0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (122 puan) tarafından

Son 1 haftadır hep eskilerdeyim. İyisiyle kötüsüyle...

Neyse annemle İstanbul'da yaşıyoruz ozamanlar (Şimdi yıllardır Ankara'dayz). Halamlarda oturuyorduk. Bi anda 'hadi gençlik parkına gidelim kızlarda oynar iyi gelir' dediler. Ayy biz bir mutluyuz bir mutlu görmeniz gerek ki kim mutlu olmaz :D 2 halam ve kızları  birde benle annem varız. Hepimiz çarpışan arabalara bindik. Annelerimiz arabaları suruyor bizde ağzımız açık birbirimize el salliyoruz :D Bi anda ortalık karıştı ne olduğunu anlamadım . Neslihan diye kuzenim piste uçmstu. Diğer yana baktım Eda diye kuzenim burnunu tutuyordu ön tarafa vurmuş çarpma sırasında. Oha lan ne oluyor demeye kalmadan bende ayak koyduğumuz yere düştüm. Arabalar vuruyor kalkamadimda orda kaldım ahahahha. Yani en sonnda çarpışan arabalardan indigimzde benim belim, Neslihan'ın bacağı, Eda'nin ise burnu kanıyordu. Herkes bi panik ne yaptığımızı bilmiyoruz tabi sonra hepimize bi gülme geldi eve gidiş yolunda :D bu neydi başımıza gelen yok anam birdaha buraya gelmeyelim kim çarpışan araba binelim demişti okadar oyuncak varken off off diye hem gerildiler hemde gulusmstuk :D 

Günün sonunda sadece annelerimiz sağlamdı :D

5 Cevaplar

0 oy
(333 puan) tarafından
Komik bi ani olmus cidden
(122 puan) tarafından
Aynen canım o an yaşayınca dahada komikti
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından

Yazan bile yok :D

0 oy
tarafından
Allah sizi ne etmeye benimde teyze kızlarıyla bol bol anım var sağ olsunlar sjsjsjs 
(122 puan) tarafından
Sonra Ankara'ya geldik burdaki kuzenlermle pek anım yok. Ama halamlar nasıl oluyorda hem kötü olup hemde bir okadar şakacı cana yakın oluyorlar anlamakta güçlük çekiyorum. Çünkü ne tam anlamda nefret edebiliyrm nede tam anlamıyla sevip guvenebiliyorum.
tarafından
Aynı biz yemin ederim aynıı aynıı ne güveniyorum ne seviyorum gene konuşuyorum bende anlamış değilim yanlarında bol bol eğlenirim gene
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Köyde oturuyoruz teyzeme gidiyordum 7 yaşında falandım giderken okulun bahcesi de elma agacı vardı canım cekti bende tellere basarak agaca acıkmaya calıştım ama ayagım kaydı teller bacağımı yuttu baya yarıldı 1 parmak girecek kadar çökmüştü ay aklıma geldi annemlere diyemedim kızacaklar diye başkasının agacı ya aslında okulun agacı nese ben biyerde agkadı agladı eve gittim dayanamadım acıya söyledim hemen götürmediler doktora baktılar yara kapanmıyor götürdüler erken gidilse dikiş ayrılırdı ama atmadılar pansuman yapıldı hep halen izi var kocaman 
(122 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsn çok yarılmış . Bununla atlatmssn Allah beterinden korums cnm
(1,930 puan) tarafından
İyi enfeksiyon kapmamış.. bizimkiler de başkalarının ağaçlarına yaklaştırmazdı haram diye ☺️☺️
(3,183 puan) tarafından
Kız baya büyük iz var valla haram da yani okulun malı :Dddd
(3,183 puan) tarafından
Sağol canım:))
(1,930 puan) tarafından
Onun için demedim kız korkudan söyleyememeni anlıyorum anlamında ☺️☺️ acı da olsa anılar güzel ☺️☺️
0 oy
(1,930 puan) tarafından
Yaa güzeldi :D:D 

Bende anlatıym benim oldum olası yükseklik korkum var o yüzden lunaparklar pek bana göre değil. Neyse  hem yürüyüş alanı yanında da lunapark olan büyük bi parkımız var. Biz yürümek için gittik yengemle kuzenim ısrar etti gondola binelim diye ben kendimi biliyorum asla binemem dedim. yengem anneme ısrar etti annemde gaza geldi ben uçağa binmiş insanım binelim tamam diye baktım biniyo bunlar iyi bende biniym dedim anneme bişiy olcaksa bana da olsun kafası... 

Adam diyo teyze eminmisin bak durdurmam tamam dedi. Bindik bu başlayınca ben kendimden çok annemi düşünüyorum annemi tutuyorum bi yandan kendi korkumu unuttum annem kötü olunca yüzünü öne dayadı görmiym diye karşıda gençler bağırıyor kadın bayıldı diye. Annemde utançla yok yok iyiyim diyo :D  öyle bi anı tabi inince tövbe etti :D 
(1,930 puan) tarafından
Kız ne cesaret ya ben normalde binemem bide hamile halinle iyi cesaret Allah'tan bişiy olmamış.. bizimde öyle kız popomuz kalkıp kalkıp oturuyordu çok güvenliği de yok onun aha kayıp gidiyoz dedim durdum..
(122 puan) tarafından
Ayy Allah'tan kötü birşey olmamış cnm sonunda annem bayıldı fenalaştı biraz diyecen diye bekledim resmen. Komik bi hatıra kalmış ne güzel:)
(1,930 puan) tarafından
Yok Allah'tan canım ama kafayı öne koyunca bende ordaki gençler de öyle sandık saf kadın hemen gaza geliyo :D:D
(122 puan) tarafından
Gurur yapıyor demekki şimdi kötü olurum binmeyelim deseler kız alt tarafı gondol ne var bunda birşey olmaz derler diye kadın alay edilmesn diye kıyamam ahhaha <3
(1,930 puan) tarafından
Hahaha saftır anam çok kolay kanar... Gurur olsa ondan önce ben korkudan binmem demişim yani sana ne oluyor :D:D

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 158 göst.
16 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,759 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 124 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 406 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 415 göst.

380,878 soru

11,403,343 cevap

34,941 kullanıcı

...