0 oy
94 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Kızim 7  yasında böyle bi sorun yok sanrm arstyrm bir sey bulamdm.Arada dört bes gün tutuyor sonra sertlesti diye korkudan yapamyor lavmanla.en son yaptrdk sonra kendi yaptı birkac gün sıkıntı yoktu tam bir haftadır yine tutuyor.Güzelce anlatyrm konusyrm neler neler ama yok yapmıyor.Sabrm da kalmadi artk kendi haline bıraktm ama bu sefer kabız olacak rahatzlancak .Lavmanla yapmasini da istemyrm bu konuda bilgisi olan böyle bi sey yasayn var mi ne önerir siniz

6 Cevaplar

0 oy
(9,560 puan) tarafından
Benim kızım 3 yaşında oyun oynamak için tuvalette bile durmaz az dursa yapacak ama durmuyor beklemiyor sonrada içinde katıyor yapamıyor. Krem sürüyorum öyle yaptırıyorum lavman pek sağlıklı değil 
(9,560 puan) tarafından
Kremle ovunca yapıyor hemen alıştı artık yapamayınca kendi krem sür diyor
(119,248 puan) tarafından
sudocremmi ne cremi kiz adini de hele
(9,560 puan) tarafından
Evet sudocrem nerden bildin :)
(119,248 puan) tarafından
yani bebekli evin demirbasi ☺️
(1,075 puan) tarafından
Krem yağ vs her seyi denedm inatla yapmiyor yine de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kefir icirsen aslinda duzene girer
(1,075 puan) tarafından
İcmiyor ki onu ya
tarafından
Meyvelisi var
0 oy
tarafından
Yaşı büyükmüş aslında ama makıntında yırtılma gibi bir durum varsa ondan tutuyor olabilir benim 3 yaşında kızım bazen bu sebebten tutuyor
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Benim oğlan da Aralık'ta 7 yaş dolacak. O kadar uzun sürmedi ama 2 gün falan tuttuğu oldu. Sonra ağlaya ağlaya işte yavrum.. Bizde ama hep böyleydi hep de tutar, çişini de tutuyo uzun saatler gitmiyo. Bebekken çok fitil lavman kullanmak zorunda kaldım bi de ilk çocuk ya bilgisizlik çoktu. Hele bi de tuvalet eğitiminde çuvalladım ben yanlış çok yaptım. Onlara bağlıyorum bu durumu. 

Ben de konuşuyorum bol bol işte büyüğünü tutmuyo artık öyle 2 gün ama son raddeye kadar bekliyo
0 oy
tarafından
Off bnm oglumda oyleydi varya her hfta hastanedydk esimde bendr çıldrmk uzereydik cocuk kakasni ypmyodu neden yapmyosn dyoduk migdrm bulanyo kokusndn görntusnden dyodu  surekli konsydk guzlce anlatydk zorla oldu ama birkti hatta sunnet oldugndn  beri eli poposunda koşa koşa gdyo artik yapmaya :-) 
0 oy
(790 puan) tarafından
Dulcosoft şurubu alıp içir benim kızımda öyleydi kakayi yumuşatıyor hiç bir zararı yok doktor yazdı bize onun sayesinde bırakti tutmayı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 83 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 223 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Kubraaaaa4545 (35 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,516 cevap

34,822 kullanıcı