0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Çok zorlanıyorum onu bakarken ağrılarim var destekcim yok ne yapacağımı şaşırdım kızlar ben ikisine nasıl bakicam o gücüm yok 

17 Cevaplar

+4 oy
(6,343 puan) tarafından
Korunma yollarını sağlam sececektin bacim
(6,343 puan) tarafından
Ama dünür çok zor sjsj
(2,354 puan) tarafından
Zor yavrum evet bilirim valla ben ne çekiyorum araları 2 buçuk olmasına rağmen her gün savaş çıkıyor. Ama şimdi bi şey de diyemiyorum yaa
(6,343 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun destekçi yoksa çok çok çok zor
(2,354 puan) tarafından
Amiin canım
(7,266 puan) tarafından
Esma postuma bı bak hele. Gerçi sorun geçti gibide
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Tek çocuk candır gerisi heyecandır valla :D 

0 oy
(1,554 puan) tarafından
Yani ne denir Allah yardimcin olsun cok kucuk henuz. 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Bakarsın canım allah o gücü veriyor planlı programlı gidersen sorun olmuyor 
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Şimdi gebeliğin ilerledi ağırlaştın ondan böyle düşünüyosun. Hele bi doğsun her şeyi halledersin, sende o güç var ki çocukların sana emanet. 
0 oy
tarafından
Ayyy benimki de 18 aylıkken 6 aylık olucak tam aynıyım seninlr bakalım ben ne yapicam
0 oy
tarafından
Bende öyleyim şuan ama bakabilecegimi düşünüyorum ilk etapta zorlanirik zorlanirsin sonra alışırsın kendimize bir düzen kurarak 

Mesela ben şöyle yapacağım ikincinin uykusunu ilkine göre ayarliyacam 

İkisini bir uyutacam bir kaldircam ikisini bir yedirip hir banyo yaptircam öyle düşünüyorum 

Odalarını yapacam mesela aynı odada herşeyi kendi düzenime göre ayarliyacam ki zorlanmadım 

33 aylık bir bebeğim 

4 .5 aylık hamileyim 
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Biraz daha aralı olsalar iyiymiş ama yapacak bir şey yok tabi takdir Allah'ın kolaylık diliyorum canım.
0 oy
(2,286 puan) tarafından
Bende ailelerden uzaktayım canım kimsem yok kızım 13 aylikken  hamile olduğumu öğrendim çok şükür doğdu biraz zor olacak ama büyüyorlar inan o psikolojiye girersen  bakamam edemem yapamam dahada zorlasirtirsjn. Büyük kızım şuan 23 aylık ufak olan 2 aylık 
0 oy
(12,724 puan) tarafından
Benim kız da 15 aylık altı aylık hamileyim

Çok şükür nasip oldu isteyerek beklediğimden iyiyim

Allah yardımcınız olsun 
0 oy
tarafından
Benmde kizm var 18 aylık oldu dün baya zor Allah yardm etsn
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Gene senin iyi ben oglum 18 aylıkken dogurdum kızımı :D ama çok şükür hiç zorlanmadım bide eşim yurt dışına çalışıyordu o zamanlar 

0 oy
(335 puan) tarafından
Şuan ağırlaştığın için öyle düşünüyorsun bende 7 aylık hamileyim 11 aylikda bebeğim var doğsun duzene sokarsın birsekilde 
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Bende 3 aylık hamileyim 20 aylikta oğlum var :) kısmet 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnm küçük hamileyken iki buçuk yaşındaydı o bile çok zordu iyikidaha küçük değilmiş.Allah yardımcın olsun.
0 oy
(777 puan) tarafından
Benim son 1 ayım kaldı kızım 3 yaşında tuvalet eğitimi veriyorum kaynanamla birlikte oturuyorum asla gram faydası yok ama Rabbım yardım ediyor geceleri falan kalkıyorum tuvalete götürüyorum gündüz aşırı yaramazlık yapıyor huysuzluk yapıyor ama idare etmeye çalışıyorum yapacak bisey yok canjm 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 421 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,861 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mervisanne (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.