0 oy
380 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Arkadaşlar boşandım ama soyadım hala eski eşimin soyadı 4 aydır boşandık ve hala e devlete evli gözüküyorum. Adli sicil kaydımda ise karar verilmiş olarak gözüküyor bilgisi olan varmı 

10 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
Babanın e devletinden baksana bir de ..benim kendimden senelerce düşmedi ama babaminkinde şak gördü karar kesinlestik5en sonra 
(4 puan) tarafından
Peki tebliğ atılması gerekiyormuş tebliğ attınız mı
(2,593 puan) tarafından
9 sene önceydi kuzum ya . Tam hatırlamıyorum inan ki. Ama atmış olsam hatirlardim belki de avukatım halletti vekaletle
(4 puan) tarafından
Anladım yinede çok teşekürler:)))
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Mernisden güncelleme yap canım o zaman yenileniyor sayfa adres herşeyde güncelleme yapınca düzelir 
(4 puan) tarafından
Baktım ama mahkemenin bildiri yapması gerekiyormus karşı tarafa sonra değişiklik yapılıyormuş. Hiç bişey anlamadım soyadı değişikliği hemen yapmam gerek
(679 puan) tarafından
O konuda bilgim yok canım ya normalde adres felan soyisim değişikliği mernis güncellemesiyle oluyor diye biliyorum. Avukatın varsa danış istersen
0 oy
(2,093 puan) tarafından
En son imza attınız dimi bizde de aynı şekilde imzaladı Atalı bir ayi geçti bende bakıyorum bekliyorum düşmesini 
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Güncelleme yok mu e devlette. Tabi, bu dediğim seneler evvel ama biz evlenirken kendi soyadımı da al ak istedim, e devlete kocamınki düştü, sonra işlemleri halledince güncelleme yaptım bilgiler değişti. Belki öyle bir şey gerekiyordur 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Benimde yıllarca soy adından kurtulamamıştım soysuzun hastanelerde felan sürekli karşıma çıkıyorsu çok sonradan düzelmişti
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Kararname düştükten sonra mahkemeden bir kağıt aliniyor 

Görümcem 1 aydan daha fazla bir süre sonra gidip gerekçeli kağıdı aldı onu almadigin zaman bir sıkıntı oluyormus

Birde kimliği gidip degsitrdinnmi
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Kimliği değiştin mi canım 
0 oy
(212 puan) tarafından
Buradan soyadi değişikliği talebi yapıyorsunuz sanırım yoksa değişmiyor 

https://www.turkiye.gov.tr/nvi-evli-veya-bosanmis-kadinlarin-soyadi-degisikligi-basvurusu
0 oy
(4,347 puan) tarafından
Mahkemeye  gidip boşanma kararnamesine imza atıp aldınız mı
(2,093 puan) tarafından
Biz attik ne zaman düşecek
(4,347 puan) tarafından
Sen atmış olabilirsin karşı taraf atmadıysa ondanda kaynaklı olabilir
(2,093 puan) tarafından
Hayir zaten beraber gitmiştik
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Canım bosanamdan 15 gün sonra gidip imza attıniz mi
(2,093 puan) tarafından
Biz attik ne zaman düşecek

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 1,285 göst.
27 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde begumkams (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 355 göst.
3 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 324 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hlyaa_96 (568 puan) tarafından soruldu

380,997 soru

11,406,252 cevap

34,944 kullanıcı