+1 oy
1,282 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (7 puan) tarafından

bu konuyu cok taktım lutfen ciddi soyleyın 

image

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından
16-20 arasi bence
-Reklam-
+1 oy
(7 puan) tarafından
arkadaşlar yorumunuz için sağolun 18 yasındayım evliyim yeni evlendim ben cok koru Bi takıntıya tutuldum uyuyamıyorum sureklı ağlıyorum nedenı etrafımdaki herkes 22 23 24 25 dio buda nedense zoruma gidiyor evlılıgımde sarsıldı xok taktım bu yas meselesine 24 gıbı gorunmek yada 20 olmak istemiyorum tam yasımda olmak 18 olmak istiyorum bilmiyorum 1 senedir durum boyle hergun yaslı oldugımu dusunuyorum yasıtlarım cok genc ve guzel eşimi nde basının etını yıyorum bazen diyoeumkı 24 olsam nolcak ama bana yasıtlarımın abla demesi koca adamların abla demesi yasıtlarımın hep benı büyük görmesi cok uzuyor bilmiyorum suan istemsizce ağlıyorum 
(11,217 puan) tarafından
Ben senin yasinda evlensem bu yasi gormezdim. 28 yasinda evlendim. Ve o yasta evlilikte ki insanlarin birak bedenini ruhu cokuyor once.
(3,551 puan) tarafından
Henüz 18 yasında olgun düşünceler mantık ve irade olmadığı için kız çocukları eşleri ve eşlerinin aileleri tarafından çok yıpratılıyor... En erken 23 de biraz akıl başa geliyor çok az. En ideal 28 yasları arasında evlenmek.
tarafından
Valla 18 yasinda evlenmis biri olarak katiliyorum. Cok erken bi yaş ha cok sukur zorlanmadim evlilikte ve cocuk buyutmekte eşim cok anlayisli iyi ki onunla evlenmisim ama biraz daha bekleye bilirmisim yani
(1,663 puan) tarafından
Ben sırf bunun için gittim 11 yaş büyük olan biriyle evlendim
tarafından
Canım boşuna takıyorsun inan ben 17 yaşında iken bana 24-25 gösteriyorsun diyorlardı. Şimdi 22 yım diyorlar daha küçük gösteriyorsun millet konudur konuşur susar
0 oy
tarafından
20 li 22 arası cnm
0 oy
(7 puan) tarafından
Kaç hissediyorsan o ♥️
0 oy
(1,837 puan) tarafından
18-20 arasında
0 oy
(701 puan) tarafından
18 gibi ya baya genç
0 oy
(687 puan) tarafından

14  15 valla kız kav yaşındasın :O

0 oy
(1,785 puan) tarafından
15 16 gibi duruyosunn kız biraz tebessüm etsene:Pd
0 oy
(687 puan) tarafından

Kız bu soru için mi sayfayı açtın :D

(7 puan) tarafından
cevapları bekliyorum yasımı solıcem
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Kaç yaşındasın bari söyle de merakımızı gider :D

0 oy
(695 puan) tarafından
O saydigin yaşlar yaşlımı o zman bz yasliyiz ((; bu yaşta takinti yaptysan ilerde ne olur bilmem gencleşme iksiride yok merak etme yaşinda gösteriyorsn we bazi erkekler abiler amcalar abla die hitap edebliyor saygidan sanirim hanmefendi gbi düşün 
(7 puan) tarafından
hayır tabıkı esım 18 yasında ve 14 yasında duruyor  ben biraz olgun durduğum için bu meseleye cok taktım keske evlenmeseydım diye ama onunda sucu yokki bana 24 falan gosterıyın dedi cafede bir garson eşimin ablası sandı
(398 puan) tarafından
Ayy evt bnde 25 yaşndauım ama dşarda pazarda abla diye hitap eder saygıdan
(695 puan) tarafından
Eee sen büyük gostryorsn eşin de o zman daha cocuk gbi onun icinde kötü olmalı yani sen olgn durmuyorsn soyledigine gore eşin baya kucuk duruyor Allah başka dert wermesn(: bunun icinde ewlenmeseydm die dusunme aranzdaki sewgi saygi bitmedigi sürece yaşın yillarn önemi yok. Yine tekrar ediyorm büyük durmuyorsn
(695 puan) tarafından
Esra ewet çok karsilastigim bir durum basta tuhafma gdiyordu snra çözdm olayi (:
0 oy
tarafından

15 yaşındasın bence

0 oy
(439 puan) tarafından
20-22 arası en fazla
0 oy
tarafından
15 16 canım kaç yaşındasın 
0 oy
(7 puan) tarafından

net çekim yakından....... 

image

(398 puan) tarafından
Neyse haydin gamzenin posta gidiik :Fd
tarafından
He kiz kosun hadi
(1,403 puan) tarafından
Of yorumlara haykırdım resmen Allah iyiliğinizi versin :D
(1,190 puan) tarafından
Çok guzelsin kasini bıyığını al güzel bir gülücük at tamamdir  neren 20 neren 30 yüzün 16 gösteriyor yeminle
tarafından
Valla gerçek yaşını bilmem ama akıl yaşın baya küçük Kusura bakma her açtığını post yaş postu
0 oy
(106 puan) tarafından
Kusura bakma ama hiç 18 gibi durmuyosun daha küçük çocuksun sen bi inanmayan ben değilim heraldee
tarafından
Degilsiiin bacimm
(106 puan) tarafından
İşte böyleleri yüzünden bu platforma giresim gelmiyo artık erkek küçük çocuklar buraya üye olup garip garip resim atıp soru soruyolar önüne gelen üye olmamalı bence
0 oy
(262 puan) tarafından
17 18  gozukuyorsun
0 oy
(5,132 puan) tarafından
18 yaşındamısın? 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hic bir yorumu okumadan soyluyorum 22 23
0 oy
(1,663 puan) tarafından

29 varım ama 30 yoğum ahskjgf:D