0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından

image

ya ben gebelik istiyorum adetim de düzensiz.7agustosta adet oldum. 5 gün sürdü  .  23 yumurtlama günü diye cinsel birliktelik oldu ama şuan adet gormedim. Bu uygulamalara göre adetime 6 gün var birinde 2 gün geçti birinde bugün adet olmama gerek diğerinde 2gun var bilemedim.  Sizce nasıl bir yol izleyeyim hangisini kullanıyorsunuz hangisi doğru..? 

Adet olduğum günler aralıklar hepsinde aynı ama istatikler farkı

7 Cevaplar

0 oy
(5,538 puan) tarafından
Sağdakini senelerdir kullanıyorum canım memnunum ben belki 10 seneyi geçiyor ilk zamanlar hatam hesap açmamaktı telefon değiştikçe hep gitti sonra açtım çok iyi oldu 
(770 puan) tarafından
Sence ne zaman test yapmalıyım nasıl yol izlemeliyim
(5,538 puan) tarafından
Adetin en az 10 gün geçsin canım daha kesin sonuç alırsın ve sadece tek uygulamadan devam et böyle kafan karışır neden hepsi farklı birşey diyo anlamadım ve gebelik istiyorsan doktor bize her gün olmasın bı gün ara bı gün olsun dediydi çünkü her gün olunca sprem kalitesi düşüyormuş Rabbim tez zamanda gönlünde ki muradı nasip etsin
(770 puan) tarafından
Amin çiçeğim Allah razı olsun hangi uygulamada sabit kalayım.sence
(5,538 puan) tarafından
Ben dediğim gibi 10 seneden fazla o sağdaki takvimin uygulamasini kullanıyorum ve gebelikte de normal de de hemen hemen uyuyo benim adetim düzensiz oluyo bu ara önceden dediği günde olurum sabah olmazsa akşam mutlaka olurdu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Flo kullanıyorum. Adet takibi için senelerdir kullanırım memnunum.
(770 puan) tarafından
Sence test ne zaman yapayim
tarafından
Floya göre günün geçtiyse yap derim. O benim düzenimi tam takip ediyordu
0 oy
(9,003 puan) tarafından
O yumurtlama günlerinde günaşırı ilişki olsun canım. Benim ikinci gebelik yunurtlama günü değilken olmuştu mesela. Yani güç yetiyosa günaşırı sürekli ilişkiyle olur inşallah. 
(770 puan) tarafından
Insallah cicegim
0 oy
(395 puan) tarafından
Sağda ortadakini ben kullanıyordum yumurtlama günlerini tam tutuyo adet günleri de öyle Allah'ın izni ile tabiki ben bu uygulamayı kullanıp takip ettikten sonra hamile kaldım 
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Takvimim kullaniyorum birebir cikiyor yumurtlama donemini akıntinin cogalamasindan anlarsin canım yumurta akı gibi akıntın oluyor 
0 oy
tarafından
Sagdakini kullanıyorum 
0 oy
(249 puan) tarafından
Ben takvimin olanın kullanıyordum hamileyim bıraktım 4 yıldır kullanıyordum adet döngünü hesapla ona göre ayarla mesela benim adetim 7 gün sürüyor 21 de ustne ekledim 28 gün oldu adet olduğun günden say diğer aya kadar kaç gün oluyor ona göre bilgileri gir daha iyi sonuç alırsın ovarlasyon testi dene ama istersen adet günleri benim günü gününe tutardı uygulamada ama her kadın aynı ayda yumutlama olmaz mesela sen bu ay adet ten itibaren sayarak 11 de de olabilir 15 de de yumutlama olabilir bunu da uygulama genel olarak hesaplandığı için tam yumutlama gününü bilmenin en iyisi ovarlasyon testi canm
(770 puan) tarafından
Düzensiz adette de aynı kural geçerli mi
(249 puan) tarafından
Düzensiz adet gören biri için en iyi yol ovarlasyon testi yada doktor takibi

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 384 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 168 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu

381,376 soru

11,417,762 cevap

34,970 kullanıcı

...