0 oy
219 göst.
Aile kategorisinde (281 puan) tarafından
Kayinpederim ve kayınvalidem kavga etmişler kayinpederim eşimi aradı ona biseyler dedi ardından eşim annesini aradı birsuru küfür hakaret etti, olayda şu kayinvalidem mal güdüyor eşimin köyde husumetli olduğu biri var onunla beraber guduyormus felan eşimde bunu duyunca öfkelendi esimin anneside diklendi telefonda birbirine girdiler ben kaynanama Cok üzüldüm ne olursa olsun o bir anne bu küfürleri asla hak etmiyo bu olaya üç gün olmuştu şimdi dün gece yine kavga etmişler kayinpederim evden kovmus 2 tane görümcem bitane kaynım var bekar hepsi annelerini almışlar Annananelerine gelmişler eşime diyor böyle böyle eşimde sinirlendi gitsin bosansin dedi kayinpederime çok kızıyorum her olayı eşime anlatiyo huyunuda biliyo arasammi diye düşünüyorum üzüldüm açıkçası 

6 Cevaplar

+1 oy
(4,661 puan) tarafından
Kayinbederin yandaş arıyor eşini seçmiş bende kadina üzüldüm Allah bilir neler çekti bunların elinden ah ah kadınlar olmaza ne olurdu düşünen yok 
-Reklam-
+1 oy
(2,586 puan) tarafından
Allahim böyle evlat vereceğine evlat hasretiyle yaksın kavursun insanları.  Herkesin evladını da hayırlı eylesin akıl fikir ruh beden sağlığı versin

Amin 
(281 puan) tarafından
Amin inşallah ben 3 senedir çekiyorum bazen banada yapıyor böyle haraketler
0 oy
(934 puan) tarafından
Kayinbaban başını taşlara vuracak haberi yok dengesiz. Ortada mal gibi kalsın da görsün 
0 oy
tarafından
Kaynana da olsa o da bir anne .bu lafları hakedecek bu durumları yaşayacak kötü bir şey yapmamış öz oğlundan kocasından bu yaşta bu hakaretleri yemesi cok üzücü.yazik ya.swnin aran biriyle bozuk olabilir ama kalkipta annen konuşuyor diye bu lafları haketmemeliydi.yazik kadına üzüldüm 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Annesi için boşasın diyen seni hayde hayde boşar karışma bence şimdilik... Oğlunun husumetlisiyle iş yapması da hiç doğru değil bence..
0 oy
(1,573 puan) tarafından
Öncelikle esının anne baba arasındaki olaylara bu kadar karısmasın hoş degıl tama tabıkı aracı olur barıstırır vs ama gucsuz gordugu ıcın annesıne ucunun yetmesi rahatca küfür etmesi cok alçakça babasına etsın bı tarafı yiyorsa bıldıgın yancısı olmus baba yalakası anasını eziyor baba ıcın 

Olaya gelince evet esının küs oldugu ınsanlarla muhatap olmasa ıyı olur ama aksama kadar bos bos hayvanların basında beklemekten ınsan patlıyor bellı kı arkadas olmus kadın kadına güdüyorlar malları bunda abartacak bırsey yok o aksar rahatsızda gıtsın kendı gütsün kayınbaban

İyi yapmıs annesıne gitmekle kaynanan bakalım napacak sımdı kayınbaban olacak şuursuz

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 392 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde Acemianne1011 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 635 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,057 göst.
26 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu

379,506 soru

11,360,917 cevap