biliyor kaynanam hep uyarıyor mesafeni koy başını çok ağrıtır diye geçen yıl bu bana zirladi eşim beni beğenmiyor sende kadinmisin dışarda ne kadınlar var diyor dedi bende bir kadın olarak uzuldum nasihat ettim dedim kendine bak cilveli ol gerekirse al güzel elbiseler gerekirse dansını bile et karşısinda bak ablam bana böyle nasihatler etti yaptım eşimin yatak konusunda bile arzusu değişti dedim sen git komşulara eltim kocasıyla her özelini anlatıyor edepsiz diyormuş la aşşalik anlatmış olsam bile soylenirmi hadi gidip eşine anlatsa benim adım çıkacak komsu buna aldığı gecelikleri göstermiş yaşı küçük kız güvenip sende al kendine indirimde felan diye sen git gene konuş orda burda kadının kocası duymuş sen milletemi anlatıyorsun kahvedeki adamların bile ağzına düşmüş diye kadını dövmüş eşim numarasını engellettirdi arsız konusmadigimi bildiği halde laf verip duruyor bir kelime daha duysam kaynimla konusacam biktim usandım evimdeyim vallahi ne giderim ne gelirim kiracı gibiyim aynı ne istiyor benden anlamıyorum eşine anlatsam döver bunu kovar gunahada girmek istemiyorum uyardım bak birşey daha duyarsam eşine söylerim ayağını denk al diye durmuyor fesat pislik sanki kuma aynı eşi paylaşıyor bende lanet kendi evi benim evden küçük ya bu güzel evi ben değil o hak etmiş her yerde bunu konuşuyormuş ah yüzüme dese demiyor işte sordugumdada inkar ediyor yemin veriyor ağzını yüzünü dagitacam biliyor mikrop yılışık eşim seninle konuşmamı istemiyor dediğim halde sülük ya kaynım bile eşimi aramış eşini eşimle konuşturma benimki şerefs..z senin eşinin ahlaginida bozar diye şimdi engelledim her yerden ama içimde dert iftirası tek bir hatasını bekliyorum yemin verdim ağzını yüzünü dagitacam kaçarı yok ben ne yapayım  Allah için eşimle aram kotuyken hocaya gittim allah affetsin size büyü yapılmış o evden çıkıp gidin diye dedi günahını almayayım ama herşeyi beklerim artık dayısının eşleri hep büyücü çünkü anahtarım ortada kayboldu bana sürekli kaynanadadir o deyip durdu eşim sen annem evde yoktunuz sabah bir uyandım kapının önündeki terlikler ayakkabılar içeriye fırlatılmış  annemde evde yoktu merdiven yıkamış dedi hemen göbeği değiştirdik ufacık delikten nasıl anladın sen görür görmez aaaa gobegimi degistirdiniz diyor yedek çıkaracaksanız bana ver tanıdığım anahtarcı var diyor verirmiyim b3n hiç ben ne yapayım bu Allahın belasiyla bana bir akıl verin 

26 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Ayyy o kadar toksit biri ki sonuna kadar okuyamadım kaç kurtar uzak biyere kendini yada bir hatasını bulup güzelce rezil et
(6,516 puan) tarafından
Okurken benim gelip ağzını burnunu yamultasim geldi ne iğrenç karıı yaa kalbinin karanlığını ortaya çıkartmadan duramıyor arsz bacım Allah sabır sersin
Keşke başka bir yere taşınsanız anca öyle kurtulursun
(5 puan) tarafından
Toki bekliyoruz canım olursa yazılacaz kiralar 80.000 100.000 olmuş asgari ücretle nasıl vereyim keşke kendi defolup gitse
tarafından
Bu aynı şey benim dangalak yengem amcanın eşi annem sabır taşına donmustu biz uzak bieyere taşındık babam annemi ezdirmezdi öylece kurtulduk o zaman küçüktüm şimdi olsa kadın elimde kalirdi
(6,516 puan) tarafından
Her ailede var böyle bi dangalak işte benim abimin eşi de öyle fesat nasıl fesat halbuki onun durumu hepinizden kat kat iyi ama yinede gözü doymuyor değişikler yaa
tarafından
Evet herşey esinde bitiyor babam anneme kimseye laf soylettirmezdi o yüzden öyle uğraşır ama çok ileri de gidemezdi
