0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

Ve gözlerim büyük sayilmaz oglum oldu komple ben yani cirkin bi bayan dglm ama kaynanamin tepkilerinden cok yoruldum kendine niye hamilelikde bukadar baktin ogluma hic biyeri benzememis bari gözleri senin ki gibi kücük olmasaydi kirpikleride senin ki gibi kisa kisa. Hani herkesin bebegi kendine en tatlisidir ama gercekden cok sirrin bir bebek tontis tontis oglum ve herkesin bebegini över benimkini begenmez cok üzülüyorum suan 2 aylik henüz acaba azda olsa esime benzer mi cok yoruldum kaynanamin laflarindan..

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Deseydin dua et ki sana bakmamasim çocuğundan korkardik
(1,920 puan) tarafından
Çok güldüm :D bencede niye ezidiriyorsun kendini laf söyle
tarafından
Benimki de kocamın aynisi kaynanam goren oğlumun aynısı diyince gelinim çok sevmiş işte bana da bal gibi torun verdi gelinim olmasa torunum mu olacaktı der bide böyle dengesiz manyaklar var yahu anasına benziycek ya babaya ben doguruyorum yani bana benzemesin de sokaktaki komsuya mi benzesin hayret ediyorum
(1,920 puan) tarafından
Bizimkide öyle laf etmez önce bebeğim aynı bendi yeni doganken , şimdi 2 yaşına girdi aynı babaannesi ve babasına benziyor şuan değişti bebeğimin tipi , ama bana benzerkende severlerdi ,kendilerine benzerkende seviyorlar ,sorun eden hiç olmadı gerçekten yani insan torunum oldu diye sevinir kime benzediğinin ne önemi var yıpratmislar kadını oda post açma gereği duymuş baksana
-Reklam-
0 oy
(7,276 puan) tarafından
Sana benzesin nolcak öcük musun sen ne takıyon kaynanayı deliye he demek sevapmış he de geç 
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Kaynana soyke çok biliyorsa oğluna benzeyen bir tane daha dogursun
0 oy
(386 puan) tarafından
Hiç önemsemeyin o oğluna kendi tarafına benzemedi diye dertli. Hatta mutlu olun bana benzedi oğlum diye lafını siz edin. Nasıl babanne bu ya her haliyle sevmesi lazım 
0 oy
(5,867 puan) tarafından
Beğenmeyin sevmesin. Çocuk bu ya anaya ya babaya benzer boş yapıyor. Sallamayın
0 oy
(886 puan) tarafından
Keşke benimkide bana yada eşime benzeseydi kaynanama benziyor 
(4 puan) tarafından
Kac aylik bebeginiz ? Belki sonradan degisir
(886 puan) tarafından
5 aylik huyu benzemez inşallah diye avutuyorum kendimi :)) gozleri haricinde bana benzesin isterdim
(4 puan) tarafından
O daha cok degisir merak etmeyin
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Benimde kayınbaba kuduruyo bu duruma kızımi araya kopya kağıdı koyup yapsisiz aynı kendim DNA sonuclu dogurmusum o böyle bana çekti diye adam kopuruyo bende içimden büyük bir zevk alıyorum ama alıştı artık bişi demiyo ama kızımda çok sever yere göğe koyamaz adam ne yapacağını şaşırır 
0 oy
tarafından
Çocuğu kendine benziyor diye kaynana teröründen yılmış bir annenin eşime benzer mi sonradan diye teselli aramaya çalışması.... 
(4 puan) tarafından
Umarim yasamadiginiz bir duyguyu kinamakdan birgün vazgecersiniz ve öyle birsey yasarsiniz ki insanlari neden kinadim diye pisman olursunuz iyi günler
tarafından
Yazdığımı bir daha oku beddua etmeden önce de bir dur düşün derim. (Kaynana terörünün insanı getirdiği son noktaya dikkat çekmek isterken senin verdiğin şu karşılığa bak)
Beddua ettin haksız yere helallik de ahirete kalsın. Burda seni anladığımızı ifade etmeye çalışıyoruz senin şu yaptığına bak.
Sana da iyi günler.
0 oy
tarafından
canim sorun bebeginde degil kaynanan seni sevmemis .. Sende ohhh ne guzel annesinin bali de gec
(4 puan) tarafından
Zaten bastan belli beni ogluna yakistirmiyordu esmerim diye
tarafından
ayy Allah imm yaa  bosver o soyledikce sen sevin ki seni sinir edemedigini anlayacagindan daha soylemez
(4 puan) tarafından
Kendisi sarilari cok sever ama iki ogluda kapkaralar boylari desen benden kücük yani kinamak dgl asla ama kendi cocuklarini kusursuz görüyor sinir bozucuda  benim abilerimide begenmez esmerler diye boylar daylan gibi yakisiklilar yani
tarafından
mazeret ariyor bosver hic takilma.. o begenmesin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,758 göst.
30 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 507 göst.
16 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu