0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (471 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yarin oglumu sunnet ettirecez hastanede 3 aylik oglum cok korkuyorum cok üzülüyorum tedirginim nasil olacak nasil yapacaz tavsiye verin bizi nasil bir süreç bekliyor nasil yapiliyor sünet ayy kafayi yiceem resmen kıyamıyorum yavruma :'(

8 Cevaplar

0 oy
(4,662 puan) tarafından
Ayyyy ne güzel küçük yaşta yapıyorsun hiç anlamayacak ve kolay iyilesicek hiç kama kendini daha kolay oluyor 1 haftada iyileşiyor temiz bak yeter 
(471 puan) tarafından
Çok agliyor mu canim cok aci çekiyor mu yaa
(4,662 puan) tarafından
Uyusturuyorlar canım 2 3 saat sonra başlar ama çok değildir benimki aglamadi bile
(471 puan) tarafından
İnşallah bebegimde aglamaz kalbim parcalanacak sanki sabah goturecem dua et bizim için:)
(4,662 puan) tarafından
Sen sakin ol ne mutlu gurur verici sadece bakma aklinda kalmasın dua oku hemencecik bitiyor paşaya Allah yardım edecek annesi
-Reklam-
0 oy
(2,295 puan) tarafından
İlacı sur bezı kanat bır hafta banyo yaptırma ılacına dıkkat et her bez degısımde yap ılaclamayı sarı merhem verıyor 
(471 puan) tarafından
Bezi kanat mi anlamadim canim nasil yani
(2,295 puan) tarafından
Kapat kız dndnnd
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Hiç bişey anlamıyor canım sadece iğne yapılırken bır de yataga yatınca agkıyor o kadar 
(471 puan) tarafından
Sünnetten sonra peki canim hep agliyor mu çok sürüyor ağrısı
(3,814 puan) tarafından
Yk canım bı ilk cısının yaparken acıyabıkıyor ona da jel verıyosun agrı kesıcısını kullamıyosun o kadar hiç bi zorluğu yok
0 oy
tarafından
Sadece siz tedirgin oluyorsunuz bebek birşey anlamıyor korkmayın, başıma geleni anlatayım size belki akıl olur. Yarın doktor size de geri çekme olayını anlatır. Benim bebeğime geri çekme işlemini yaparken ben tedirgindim ama babası benden panikti çok yaptırmadı. Sonra yapışıklık oldu ve 4-5 aya yakın geceleri hep çişini yaparken ağladı doktora götürdüm idrar yolu tahlili yapaildiyama değilmiş. Sonra genel cerraha goturdum en son dedim sünnette sıkıntı var öyle götürdüm evet dedi doktor yapışıklık olmuş ne olur ona dikkat edin çok agliyoar sonra. Bana kalsa 5 ay beklemezdim ama babası birşey yok diyip durdu
(471 puan) tarafından
İnşallah bizde boyle bir sey olmaz ya inan cok aşırı tedirginim ya vallahi nasil olacak bilmiyorum cok aglarmi agrisi çok sürermi diye düşünmekten kafayi yedim
(7,444 puan) tarafından
İki oğlumu da sünnet ettirdim geri çekme olayı falan olmadı yapışıklık vs de olmadı
tarafından
Ben başıma geleni söyledim sadece korkupta yapmamazlik yapmasın diye, tabi ki de doktoru yapın denediği sürece yapmazlar.
tarafından
Merhaba,sunnetiniz nasil geçti merak ettim bebeğiniz nasıl,doktorunuz sonrası için ne dedi
0 oy
tarafından
Tedirgin olacak hic bir sey inanın . Dk lık suruyor bitiyor . Iyi ki.kucukken yaptirmayi tercih ettiniz biz de o ayda yaptirdik ve sadece ilk gece acısı oldukca agladi .kremlerini surup  onerilere uyarsaniz bitti gittiye geliyor 
0 oy
tarafından
Oğlum olursa küçükken yaptırmak isterim daha iyi oluyor 
0 oy
(3,365 puan) tarafından
Ilk gun mizmiz oluyor hele ilk cisini yaparken calpol verir doktor 4 saatte bir ver agrisini alir antibiyotik krem verir dikisliyse dikis yerine gelicek cekilde kulak copuyle sür pipisinin geldigi yere bol bol pisik kremi sur ki beze yapismasin ve gevsek bagla sık sık degistir bezini inan cabuk iyilesiyor korkucak hic birsey yok 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Küçük olduğu için çok kolay iyileşiyor rahat ol canım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 39 göst.
15 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gul 04 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 140 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 343 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde glstn34 (101 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,719 cevap

34,780 kullanıcı