-Reklam-
+1 oy
(3,333 puan) tarafından
Uzak dur asla konuşma. O yokmus gibi davran. Komşularına bile evinin sirrini dökme. Gerçekten bugünler gecer yasadiklarin birikir derler. Zaten engellemissin, oyle kalsin. Bu tarz insanlara verecegin en guzel sey onlar yokmus gibi davranmak
(5 puan) tarafından
Ben komşulara asla birseyini anlatmam sevmemde ama bu malesef aile ici olaylara zamanında şahit oldu o anlatıyor benim özelimi öyle yapıyorum inanılmaz yapışık biri asla konuşmuyorum evime gelip kapımı çalıyor şuyun varmı buyun varmı şuan çocuğum olmuyor tedavi görüyorum bana duyuracak ya kapımı çalıp ayyy antibiyotik felan içmiştim hamileyim birşey olurmu diyor m.anyak konuşmuyorum seninle yani ne alakada kapıma gelip bana soruyorsun amacı gene hainlik ama bilmiyorki ben kimsenin mutluluğuyla mutsuz olmam eşimde seslense bile açma kapıyı diyor benim kız durmuyor kapıya koşup açıyor
(3,333 puan) tarafından
Kilitle anahtari çek canim. Böyle değişik bir kadin belli ki, ve asla konuşma. Duyma ya yok say. Komsularina kendinle de alakali biseyini anlatma derim.
(5 puan) tarafından
Yok canım anlatmam kimseye birseyimi bu yıllar önceki kavgamı bile anlatmış şimdilerde duyuyorum ufacık birşey bekliyorum kocası varken cikacam kavgaya yemin verdim ne olacaksa olsun isterse boşasın beni eşim ruh sağlığım bozuldu
(3,333 puan) tarafından
Kiz öyle biriyle kavga mi edilir. Bosver Allahindan bulsun. Kendini merdivenden atar eltim itti der. Bide mahkemelerde cezaevlerinde sürünme. Cok haklısın ama eşinde yanında, de ki ben ona karsi cok doluyum kimseye bisey anlatamiyorum de. Kocana anlat, anlattikza sinirin hirsin gecer
(5 puan) tarafından
Eşim beni gördüğü yerde kaçıyor zaten :))) yeter Allah rızası için diye :) genede geçmiyor kız o yüzden işte eşide evdeyken cikacam m.nyakmiyim yapar o d.eli
+1 oy
(2,833 puan) tarafından
Eltin tam bir ruh hastası canım onun olması gereken yer apartman değil ruh ve sinir hastalıkları hastanesi.sende aklın varsa başka yere taşın engelle her yerden 
(5 puan) tarafından
Orası kesin canik zaten ama nasıl cikayim sırf onun yüzünden asgari ücretle kiralar uçmuş nasıl baş edeyim o sefa sürerken ben rezil olurum kiralardan
+1 oy
tarafından
İlk olarak komşularina hiç biseyini anlatma

İkinci olarak eşinle sesli olarak kavga etmeyin

Üçüncü olarakta uzak dur o kadından bırak oynasın deli danalar gibj
(5 puan) tarafından
Komşularıma asla birseyimi anlatmam canım sevmem öyle şeyleri ilk evlendiğin yıllar şahit oldu malesef onları konuşuyor halen m.anyak kari komşulardan duyuyorum yıllar önceki kavgamı
0 oy
(409 puan) tarafından
El-ti adı üstünde istersen muhatap olmak zorunda değilsin . Çek kapını konuşsun dursun onun millete anlattığı şeyleri açıklamak zorunda da değilsin herkes anlamış zaten ne oldugunu kendi kendine sinir hastası olmana gerek yok 
(5 puan) tarafından
Canım artık olaylar iftira boyutuna geliyor asla muhattap olmamki çocuğumu bile düzgün aşağıya indirmiyorum sırf gormeyeyim diye geçen gelmiş kapımı çalıyor ben tedavi görüyorum çocuk için duymuş bunuda biliyor ben antibiyotik içmiştim hamileyimde birşey olurmu diyor yani banane ben doktormuyum amacı duyuracak ruh hastası banane istersen 100 tane doğur sakat kapıyı açmayayım diyorum bu sefer kızım  durmuyor benden once gidip açıyor
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Uzak dur hiç bi iyi niyetine inanma öyle insanın eline ne geçiyor kendini rezil ediyor..
