0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından

image

Bebeğim 3.5 aylık genelde elleri bu şekilde yumruk acaba normalmi açılması gerekmiyormuydu 

6 Cevaplar

0 oy
(378 puan) tarafından
Hiç bişi yapmana gerek yok çok normal bisi bu benim bebeğime demir yumruk diyorlardı :) :) Allah bağışlasın 
(108 puan) tarafından
Amin sağolun :). Rabbim sizin de evladınızı bağışlasın :)) yorumunuz icin teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben halen öyle yatarım bi sıkıntı yok endişe etme 
(108 puan) tarafından
:))) içimi rahatlattınız teşekkür ederim google de bakınca açması lazım tarzında cümleler yazıyordu endişelendim bi an
tarafından
Google bakarsan ohoo bir sürü hastalık dizer sana :))
0 oy
(556 puan) tarafından
Benimkide öyleydi o aylarda su an 6 yatarken gene öyle yatıyor ama bi problem olmadı tutmasında vesaire normal bence endişe etmeyin derim Allah bağışlasın 
(108 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️ Allahım evladınızıda bağışlasın size :) benim bebeğiminde tutmasında şükür bi sıkıntı yok oyuncaklarını tutuyoe sallıyor emziğini ağzına koyup çıkarıyor ama daha uzanmaya başlamadı çok sadece yakınındakileri alıyor
(556 puan) tarafından
Aynen de o şekildi bizimde Allahın izniyle bir sıkıntı yok bence. Bide şey tutmayı biliyolarmıs da geri bırakmayı bilmezlermis henüz ondan amin sağolun ♡
0 oy
(755 puan) tarafından
Bu yumruk değil canım çocuğun elleri normal dert etme kendine. Biz yetişkinler bile uzandigimizda ellerimiz tamamen açık olmaz parmaklar avuca doğru kivrili olur biraz. Bu daha küçücük kemikleri kısa elleri açık aslında ama kemik yapılarından dolayı böyle kıvrık duruyor normal bu 
(108 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim yorumunuz için ❤️
0 oy
tarafından
Çokta yumruk gibi durmuyor canım sürekli mi öyle bişey olmaz bu arada meraktan sordum benim bebeğim 4 aylık oda şuan elleri yumruk şekilde uyuyor
(108 puan) tarafından
Yok canım sürekli değil arada yumruk yapıyor tamamen açılması gerekir falan yazıyor google de deneyimli kişilere bi sorayım dedim :)
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Normal canım benim bebegin elleri ne ki yeniye gelene kadar ayaklar bile simsikiydi Terlik giydircem parmaklarını elimle açardım  :)

(108 puan) tarafından
:))))) Allah bağışlasın evladınızı ❤️
(11,166 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkini inşallah  ♡ :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
+1 oy
14 cevap 315 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hilalyyy (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu

378,400 soru

11,326,470 cevap

34,778 kullanıcı

...