0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar bnm gözlerim doğum dan kalma bozuldu uzağı göremiyorum iki yıldır gözlük kullanıyorum ona da bı turlu alismadim sadece evde kullanıyorum bı kaç hastane araştırdım ama şikayet var hep lazer ameliyatı olmak istiyorm memnun kaldığınız hastane var mı 

3 Cevaplar

0 oy
(1,975 puan) tarafından
Vene vıdı  çok güzel eşim ameliyat oldu çok memnun kaldık 
(59 puan) tarafından
Ne kadara oldu canım amaliyati
(1,413 puan) tarafından
Ben umraniyede diye biliyorum
(1,975 puan) tarafından
Kartal'da kız orda var galiba  5 bin. Cnm
(59 puan) tarafından
Ne zaman oldu ki bn bugün Pendik şubesi için fiyatı sordum 19 bin dedi 700 800 de muayene dediler
(1,975 puan) tarafından
2022 de e oldu
-Reklam-
0 oy
(804 puan) tarafından
İstanbul değil ama bursa da çizdirdim gözlerini 5bin tlye 6 ay oldu cizileli hem numaralarım sıfırlandi hem de çok memnunum 
(804 puan) tarafından
Şöyle oldu sabah erken saatlerde hangi yöntem ile cizilmeye uygun ona baktılar bir çok test ile ertesi gün lazer uygulandı lazerden sonra gözüme koruyucu lens taktılar ertesi gün kontrole gittim üçüncü gün de lensi çıkarmaya gittim Bi daha da 1 ay sonra gittim kontrele
(59 puan) tarafından
Bı kaç kez gitmek gerek yani bnde İstanbul da oturuyorum gitmem sıkıntı biraz işte:(
(804 puan) tarafından
Valla canım benim bulunduğum şehirden gidişim 4 saat sürüyodu ama şansım olan tek şey halamın evi bursa da ve hastaneye çok yakındı 5 gün halam da kaldım o yüzden
(804 puan) tarafından
Ama aynı gün çizilenler de var benim gözümde Bi sorun çıktı o yüzden aynı gün cizmediler Bi ilaç verdiler onun etkisi 24 saatte geçiyormuş o yüzden bir gün beklemek zorunda kaldım normal şartlar da 9da muayene 4de çizim olcakti
(59 puan) tarafından
Bnm kimsemde yok orda orası biraz yaş görünüyor sağol canım herşey için teşekkür ederim:))
0 oy
(1 puan) tarafından
Ben Anadolu yakasında Ataşehir Dünyagöz de ameliyat oldum, bir hafta oldu çok memnunum.Tabiki muayene olup uygun mu göz yapınız ona göre karar vermeniz gerekir.
(59 puan) tarafından
Ben Sultanbeyli de oturuyorum cnm burda da dünya göz var yorumları okudum da hep şikayet var tereddüt ettim biraz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 87 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Rabiabeyza (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
0 oy
3 cevap 81 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu

380,076 soru

11,377,757 cevap

34,864 kullanıcı

...