(5 puan) tarafından
Allahindan bulsun ne diyeyimki
0 oy
(5 puan) tarafından
Okuyup geçmeyin kızlar Allah için akıl verin kurtarın beni ne edem ben birşey daha duyarsam kaynimla konusayimmi
0 oy
(625 puan) tarafından
Eltin çok tehlikeli bi ruh hastası. Çocuklarına nasıl bakıyo ki bu deli haliyle?
(5 puan) tarafından
2 yaşında çocuk kaynanamlar çok kavga etti istemediler kaynım zorladı şimdide i.t gibi pişman dövüyor evden git diye gene gitmiyor birde komşulara kaynanama gülerek anlatıyor dövdüğü halde gitmedim diye kaynana diyor oglumdan ayrılsin kurban kesecem herkesi birbirine düşürüyor
(625 puan) tarafından
Ay inanmıyorum. Musallat olmuş millete. O bebeğe yazık yaaa 2 yaşında bebeği nasıl döver nasıl bağırır. Şikayet edin bence çocuğunu dövüyo diye 183 aile bakanlığına.
(5 puan) tarafından
Ben bulaşamam canım ne b.oku varsa yesin kaynanada duyuyor kadın günlerce baygın yatıyor canının sıkıntısından biz kocasıyla arasını bozmak istemiyoruz döver çünkü ben bir-kac kez uyardım carliyor çocuk daha konuşamıyor
(625 puan) tarafından
İyi de çocuğa yazık
(5 puan) tarafından
Yazıkta canım birşey yapmadigim halde bela uyardım kızdım anlamıyor inşallah eşi denk gelir bir ara bağırırken döverken o varken yapamıyor çünkü i.t gibi korkuyor kaynimdan
0 oy
(984 puan) tarafından
Tam okumadım ama kendi çocuklarının eşinin sağlığı için lütfen bundan en uzak yere taşın demedi deme adını bile çıkarır bu sefer terapist olmadan sizi boşar uğraşıyor kaç kurtar kendini
(5 puan) tarafından
Canım eşimde dahil herkes ne b.ok olduğunu biliyor eşim hatta diyor uzak dur bu iftirada atar diye kiralar almış başını gidiyor asgari ücretle nasıl yaparız toki bekliyoruz inşallah olurda kurtulurum
0 oy
(7,232 puan) tarafından
Eltin tam bı deli sağlıklı insan yapmaz böyle şeyler çek kapini arkadan kilitle anahtarı yukarı biryere koy almasın çocuğun acamaz birde çocuklara küfür ediyor dövüyor demişsin videoya al deki bidaha benle ugrasirsan sosyal hizmetleri arar çocukları elinden aldiririm de 
(5 puan) tarafından
Olabilir yapayım onu iyi akil ettin belki korkar uzak durur benden m.anyak eşine yollarım felan da derim
(7,232 puan) tarafından
Aynen uğrasmaz belki seninle
(5 puan) tarafından
Benim kizimida ediyordu yeni konuşmaya başladığı zamanlar çok soruyordu çocuk surekli bu ne dediği zaman a.nanin a..mı diyordu dövmekten beter ettim ben çocuğuma lan bile demem öyle ogrettimki biri l.an dese anne Allah yakacak kötü konuşuyor diyor o kim k.pek öyle söyleyecek kavga ettim dovecektim yapamadı bir daha
(7,232 puan) tarafından
Ayy ahlaksız ya
(7,177 puan) tarafından
Canım Allah'ı yakan biri olarak göstermekte hoş değil bu yaşta
0 oy
(6,854 puan) tarafından
Allah aşkına bacım sende valla he bu de bana derler uzun yaziyo destan dokuyo diye bu kadar şeyin hepsini yazmaya ne gerek vardı bi kaçını yaz okuyalım bu kadar yazıyı nasıl bitircez el vicdan okuyan varsa helal olsun valla soruna gelirsek 8 yıl olmuş evleneli çekmişsin çekeceğim kadar eşini karşına al ciddi ciddi konuş bu zamana kadar çektim daha da sabrım kalmadı çok ben ev tutup gidiyorum çocukları da götürüyorum geliyodan gel gelmezsen de swn bilirsin yeter artık bu zamana kadar sabrettiysem senin için sabrettim ben bittim tükendim daha sabredecek yerim kalmadı de çık git yapacak bişey kalmamış ya da vur eltimi öldür yani tobeee 
(5 puan) tarafından
Okuyan okur bacım ne yapayım içimi Döktüm daha bunlar bir kaçı neleri var ben uzunda okuyorum şahsen okuyan yorumlar okumayan yazmadan çıkıyor zaten :) esim muhattap olma diyor kız güzel giden evliliğimi o manyk icinmi bozayım kiralar almış başını gitmiş birseyini daha duyarsam kaynimla konuşacam son sansiydi
