+1 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (48,507 puan) tarafından
okula yedek kiyafet getirmeyin üstüne bisey dokse altina kacirsa biz değiştirmiyoruz sizi ariyoruz gelip siz yapiyorsunuz dedi sizde nasil

6 Cevaplar

+1 oy
(119,152 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
normal degil bizde herseyi ogretmen yapiyo
(48,507 puan) tarafından
orasi avrupa biz çağ dışına surukleniyoruz ilerleme yok ☺️
-Reklam-
+1 oy
(4,285 puan) tarafından
Biz de en az 2 tane kıyafet istediler kendileri degistiriyorlar tuvalet temizliginde de yardımcı oluyorlar hiç iç çamaşırı pis gelmedi ki ishal olduğu zaman bile oldu güzelce temizlemisler kirli kıyafeti poşete koyup cagirdilar eve götürdüm çocuğu sonra tabi
(1,886 puan) tarafından
Özel mi canım? Ben devletlerin birçoğu kapattı diye biliyorum da bende vermek istiyorum 3 yasında
(4,285 puan) tarafından
Yarı özel yarı devlet destekli diye geciyor ama ozellere göre kat ve kat ucuz yaz okuluna da gitti yüzme kursu ile birlikte 2.500 tl di ben yüzmeye gondermedim 2bin tl odedim . Geçen yıl okul döneminde 1.800 tl oduyorduk tam gün için bu rakamlar . Pazartesi baslayacak okula daha fiyat bilgisi vermediler ne kadar diyecekler bilmiyorum
(1,886 puan) tarafından
Aşırı aşırı uygun. Sabah kaç aksam kaç oluyor? Ve nerde canım bu servis imkanı her yerden var mı. Benim baktıklarım bu kadar uygun değil
(4,285 puan) tarafından
Sabah 8 çıkış ise 17:45 tam gün servis imkanı var ama okul ile anlaşmalı değil kendin ayarliyorsun zaten anlasmali bile olmasa oraya getirip götüren servis araçları var benim arkadaşım servis ile gönderiyor cocugunu . Yeri de egekent hastanesinj biliyor musun orda hasan gönüllü parkı var eski cezaevi de diyorlar oraya tam orda bulunuyor okul
(1,886 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım biliyorum söylediğin mevkiyi. Gerçekten çok memnun oldum öğrendiğime kara kara düşünmeye başlamıştım.
+1 oy
tarafından
Siz konyadaydınız demi hangi anasınıfına gönderdiniz 
(48,507 puan) tarafından
bursa ilcesindeyim canim
+1 oy
(1,798 puan) tarafından
Aslında büyük abdesti dışında kendileri değiştirmeleri lazım sürekli okula gidip gelinmez ki
(48,507 puan) tarafından
yani calisan anneler napsin
+1 oy
(14,019 puan) tarafından
Ya öyle saçmalık mı olur ya çocuk altına kaçırsa öyle mi bekleyecek kışın ne olacak o çocuk hep hasta olur şaka mı bunlar bir pijamayi çıkarıp giydirmek bu kadar mı zor ay çok sinir oldum ben müdüre sordum alışana kadar yardımcı oluyorlar dedi bana ama ne kadar yardımcı oluyorlar ne yapıyorlar bilmiyorum 
(48,507 puan) tarafından
devlet canim bugün sorduk yemek yok gecen sene vermis devlet olmamış. biz evden koycaz ogretmen liste verecek haftaya 8-12;30
(14,019 puan) tarafından
Bizde de o zaman yemek olmayacak büyük ihtimalle kuzey de devlete gidecek çünkü
(48,507 puan) tarafından
olmaz zaten devletin verdigini yemiyor çocuklar arkadasimdan biliyorum ziyanlik. liste de geldi istedikleri
(14,019 puan) tarafından
Ne var listede
(48,507 puan) tarafından
dur atayim
0 oy
(48,507 puan) tarafından

buda

image

☺️listemiz

(14,019 puan) tarafından
Sağol canım baya da şey istemişler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
4 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 355 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ikbal (48,507 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 258 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (403 puan) tarafından soruldu

378,368 soru

11,325,367 cevap

34,777 kullanıcı

...