0 oy
85 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (598 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında ve uyuyor su için uyandı yüzüne bir baktim kan bulaşmış ellerine yanaklarına burnunun iki deliğinden de kan gelmiş çok korkuyorum acaba normalmidir ya içim içimi yiyor artık hayatta uyku tutmaz korkudan midem bulanyor sizce normal mi

3 Cevaplar

0 oy
(7,769 puan) tarafından
Gün içinde farklı bir durum oldu mu? 
(598 puan) tarafından
Yok ya hiç bişey olmadı
(7,769 puan) tarafından
Burnunu oynar mı peki? Ya da güneşliyse bulunduğunuz yer gündüz. Ondan olmuş olabilir
(598 puan) tarafından
Burnunu  içine girmedi ama alerjisi olduğu için burnu kaşınır baya bastırdı az önce burnuna yani avucunun içiyle bastırarak kaşındırıyordu
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından

Bugün dışarı çıktıysanz belki sıcaktan kanamış olabilir canm. Yada düştü ise ? Farklı birşey yemiş olsa midesi ağrır kanama olmaz. Bilemedim cnm valla doktora götür bence. Çok geçmiş olsunn cnm 

(598 puan) tarafından
Evet dışarı çıktık birde alerjisi var az önce burnunu kaşıyordu baya  bastırdı yani acaba ondan mı kanadı
(122 puan) tarafından
Ondandır canm ozaman ben bile dışarı çıkınca başıma güneş gecince nevrim dönüyor. Oğlunu etkilemiş olabilir güneş. O yüzden kanamistir. Zaten kanama devam etmiyordur dimi biraz akıp kesilmiştir. Korkman gereken birşey yok cnm için rahat olsun ama yinede yarın sağlık ocağına götür bakarlarmi bilmiyrm büyük hastaneye götür yinede baksınlar.
(598 puan) tarafından
Kanama durdu ama sanırım soğuk almış burnunun içi kurumuş o da ovalayınca kanamış çünkü şuan uyandı burnu tıkalı
0 oy
(679 puan) tarafından
Aynı yaşta ayni hikaye yegenimdede oldu doktor endişelenecek bir şey yok catlak var burnunda krem verdi gecti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 457 göst.
24 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde Prenses annesi23 (1,610 puan) tarafından soruldu

380,721 soru

11,398,909 cevap

34,923 kullanıcı

...