(6,854 puan) tarafından
Kaynin bu zamana kadar duymadı mi olan biteni valla ben senin yerinde olaydım o eltiyo varya önce kaynimla kayınbabama anlatırdım kendine çeki düzen versin diye yapmiyo mu mahallye rezil ederdim deli kız o manyak
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Muhatap olma kapini açma selam verme. Soranlara da onun kendi ile sorunları var ben uğraşamam onla de geç ilgilenmiyorum de. Senin bunu demene rağmen arkandan hala konuşuyorsa iyice adı deliye çıkar daha iyi 
(5 puan) tarafından
Neler yapmadım evine bile çıktım kavgaya inkar ediyor kedi gibi oluyor evet söyledim dese biliyor bende az d.eli değilim az yürekli olsa sorun kalmayacak
(12,791 puan) tarafından
Canım sen sinirim geçsin istiyorsun kavga edeyim rahatlayayım diyorsun ama boşuna. Etsende rahatlamayacaksın. Yoksay en iyisi. Evet yaptım der mi sence. Görüşmek zorunda değilsin herkeste biliyor nasil bir insan olduğunu kendini açıklamak ispatlamak zorunda olduğun bir durumun yok.
0 oy
(770 puan) tarafından
Vallaha üzüldüm canım adına boşver takma ev sizin mi eger degilse çık o evden kurtar kendini
(5 puan) tarafından
Kaynanamın canım toki bekliyoruz inşallah olurda kurtulurum d.eliden kiralar uçmuş bu yaz çıkacaktık kiralar 7.000 8.000 'di şansımdan uçtu 80.000 100.000 olmuş çıkamadık
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Yarısını okudum ki o kadın için okumama değmez uzak durmaya calis muhattap olma evlerden ırak ya 
(5 puan) tarafından
Olmuyorum canım vallahi olmuyorum
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Allah kolaylık versin.
(5 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(471 puan) tarafından
Ben öyle bi ortamda yaşamak istemem ve yaşamam . Aile içime de kimse burnunu sokamaz . Sokaninda azını cart diye yırtarım.Aile ile iç içe oturmalara son derece karşıyım. Uzak olacak tatlı olacak . 
(5 puan) tarafından
Yarın yirtacam o ağzı zaten canım sabh ola hayrola
(471 puan) tarafından
Son durum ne canım
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Hepsini okumadım ama o insanla aynı apartmanda oturmaya devam etme bence. O tarz insan her türlü şeyi yapar. Selam bile verilecek insan değil. Bence telefon numarasına kadar sil muhatap olma başka bir yere taşın. Yarın öbür gün arayıp gelmek istese bile müsait değilim diyip kabul etme
(5 puan) tarafından
Engelledim canım yarında a.gzina s...
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Ay ben ne okuyorum dedim yaa. Allah yardımcınız olsun. Ben fanus ta yaşıyorum anladım 
(5 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kafayı yemiş olarak anladım sonuna kadr okumadım Allah yardımcın olsun görmezden gel :)
(5 puan) tarafından
Yemis görmezden geliyorum gene susmuyor yarın görecek ama yarın ola hayrola
(1,629 puan) tarafından
Kız ağzını burnunu kır belki susar :)
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Uzak dur valla bu ne böyle bela gibi taşının mumkunse gelemeyeceği bir yere 
(5 puan) tarafından
O burda sefa sürsün ben rezilmi olayım canım yarın büyük gün girdim geçmiyor çatmam lazim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 436 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 401 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zelihaanne (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
11 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 337 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,388 soru

11,326,024 cevap

34,778 kullanıcı

...